Çin Vizesi - Çin Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Pekin
Nüfus :
1.338 Milyar
Para Birimi:
Renminbi Yuan (RMB)
Telefon Kodu :
+ 86

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Çin Vizesi Nasıl Alınır?

Global Vize Danışmanlık firması olarak sizlere vize işlemlerini aktarmaya devam ediyoruz. Bu yazıda, Asya'nın en güzel ülkelerinden Çin Halk Cumhuriyeti Vizesi Nasıl Alınır? Detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız...


Çin Vizesi

Çin Halk Cumhuriyeti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Çin Vize başvurusu ile ilgili işlemler, kişinin sahip olduğu pasaport türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer Hizmet pasaportu, hususi pasaport veya diplomatik pasaporta sahipseniz Çin Halk Cumhuriyeti'ne vizesiz giriş yapabilirsiniz. Ancak bu girişlerde en fazla 30 gün kalınabilmektedir.

Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip vatandaşlarımız ise Çin'e seyahat etmeden önce vize başvurusunda bulunmalıdır. İlk defa Çin vizesi başvurusu yapacak olanlar, tek girişli veya çift girişli vize başvurusunda bulunabilir. Tek girişli vizelerin süresi geçerlilik süresi 3 aydır. Çok girişli vize ise 6 aylık veya 1 yıllık olabilmektedir.

Çin vizesi fiyatları Çin vize çeşitlerine göre ve kalınacak süreye göre değişiklik gösterebilmektedir.


Çin Vizesi Başvurusu

Çin vizesi başvurusu yapmak için öncelikle Çin vizesi başvuru formu doldurulmalıdır. Bu formda, kişi hakkında çeşitli bilgiler istenmektedir. Başvuru formunun eksiksiz şekilde doldurulması önem taşımaktadır. Eksik veya doğru olmayan bilgi içeren başvurular incelemeye alınmamaktadır.


Çin Konsolosluğu

Çin Konsolosluğu, vize başvurusu için yetkili acenteler ve vize danışmanlık firmalarını önermektedir. Birçok vatandaşımız da başvurularını bu şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul'da bulunan Çin Başkonsolosluğu, Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri 10.00-12.00 saatleri arasında başvuru kabul etmektedir.

Eğer Çin vizesi almak istiyorsanız, Global Vize Danışmanlık firması sizin yerinizi birçok işlemi gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz ve yıllardır Çin vizesi başvurusu yapan firmamız sayesinde, birçok işlemi kolayca ve hızlıca halledebilirsiniz.


Çin Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Çin vizesi ortalama 7 günde çıkmaktadır. çin vizesi almak isteyen kişiler mutlaka çinden orjinal davetiye getirmek zorundadır.


0850 346 68 74 telefondan Çin vize başvuruları için bizlere ulaşabilirsiniz…

Çin Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

 Çin Vizesi - Çin Vize Başvurusu - Çin Vize Ücreti - Çin Konsolosluğu - Çin Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.


00850 346 68 74Çin vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Çin vizesi alabilmektedir.


Çin vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Acentamız Global Vize Çin vizesi almakta tam yetkili acentadır.

