Dubai Vizesi

Dubai Vizesi

Ülke Başkent: Abu Dhabi
  • Para Birimi: BAE Dirhemi
  • Telefon Kodu: + 971
  • Nüfus: 4.79 Miyon

Açıklama

Dubai Vizesi Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Değerli ziyaretçimiz;

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) dahilinde bulunmakta olan Dünya'nın en gözde ülkeleri arasında olan Dubai, ülkemizden kendisine seyahat etmek isteyen bireylerden detaylı ve etkili bir şekilde Dubai Vizesi  istemektedir. Bu kapsamda, Dubai vize almak isteyen her birey söz konusu elçiliklerde, detaylı bir şekilde değerlendirilmekte ve bireylere özgü izinler de ayarlanabilmektedir. Bunların haricinde, söz konusu alanda çalışmalarını sürdüren bazı seyahat acenteleri aracılığıyla da dilediğiniz zaman Dubai ülkesine gitmek üzere Dubai Vize başvurularında bulunabilirsiniz.

Global vize olarak, sizlere Vize işlemleri dahilinde, gerekli olan her türlü bilgiyi, vize başvuru evrakları ve söz konusu evrakların temini, Dubai vize ücretleri, gibi kemik konular hakkında tarafımızdan sizlere, SMS ya da e-posta ile bilgilendirmeler ücretsiz olarak yapılacaktır.


Not: Dubai Vizesi için pasaportunuzu bize yollamanıze gerek yoktur.Pasaport ve fotografınızı e-mail yolu ile fotokopilerini bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Dubai vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Dubai vizesi alabilmektedir.


Dubai vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Dubai vizesi almakta tam yetkili acentadır.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74

Vizesi


  • Büyükelçi
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Gezi Notları
  • Soru - Cevap
  • Soru Sor

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Global Vize Danışmanlık firması olarak bu yazımızda sizlere Dubai vize işlemlerini anlatacağız. Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Bu sorunun cevabını detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız...


Dubai Vizesi

Dubai Emirliği/Birleşik Arap Emirlikleri'ne seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Bordo (Umuma Mahsus) pasaporta sahip ise vize başvurusunda bulunmak zorundadır. Hizmet pasaportu, hususi pasaport ve diplomatik pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz seyahat gerçekleştirebilirler.

Dubai vizesi almak isteyenlerin öncelikle ne tür bir vize almak istediğini belirlemesi gerekir. Dubai transit vizesi, başka ülkelere geçiş amacıyla kullanılır ve ülkede 96 saat bulunma hakkı verir. Bu süre uzatılamaz.

Dubai turist vizesi ise tek girişli ve çok girişli olmak üzere iki çeşittir.

Dubai vize fiyatları Dubai vize çeşitlerine göre ve kalınacak süreye göre değişiklik göstermektedir.


Dubai Vize Başvurusu

Dubai vize başvurusu için öncelikle Dubai vize başvuru formu doldurulmalıdır. Bu form, Dubai konsolosluğu tarafından hazırlanan resmi bir belgedir. Vize isteyen kişi hakkında bilgiler içerir. Bu formun eksiksiz doldurulması önem taşımaktadır.

Dubai vizesi için gereken evraklar, Dubai seyahatinizin içeriğine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Dubai Konsolosluğu

Dubai Konsolosluğu'nun çalışma saatleri hafta içi her gün 09.00 ile 16.30 saatleri arasıdır. Dubai KonsolosluğuGöçmenlik Bürosu, vize başvurularını 72 saat içerisinde sonuçlandırmaktadır.

Göçmenlik Bürosu vize başvurularınızı bu süre içinde tamamlayacağını garanti etmemektedir. Çünkü bazı durumlarda Dubai vize işlemleri uzayabilmektedir.

Global Vize Danışmanlık firması, Dubai vize işlemlerini profesyonel ekibi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Dubai vize başvurusu için tecrübeli bir vize danışmanlık firması ile çalışmak en doğrusu olacaktır. Çünkü firmamız başvuru sürecinde işlemlerin birçoğunu sizin yerinize halletmektedir.

0850 346 68 74 telefondan Dubai vize başvuruları için bizlere ulaşabilirsiniz…

Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu / Büyükelçiliği adres : Konaklar mah., Meşeli Sok. No:11, 34330 4. Levent, İstanbul / Telefon : 490 14 14 ? 490 14 68

Ankara Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu Büyükelçiliği adres : Turan Güneş Bulvarı, Galip Erdem Cad. 613. Sk. No: 13 İlkbahar Mah. Çankaya-Ankara/ Telefon : 0312 426 88 89

Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.

jkkjkn

Bir sorunuz var mı ?

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33