Hollanda Vizesi - Hollanda Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Amsterdam
Nüfus :
16.71 Milyon
Para Birimi:
Euro (€)
Telefon Kodu :
+ 31

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

Avrupa’nın batısında küçük yüz ölçümü ile dikkat çeken Hollanda iş ve turistik amaçlı en çok ziyaret edilen ülkelerin başında gelmektedir. Bizlerde bu amaçtan dolayı sizlere Hollanda Vizesi Nasıl Alınır Aktarmaya Çalışacağız…

Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Hollanda yaşam standartlarının yüksek olması ile dikkat çekmektedir. Yaşanabilir ülkeler arasında ilk 3 sırada yer alan Hollanda tarihi yapısı ile gezmeyi sevenlerin görmesi gereken ülkelerden bir tanesidir.

Global Vize Danışmanlık firması olarak Hollanda Vizesi Nasıl Alınır? Detaylı bir şekilde aktaracağız.

0850 346 68 74 numaralı telefondan Hollanda Vizesi ile ilgili tam ve net bilgileri uzman personeller sayesinde öğrenebilirsiniz

Hollanda Vizesi

Hollanda vizesi bordo pasaporta sahip Türk vatandaşlarına zorunlu tutulmaktadır. Yeşil siyah ve gri pasaporta sahip Türk vatandaşları Hollanda Vizesi almak ile sorumlu tutulmamaktadırlar. Tabii 90 günü aşmayan seyahatleri için muaf tutulmaktadırlar.

Hollanda vizesi başvurusu yapan yabancı uyruklu kişilerin zorunlu seyahat sağlık sigortası yaptırmaları gerekmektedir.

Hollanda Vize Başvurusu

Hollanda bir Schengen ülkesi olarak sayıldığından dolayı Hollanda Vize randevusu yapacak olan kişiler Schengen kurallarına tabi tutulmaktadır. Schengen kuralları gereği pasaportun 10 yılı aşkın süredir kullanılmamış olması, pasaportun seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli olması, en az 2 sayfasının boş olması ve her sayfasının pasaport sahibi tarafından imzalanmış olması gerekir. Bu özelliklerden birini dahi taşımayan pasaportların değiştirilmesi zorunlu tutulmaktadır.

Hollanda vize başvurularında eğer var ise eski pasaportunuzu Hollanda Konsolosluğu yetkililerine göstermeniz bir referans olarak görülebilmektedir. Hollanda vize Başvuru formları İngilizce olarak hazırlanması ve başvuru sahibi tarafından imzalanması gerekmektedir. Ayrıca büyük harfle ve eksiksiz bir şekilde doldurulması vize başvuru sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Hollanda Konsolosluğu

Hollanda Konsolosluğu vize başvurularını 15 gün içinde sonuçlandırmaktadır. Hafta içi her gün vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize başvuru süreci boyunca bir sıkıntı ile karşılaşmamak için 30 gün öncesinden vize başvurularınızı Hollanda Konsolosluğuna iletmeniz sağlıklı bir tercih olacaktır.

Hollanda Konsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu vize danışmanlık firmaları aracılıyla Hollanda vizesi işlemlerinizi çok kısa bir sürede halledebilirsiniz. Global vize danışmanlık firmasından Hollanda vizesi ile ilgili bilgi almak için 0850 346 68 74 numaralı telefonu arayın… Daha detaylı bilgi için lütfen www.globalvize.net/hollanda-vizesi  adresini ziyaret ediniz.

Hollanda Başkonsolosluğu:
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

Hollanda Vizesi - Hollanda Vize Başvurusu - Hollanda Vize Ücreti - Hollanda Konsolosluğu - Hollanda Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


