Dubai Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Abu Dhabi
  • Para Birimi: BAE Dirhemi
  • Telefon Kodu: + 971
  • Nüfus: 4.79 Miyon

Açıklama

Globalvize Aracılığıyla Dubai Vizesi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – Dubai Vize Başvurusu İçin Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

Dubai Vize Başvurusu - Dubai Vize Departmanı Çağrı Merkezimizi arayarak size vize işlemleriniz destek sağlayacak olan görevlilerimize turistik vize için gerekil evrakları, neler yapılması gerektiğini sormanız halinde başvuru işlemleri için ilk adımı gerçekleştirmiş olacaksınız. Yetkililerimizin sorduğu sorulara net ve kesinlikle doğru yanıtlar vermeniz gerekir. Çünkü aksi halde Dubai Konsolosluğu’ndan geri çevrilen evrakların yeniden doldurulması gerekir bu da bazı zamanlar vize alma işlemlerinizi sıkıntıya sokabilir. Herhangi bir olumsuz durum yaşanmasın istiyorsanız yetkililerimizi sizden istediği evrakları özenle doğru şekilde doldurup, tarafımıza ulaştırmanız gerekir.

 

2. Adım – Dubai Vize Başvurusu İçin Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Dubai Vize Başvurusu – Dubai Vize Departmanı yetkililerinin sizden istediği başvuru dosyasını eksiksiz bir şekilde tamamlamanı gerekir. Eğer ki hatalı veya yanlış bilgilerle girilen başvuru dosyanızı Dubai Konsolosluğuna iletirsek, başvuru onay süresi hem uzar hem de turistik vize alma şansı olumsuz sonuçlanabilir. Bu yüzden bilgilerin eksik olmaması, doğru olması ve tarafımıza zamanında ulaşması turistik vizede olumlu sonuç almak için oldukça önemlidir.

 

3. Adım – Dubai Vize Başvurusu İçin Evraklarınızı kargo yapın.

 

Dubai Vize Başvurusu – Dubai Vize Departmanı Çağrı Merkezi’mizle iletişime geçmenizin ardından sizden istenen evrakları özenle tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey kalıyor, bu da kargolama işlemi. Belgeler resmi ve çok önemli olduğundan dolayı kargo şirketiyle yapacağınız işlem sonrası takip numarasını mutlaka edinin. Kargonuzun her an nerede olduğunu mutlaka takip etmeniz gerekir. Dosyanızda tüm evrakların tamam olması şartı aranır. Aksi halde Dubai Konsolosluğu’nagönderilen evraklarda herhangi bir sıkıntı yaşanırsa vize başvurusu süreniz uzayabilir.

 

4. Adım – Dubai Vize Başvurusu İçin Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Dubai Vize Başvurusu – Dubai Vize Departmanı tarafından, yolladığınız başvuru dosyası özenle incelenir. Eksik evrak veya hatalı bilgiler başvuru sahibine iletilir. Eksiksiz bir dosya oluşana kadar takip edilir. Dubai Konsolosluğu’na tamamlanan başvuru dosyası bize vermiş olduğunuz yetki ile teslim edilir. Hatalı başvuru dosyası geri dönerse eğer vize randevu alma süreci sıkıntıya girer ve onaylanma süreci uzun süre alır. Bu yüzden hatasız bir şekilde bize göndermiş olduğunuz bilgileri tarafımızca düzenleyerek sizin adınıza başvuru yapmak adına kontrollerden geçtikten sonra Dubai Vize Merkezi tarafından işlemler kayda alınır. Olumlu şekilde süreçten geçen dosyalara randevu içi tarih verilir.

 

5. Adım – Dubai Vize Başvurusu İçin Biyometri bilgi beyanı

 

Dubai Vize Başvurusu – Dubai Vize Departmanı sizin adınıza başvuru yapmak süreci yönetmek için gerekli izinleri Dubai Konsolosluğu tarafından almıştır. Bu yüzden tarafımıza göndereceğiniz biyometrik bilgiler oldukça önem kazanmaktadır. Beyan edilen biyometrik veriler sonucunda turistik vize alma işlemlerinizde yanınızda size refakat edecek olan Dubai Vize Merkezi yetkililerimiz sorunsuz bir şekilde vize almanızı sağlayacaktır.

 

6. Adım – Dubai Vize Başvurusu sonrasında  Pasaport teslimi

 

Dubai Vize Başvurusu – Dubai Vize Departmanı, değerli vize yolcularımız için biyometrik beyanda bulunan ya da bulunmayan yolcuların süreçlerini de özenle takip etmektedir. Konsolosluklar tarafından gerekli izinler alındığında Vize Merkezi olarak vize alım süreçlerinde sonuna kadar sizlerin yanında size yol göstererek asistanlık yapmaktayız. Dubai seyahatinizin olumsuz etkilenmemesi için süreçler arasında gerekli zaman dilimleri bırakarak vize başvuru işlemlerini başlatmalısınız. Çünkü turistik bir gezi olduğundan dolayı zaman sıkıntısı vize alsanız da gitmenizi engelleyecek durumlar yaratabilir. Bu yüzden evraklarınızı eksiksiz bir şekilde doldurup, kargo şirketi ile tarafımıza güvenle gönderdiğinizde bizim tarafımızdan da onaydan geçtikten sonra geriye pek bir sorun kalmayacaktır. Gerekli izinlere sahip olduğumuzdan dolayı tarafımıza iletilen pasaport teslimatını ister kargo yoluyla ister Vize Merkezi’mize gelerek teslim alabilirsiniz. 

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33