7/24 Hizmet Vermekteyiz


0850 346 68 74

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Çin Vizesi için gerekli olan evrakları (pasaport,kimlik fotokopisi ve 1 adet biometrik fotoğraf) gerekli adrese kargoladıktan sonra 7 iş günü içerisinde tarafımızca yapılan vize işleminiz sonuçlanmaktadır. Pasaportunuz dilediğiniz kargo adresine kargo yapılacaktır. (Seda DURAN)
Çin turist vizesi size en yakın şubemize pasaport, kimlik fotokopisi ve 1 adet biometrik fotoğrafınızı ulaştırdıktan yaklaşık 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Eğer daha hızlı işlem yapmak istiyorsanız VİP başvuru gerçekleştirmekte vizeniz 3 gün içerisinde dilediğiniz kargo adresine kargolanmaktadır. (Seda DURAN)
Çin ticari vizeniz size en yakın şubemize pasaport, kimlik fotokopisi ve 1 adet biometrik fotoğrafınızı ulaştırdıktan yaklaşık 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Eğer daha hızlı işlem yapmak istiyorsanız VİP başvuru gerçekleştirmekte vizeniz 3 gün içerisinde dilediğiniz adrese kargolanmaktadır. (Seda DURAN)
Çin vize başvurusu evraksız olarak yapılmaktadır. Pasaport, kimlik fotokopiniz ve 1 adet biometrik fotoğrafınız başvurunuz için yeterlidir.(Seda DURAN)
Çin Büyükelçiliği Ankara Adres: Gölgeli Sokak, No:34, Gaziosmanpaşa / ANKARA Çin Konsolosluğu İstanbul Adres: Memduhpaşa Yalısı, Mısırlı Caddesi No:6/8 Kireçburnu Mahallesi, Sarıyer Mahallesi / İSTANBUL
Çin Konsolosluğu İstanbul Adres: Memduhpaşa Yalısı, Mısırlı Caddesi No:6/8 Kireçburnu Mahallesi, Sarıyer Mahallesi / İSTANBUL Tel:0(212)232 00 88
Çin Büyükelçiliği Ankara Adres: Gölgeli Sokak, No:34, Gaziosmanpaşa / ANKARA Tel:0(312)426 88 89
Çin vizesi schengen vizesi değildir. Çin'e seyahat etmek için ayrıca Çin vizesi almanız gerekmektedir. (Seda DURAN)
Çin vizesi kısa süreli (1 ay) başvuru ücreti 350 dolardır.VİP başvurularınızdan ise ekpres ücreti dahil olmak üzere 550 dolar alınmaktadır. Uzun süreli vizeler(1 yıl) daha öncesinde Çin vizeniz var ise kolaylıkla alabilirsiniz ücreti 1100 dolardır. (Seda DURAN)
Çin vizesi almanız için şahsi başvuru yapmanıza gerek yoktur. İlgili acentalar aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. (Seda DURAN)
Çin Büyükelçiliği Ankara Adres: Gölgeli Sokak, No:34, Gaziosmanpaşa / ANKARA Çin Konsolosluğu İstanbul Adres: Memduhpaşa Yalısı, Mısırlı Caddesi No:6/8 Kireçburnu Mahallesi, Sarıyer Mahallesi / İSTANBUL
Çin vizesi tecrübelerimize dayanarak henüz red ile sonuçlanma görülmemiştir. Yine de red alma durumunuz söz konusu olursa red sebebi önemli olmak ile beraber konsolosluğa yeniden başvuru yapılabilir ve ilgili konsolosluğa itiraz edilebilir.(Seda DURAN)
Çin vize ücretini size verilen hesap numarasına havale olarak yatırabilirsiniz.(Seda DURAN)
Çin turist vize işlem süreci evraklarınızı kargoladıktan sonra 7 iş günüdür. VIP başvurularınız da ise işlem süresi 3 iş günüdür. (Seda DURAN)
Çin ticari vize işlem süreci evraklarınızı kargoladıktan sonra 7 iş günüdür. VIP başvurularınız da ise işlem süresi 3 iş günüdür. (Seda DURAN)
Çin'de yaşayan eşin davetiye yollaması gerekli olan bu vize tipi evliliği destekleyici belgelerin sunulmasından sonra ve diğer tüm belgelerin noter tasdikli olması gerekir.işlem süreci 5 ile 10 iş günüdür.

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

 • Bilal çakmak
  25/03/2017 - 00:21

  1 yılık vize ücreti daha önce 1 yılık vizem var 3 aylık 2 tane bide 10 tane 1 aylık şimdi 1 yılık alacam fiyat Ne kadar kaç günde çıkar                    


 • mehmet imamoğlu
  25/11/2017 - 10:06

  İyi çalışmalar bir sorum olacaktı Çin e gitmek için vize istiyorum ama bunun çok zor olduğunu duyuyorum.Ben bi şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum şimdi ne yapmalıyım bana yardımcı olabilirmisiniz .                    


 • Erkan al
  05/02/2017 - 15:40

  Merhabalar Çin için tek girişli vize almak istiyorum en uygun ücretli vize hakkinda fiyat verirseniz memnun olurum                    


 • MERVE KANSU
  02/02/2018 - 00:26

  Merhabalar, Çin’e vize alabilmek için daha önce Çin’e gitmiş olmak mı gerekiyor yoksa davetiyemin olması yeterli mi??                    


 • beyza colak
  06/03/2018 - 20:06

  merhabalar, 23 nısan Canton fuarına katılmak ıstıyoruz esımle, vize ucretı hakkında bilgi verir misiniz?                    


 • yeliz öztürkler
  13/06/2018 - 06:40

  MERHABA BEN DOKTORUM ÇİNE SEYAHAT PLANIM VAR BUNUN İÇİN HİÇ BİR ŞEKİLDE BİLGİ ALAMIYORUM DAVETİYE İSTENİYORMUŞ AMA TEMİN ETME İMKANIM YOK BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?                    


 • cemil duman
  28/05/2018 - 14:29

  İyi akşamlar efendim Bir inşaat şirketim var benim zonguldakta yaşıyorum.Çine gidip malzeme falan bakmak istiyorum şimdi çin onaylı davet istiyor onu biliyorum ama ben davetiyeye ticaret içinmi alacağım siz davetiye alıyormusunuz bi bilgilendirme yapılabilirmi acaba ?                    0 850 346 68 74