Hollanda Krallığı'na seyehat etmek istiyorsanız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yapmanız gereken Hollanda vizesi işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bu makalemizi okuyabilirsiniz.
 Hollanda Vizesi ve Türkiye arasındaki vize uygulamalarına göre, eğer yeşil pasaport, gri pasaport ya da diplomatik pasaportlardan olan siyah veya kırmızı pasaport sahibiyseniz, Hollanda'ya gitmek için Hollanda vizesi almanıza gerek yoktur. Bu pasaportlardan birine sahip olduğunuz sürece, her 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak bir şekilde Hollanda'ya vizesiz bir seyahat düzenleyebilirsiniz. Yalnız unutmamanız gerekirki pasaportunuzun 10 yıldan eski olmaması ve 3 ay sonraya kadar da geçerli olması gerekmektedir. Ama eğer bordo pasaport sahibiyseniz ve pasaportunuz Schengen vizesine tabi değilse Hollanda vizesi için başvurmak zorundasınız.
 Hollanda'ya eğer 90 günden daha fazla süreyle gitmek istiyorsanız, uzun süreli Hollanda vize işlemlerine başvurmanız gerekmektedir. Hollanda D vize olarak adlandırılan uzun süreli Hollanda vizesi, Hollanda konsolosluğu ya da Hollanda Büyükelçiliği'ne bizzat başvurularak yapılması gerekmektedir. Hollanda oturum vizesi, Hollanda aile birleşimi vizesi, Hollanda eğitim vizesi veya Hollanda Çalışma vizesi gibi uzun süreli vize türlerinden birisine başvuracaksınız, aynı şekilde Hollanda konsolosluğu yada Hollanda Büyükelçiliği'ne, yine bizzat başvurmanız gerekmektedir.
 Eğer Hollanda'ya acil olarak gitmeniz gerekiyorsa, Hollanda Express vize için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuruda biyometri sonuçları, başvuru tarihinizi takip eden ilk randevu gününe verilir. Bu vize türü Hollanda kısa süreli vize türlerine dahildir.

 Hollanda krallığına seyahat etmek istiyorsanız, yapacağınız başvuru işlemi 90 günden az olduğu sürece, bordo pasaport sahibi olduğunuz takdirde bizzat Hollanda Konsolosluğu'na, vize danışma merkezlerine, Hollanda Büyükelçiliği'ne ya da Turizm acentelerine başvurabilirsiniz. Fakat istisnai durumlar haricinde Hollanda konsolosluğu ya da Hollanda Büyükelçiliği kısa süreli vize için birebir başvuru kabul etmemektedir. Eğer uzun süreli başvuru yapacaksınız ya Hollanda Konsolosluğuna ya da Hollanda büyükelçiliği'ne başvurmanız ve başvurmadan önce başvurma sebebinizi Hollanda konsolosluğu'nu arayarak bildirmeniz gerekmektedir. Hollanda vize Başvurularınızı yapacağınız sırada, sizden bir de biyometrik tarama talep edilecektir. Ayrıca unutmamanız gerekir ki vize başvurunuzun pasaporta işlenebilmesi için en az 2 sayfa boş yer olmalıdır. Aksi durumda başvuracak kişinin yeni pasaport çıkartması gerekir. Tekrar hatırlatıyoruz ki Pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkartılmış olması ve bitimine vizenin geçerlilik süresinin sonunda itibaren en az üç ay olması gerekmektedir. Hollanda Vizesi başvurunuz resmi bir tatile denk gelmediği sürece 10 gün içerisinde çıkması muhtemeldir.Hollanda vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Hollanda vizesi alabilmektedir.


Hollanda vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Acentamız Global Vize Hollanda vizesi almakta tam yetkili acentadır.

