Gine Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Conakry
  • Para Birimi: Gine Frankı (GNF)
  • Telefon Kodu: + 224
  • Nüfus: 10.05 Milyon

Açıklama

Globalvize aracılığıyla Gine Turistik Vizenizi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

Gine Vize Başvurusu - Gine Vize Departmanı yetkililerimize ulaşarak Gine turistik vize başvuruları için nelerin gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz. Başvuru dosyanızı oluşturmak için yetkililerimizin sormuş olduğu sorulara doğru yanıt vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde Gine Konsolosluğu tarafından geri dönen dosyanız bir dahaki işlemler için sıkıntılı bir süreç yaşatabilir. Bu yüzdendir ki başvuru dosyanızı yetkililerimizin size verdiği direktiflerle doğru şekilde hazırlayıp tarafımıza göndermektedir.

 

2. Adım – Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Gine Vize Başvurusu – Gine Vize Departmanı bilgi mailinizde yer alan yönergelerle evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlamanız gerekir. Aksi halde turistik vize başvurunuzda hatalar olması sebebiyle onay sürecine düşme hızı azalır, sıkıntılı bir süreç oluşabilir. Bu yüzden yetkililerimizle sağlıklı bir şekilde iletişime geçerek doğru bilgiler ışığında Gine turistik vize başvurunuzu hazırlayabilirsiniz. Eğer ki vermiş olduğunuz kişisel bilgilerde herhangi bir hata varsa konsolosluk tarafından ger iade edilen başvuru dosyanızın yeninden tamamlanması istenir ve vize onay süresi uzamış olur.

 

3. Adım – Evraklarınızı kargo yapın.

 

Gine Vize Başvurusu – Gine Vize Departmanı yetkilileri tarafından sizden istenen başvuru dosyasını tamamladıktan sonra geriye sadece kargolamak kalır. Eksiksiz ve doğru bilgilerin olması şartı aranan başvuru dosyanızı güvenilir bir kargo şirketiyle Gine Vize Merkezi’ne yolladıktan sonra onay sürecimiz başlar. Tarafımızdan onaydan geçen dosyanız, gine konsolosluğa iletilir. Eğer ki herhangi bir hata varsa düzeltilmesi gereken ciddi bir yanlışta tarafımıza ulaşılıp düzletmeniz istenir. Çünkü hatalı bir şekilde konsolosluğa giden dosyaların vize başvuru işlemleri olumsuz sonuçlanır veya geç onaylanır.

 

4. Adım – Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Gine Vize Başvurusu – Gine Vize Departmanı yetkilileri içerisinde resmi evraklar ve turistik vize başvuru dosyası olan kargonuzu incelemek üzere teslim alır. İnceledikten sonra eğer eksik belge varsa tamamlanması istenir. Tarafımızdan size geri gönderilir. Çünkü Gine Konsolosluğu’ndan geri dönen başvuru vizesi olumsuz sonuçlanmaktadır. Gine Vize Başvurusu   Bu yüzden incelememiz detaylı olup, tarafınıza eksik belge olması halinde başvuru dosyası geri gönderilmektedir. Tamamlandıktan sonra vize başvuru işlemleri devam etmekte, randevu ve süreç ile ilgili eksiksiz dosya olması halinde bilgi paylaşımı yapılır.

 

5. Adım – Biyometri bilgi beyanı

 

Gine Vize Başvurusu – Gine Vize Departmanı biyometrik bilgilerinizi almak üzere parmak izi merkezinde başvuru sahiplerini davet edecektir.Gine Vize Başvurusu  Biyometrik bilgilerini beyanda bulunan yolculara Gine Vize Merkezi yetkilileri vize başvuru süreci boyunca asistanlık yapacaktır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde vize başvuru işlemi tamamlanmış olacaktır.

 

6. Adım – Pasaport teslimi

 

Gine Vize Başvurusu – Gine Vize Departmanı, biyometrik verilerini beyan eden ya da biyometrik bilgileri beyan etmesine gerek olmayan yolcuların Gine Vize Başvurusu boyunca yanında olmaktadır. Gine turistik vize başvuru işlemleri yaklaşık 8 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Kesin olmamakla beraber farazi bir süre olarak belirlenmiştir. Yabancı pasaporta sahip olanlar kişiler, Gine Konsolosluğu resmi tatil günlerini ve işlem değerleme ek süresini kapsamamaktadır. İşlemlerin tamamı Gine Vize Merkezi tarafından kontrol edildikten sonra pasaport teslimatları için vize başvuru sahiplerinin merkezimize verdiği adres bilgileri dâhilinde kargolanmakta ya da merkezimizden teslim almak isteyen başvuru sahiplerine elden teslim edilmektedir.

Gine Vize Başvurusu ile birlikte başvuruları sonuçlanana kadar yolcularımızın yanında yer almaktayız. Konsolosluklar tarafından gerekli izinlere sahip olan Gine Vize Merkezi’miz, biyometrik bilgileri ola yolcularının vize işlemleri boyunca hata yapmamalarını sağlamakta, süreç boyunca asistanlık hizmetini yürütmektedir. Doğru beyan ve eksiksiz evraklarla kolaylıkla vize başvuru işlemleri tamamlanıp, pasaport teslim işlemleri rahatlıkla gerçekleşmektedir.

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33