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Normal şartlarda Hollanda vizesi başvuruları 3 ile 5 gün arasında sonuçlanır.Ancak bu tarih pasaportunuzun içeriye girdikten sonraki tarihten itibaren hesaplanması gerekir.İşlem süresi konsolosluğun yoğunluk derecesine göre değişebilir. Eğer yoğun zamanlarda seyahat edecekseniz başvurunuzu daha önceki tarihlerde yapmanız da büyük fayda vardır. Hollanda günlük 10 kişi randevu kotasıyla çalıştığı için randevunuzu yaklaşık 15 gün öncesinden almalısınız. Ortalama olarak ise 7 ile 10 iş günü içerisinde vize işlemleriniz sonuçlanmış olacaktır.
Hollanda Avrupa ülkesi olduğu için Hollanda schengen Vizesi için gerekli olan evrak listesi hemen hemen aynıdır. Gerekli olan evrak listesi mensup olduğunuz iş sektörüne göre değişiklik göstermektedir.Bu evrakları hazırladıktan sonra gerekli olan otel,uçak,seyahat sağlık sigortası,form,dilekçe vs. belgeleriniz ile anlaşmalı kurum olan VFS GLOBAL den işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer 25.09.2014 tarihinden sonra parmak izi bıraktıysanız vekalet ile tüm işlemleriniz gerçekleştirilecek randevuya gelmenize gerek kalmayacaktır.İşleme giren evraklarınız yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.(Seda DURAN)
Hollanda Avrupa ülkesi olduğu için Hollanda schengen vizesi için gerekli olan evrak listesi hemen hemen aynıdır. Gerekli olan evrak listesi mensup olduğunuz iş sektörüne göre değişiklik göstermektedir.Bu evrakları hazırladıktan sonra gerekli olan otel,uçak,seyahat sağlık sigortası,form,dilekçe vs. belgeleriniz ile anlaşmalı kurum olan VFS GLOBAL den işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer 25.09.2014 tarihinden sonra parmak izi bıraktıysanız vekalet ile tüm işlemleriniz gerçekleştirilecek randevuya gelmenize gerek kalmayacaktır.İşleme giren evraklarınız yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.(Seda DURAN)
Hollanda ticari vizesi almanız için anlaşmış olduğunuz şirketten size davetiye yazısı gelmelidir. Davetiye gönderen şirketin vergi numarası ve davet gönderen şahsın kimlik bilgilerini de lazım olan evraklar içerisindedir. Daha sonra çalıştığınız şirkete ait evraklar ve diğer hazırlamanız gereken şahsi evraklarınız ile beraber konaklama ve ulaşım rezervasyonlarınız veya confirmeleri ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Ticari vize başvuruları turistik başvurulara göre daha erken sonuçlanmaktadır. İşlem süresi 3 ile 5 gün arasında değişmektedir.(Seda DURAN)
Hollanda vizesi için gerekli olan evraklar çalışma durumunuza bağlı olarak değişmektedir.İşveren,çalışan,ev hanımı,öğrenci,emekli,çiftçi,reşit olmayan çocuk vs.. İşveren ve çalışan iseniz şirket evraklarınız(vergi levhası-imza sirküleri-ticaret sicil gazetesi-faaliyet belgesi-oda sicil kayıt sureti),son 3 aya ait maaş bordronuz, sgk işe giriş bildirgeniz, sgk hizmet dökümünüz, işveren iseniz bağkur kaydınız artı dökümünüz. Esnaflar için esnaf oda kaydınız; emekliler için emeklilik belgesi ve son 3 aya ait maaş hareketleri,çiftçiler için çiftçilik belgesi,öğrenciler için ise ek olarak öğrenci belgesi istenmektedir. Reşit olmayan çocuklar için her ülkeye göre farklılık göstermekle birlikte noter onaylı muvafakatname istenmektedir.Herkesin bunlara ek olarak tam tekmilli vukuatlı nüfus kayıt örneği, iki adet biometrik fotoğraf,kimlik fotokopisi var ise üzerinize ait tapu ruhsat eklemeleri gerekmektedir.Özellikle banka hesaplarında 3000 TL bakiye bulunmalıdır. Detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.(Seda DURAN)
İstanbul Hollanda Başkonsoluğu adresi: İstiklal Cad. No: 197, 34433 Beyoğlu / İSTANBUL Ankara Hollanda Büyükelçiliği adresi: Hilal Mahallesi, Hollanda Caddesi No. 5, 06550 – Yıldız /ANKARA İzmir Hollanda Fahri Konsolosluğu adresi: Cumhuriyet Meydanı, Meydan Apartmanı, 11 / 5, 035210 Pasaport / İZMİR
Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu iletişim bilgileri: Adres:İstiklal Cad. No: 197, 34433 Beyoğlu, İstanbul Telefon: +90(212)232 00 88
Ankara Hollanda Başkonsolosluğu Ankara: Hilal Mahallesi, Hollanda Caddesi No. 5, 06550 – Yıldız, Ankara Tel:0(312)426 88 89
Hollanda schengen vizesi Hollanda'dan aldığınız vize ile diğer Avrupa ülkelerine giriş yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Elçiliğin verdiği giriş sayısına bağlı olarak diğer ülkelere de giriş-çıkış yapabilir diğer Avrupa ülkelerine de seyahat edebilirsiniz.Örn:Almanya,Yunanistan,Fransa,İtalya,İspanya vs...(Seda DURAN)
Hollanda vize ücretleri kalacağınız gün sayısına göre değişmektedir.15 günlük seyahat sağlık siğortası ile beraber toplam 150 eurodur. 3 aylık kalışlarınız için ise toplam olarak 165 euro maliyetiniz çıkmaktadır. Bu ücret içerisinde vize harcı+pin ücreti+seyahat sağlık siğortası+otel ve uçak rezervasyonlarınız+ danışmanlık vardır. Bu ücret dışında herhangi bir ek ücret ödemesi yapılmamaktadır. VİP başvularınız da ise 76 euro ekspres ücreti alınmaktadır.(Seda DURAN)
Hollanda vize başvuruları için aracı kurum olan VFS Global işlem yapmaktadır. Eğer 25.09.2014 tarihinden itibaren herhangi bir Avrupa ülkesine çıkış yaptıysanız ve parmak iziniz alındıysa gelmenize gerek kalmadan vekalet ile işlemleriniz yapılmaktadır.Eğer bu tarihten sonra bir başvuru gerçekleştirmediyseniz parmak izinizin alınması için size en yakın olan VFS Global merkezinden başvurunuzu yapabilirsiniz.(Seda DURAN)
Hollanda başvuruları İstanbul,Ankara,İzmir,İstanbul Harbiye(Avrupa Yakası),İstanbul Nevizade(Anadolu Yakası) olarak 5 farklı yerden 4 ayrı şehirden başvuru kabul etmektedir. Hollanda da görev bölgesi ayrımı bulunmamakla beraber dilediğiniz yerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.(Seda DURAN)
Hollanda vize başvurunuz olumsuz yani red ile sonuçlandıysa neden red aldığınız önemli olmak ile beraber yaşanan eksiklik veya yanlışlık düzeltilerek yeniden başvuru yapabilirsiniz. Onun dışında alınan cevaba karşı Konsolosluğa itiraz edebilirsiniz.(Seda DURAN)
Hollanda turist vizesi randevuya girdiğiniz tarihten itibaren işleme alınmakta ve bütün schengen ülkelerinde olduğu gibi 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat bu süre konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmektedir.Yoğun olduğu dönemlerde bu süre 10 ile 15 iş günü sürebilmektedir. Hollanda da randevu kotası bulunduğu için randevunuzu gideceğiniz tarihten en az 15 gün öncesinde almaya özen gösteriniz.(Seda DURAN)
Hollanda ticari vizesi işlem süreci turistik vize işlem sürecine göre daha kısa sürmektedir. 3 ile 5 iş günü sonucunda vizenizi alabilirsiniz.(Seda DURAN)
Başvurular Türkiye ve Hollanda olmak üzere iki aşamalı olarak yapılabilir. Hollanda'da yaşayan eş IND'ye başvuru yaptıktan 3 ay sonra dosya kabulunuz gerçekleşince size verecekleri V-numarası ile eşinizi Tr 'den randevu alabilirsiniz.V-nummer sizin Hollanda bir kişiye bakabilecek maddi durumuzun yeterli olduğu anlamına gelir.Tr'de ki eş bağlı bulunduğu elçilikten randevu alarak gerekli evrak listesi ile elçiliğe başvuruda buluna bilir .
Eğitim vizesi eğer 3 aydan fazla ise Ulusal vize katagorisinden müracaat edebilirsiniz.Hollanda eğitim almak istediğiniz kurumla sizin aranızda gerçekleşmiş resmi kabul ya da kayıt belgesinin onayını randevuda yanınızda olmalı.Ve iyi bir özgeçmiş hazırlamalısınız . neden Hollanda 'da Eğitim almak istiyorsunuz ? sorusuna yanıt vermek için hazırlanmış motivasyon mektubunuz ve geçiminizi sağlayacak Garantörlük belgenizi elçiliğe sunduktan sonra , Eğitimize 15 gün kala vizenizi alabilirsiniz.
Hollanda Vizesi ücreti her şey dahil 150 Eurodur.

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

 • Huseyin ilker aykir
  29/06/2016 - 21:11

  Iyi günler kolay gelsin... Ben eşimle beraber Hollanda'ya kuzenimin düğününde gidebilirsiniz. .. Bununla ilgili bilgi alacaktır. ..                    


 • Cahit Uğur
  29/06/2016 - 18:14

  merhaba iyi günler. ben turistik amaçlı hollanda vize başvurusu yaptım ancak seyahatım amacım ve ne kadar kalıcagımın süresi yetersiz gösterildiği için red yedim. öğrenciyim ve uçak ve otel rezervasyonlarım hakkında belgelerimi başvuru esnasında beyan etmiştim. nasıl bi itiraz prosedürü uygulamalıyım sizce. nasıl bi dilekçeyle ne tür kanıtlar göstermeliyim. yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. saygılarımla                    


 • soner kaymak
  06/07/2016 - 20:49

  İyi aksamlar kolay gelsin.Hayirli bayramlar.5 gunluk bir amsterdam tatiline cikmak istiyorum viZe ücretini ögrenebilir miyim?                    


 • Serdal toklu
  01/07/2016 - 19:39

  Ben eşim 2.5 yaşında oğlum 4.5 yaşında bir kızımla Hollanda'ya bir arkadaşın yanına 10 günlüğüne tatile gitmek istiyoruz bize kaça maliyeti olur vizenin                    


 • RAMAZAN YİĞİT
  29/08/2016 - 11:52

  Hollanda vizesi almak istiyorum. vize başvurum kabul edildikten sonra vizem en fazla kaç gün geçerli. mayıs 2017 tarihinde seyahat etmeyi düşünüyorum.                    


 • gülay doğan
  25/08/2016 - 18:27

  merhaba devlet memuruyum..Hollanda vizesi için başvuru yapmak istiyorum..orada kalacağım süre en fazla 20 gün..hangi belgheler gerekiyor ve vize ücreti nedir?? ayrıca oğlumla gideceğim 2,5 yaşında..onun içinde hangi evraklar gerekiyor ve vize ücreti?                    


 • Esra akar
  23/09/2016 - 19:37

  Merhablar ben bosnada okuyorum 15 tatilimde hollandaya amcamlarin yanina gitmek istiyorum bosnada okudugum icin orada hollanda konsolosluğuna mi gitmem gerekiyo yada turkiyden vize almam daha mi kolay? Birde bna nerler gerekli eger bosna hersekten yapicaksam basvurumu Yardimci olursaniz sevinirim                    


 • sayan hira
  13/10/2016 - 19:26

  merhaba. eşim hollandada yasıyor ve ora vatandaşı yaklaşık 4 ay önce aile birleşimi için basvuru yaptı bize bi tarih verdiler cevabın geleceği. ama o tarihte tam 1 ay geçti. herhangi bir eksiğimizde yok dosyada bize öyle dendi çünkü. sorum şu daha çok bekler miyiz neden böyle olmustur bir bilginiz var mı? simdiden tesekkürler.                    


 • ERDEM ESEN
  02/10/2016 - 15:48

  ocak 2017 de amsterdama gitmek istiyoruz iki yetişkin ve 16 yaşında oğlum var bir hafta için ne kadar vize ücreti ödemem gerek.                    


 • RESUL ÖZYÖN
  17/10/2016 - 16:04

  Ben öğretmenim.geçtiğimiz nisan ayına kadar özel bir eğitim kurumunda çalııyordum.Nisandan beri işizlik maaşı alıyorum.Hollandaya turistik bir gezi yapmak istiyorum.Şu anda işşiz olmam vize almamda bir engel teşkil eder mi???                    


 • Erhan öztoprak
  19/11/2016 - 19:12

  Kolay gelsin ben hollandaya tatile gitmeyi dusunuyorum.Sirketimiz var.ne gibi evraklar gerekiyor.yalniz sirkete yeni ortak oldum.                    


 • Ali şenay
  24/09/2016 - 21:28

  Hollanda turistik vizem 05/10/2016 da bitiyor bir yıllık vize alabilirmiyim daha önce İsviçre ve ingilterye kısa sürüle seyahatlerim oldu                    


 • Ali And MAYBEK
  04/08/2017 - 12:45

  Kuzenim Maastricht Üniversitesi Lisans po-rogramına kabul aldı. Söz konusu üniversite vize başvuru numarası yolladı. 8 ağuso 2017 tarihinde vize görüşmesi var. Vizesi kaç günde çıkar? Kuzenim, Hollanda'ya gidip yurt ayarlamak için bir an önce harekete geçmek ister. Uçak bileti alacağız. Teşekkürler                    


 • Nesrin Aras
  12/07/2017 - 15:10

  Amsterdam da dil eğitimi almak istiyorum vizeye başvururken nelere dikkat etmeliyim gerekli evraklar neler                    


 • Ayşe yılmaz
  27/06/2017 - 14:08

  Merhaba, Ağustos ayı sonunda Hollanda'ya 5-6 günlük bir seyahat gerçekleştirmek istiyorum. İlk defa yurt dışına çıkacağım ve vize işlemleri için bilgiye ihtiyacım var. Batman'da devlet memuruyum(öğretmen) vize işlemleri için gereken evraklar ve nasıl randevu almam, neler yapmam gerektiğine dair bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.                    


 • Serhat
  14/05/2017 - 22:21

  Merhaba, geçen sene ağustos ayında 9 günlüğüne belgrad tatili yaptım. Yılbaşında italya için ilk schengen vizesi aldım 10 günlük. Ağustos da hollanda için tekrar schengen başvurusu yapıcam ama sizce vize çıkarmı? Maddi olarak sorunum yok. Evraklarımda tamam olduktan sonra önceki schengenin + sı olurmu?                    


 • Nuray Kayim
  18/10/2017 - 01:05

  Merhaba, hollanda vize basvurusunda bulundum ve basvuru takipten su yazi cikiyor: basvuru hollanda vize basvuru merkezinde 10.16.2017 de alindi tahsilat icin hazir diye yaziyor. Bu ne anlama geliyor?                    


 • Gülnara Sadykova
  19/10/2017 - 18:36

  hollanda gezmek isyorum                    


 • Elif esen
  13/03/2017 - 02:06

  Amsterdam'a 22mart 2017 tarihine Bileti aldım yeşil pasaportum var fakat bitiş süresinden en az üç ay geçerliliği gerekiyormuş en hızlı pasaport ve vize işlemlerini nasıl yapabilirim, yetistirebilir miyim oradan davetiye istesem vs ne gerekirse ?                    


 • Funda boztopraklı
  06/02/2017 - 15:16

  Haziran ayında 5gün gezmek için Hollandaya gidecegim vizeyle ilgili bilgi alabilir miyim?                    


 • savaş karamus
  01/11/2017 - 21:27

  MERHABA HOLLANDA DA BULUNAN TEYZE KIZIMIZIN DÜĞÜNÜNE GİTMEK İÇİN PASAPORT ÇIKARDIK VE UÇAK BİLETLERİNİ ALDIK, UÇUŞLARIMIZ DUSSELDORF A OLACAK, BU DURUMDA BİZE SÖYLENEN HOLLANDA İÇİN HOLLANDAYA UÇMAK ZORUNDASINIZ ŞEKLİNDE İDİ, SİZE SORUM BİZ DÜĞÜNE KATILABİLMEK İÇİN NE GİBİ BİR İŞLEM YAPMALIYIZ VE DUSSELDORF A İNMEMİZ SORUN MUDUR ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER, ACİL CEVAP YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN KALIRIM.                    


 • altan karaca
  11/03/2017 - 18:23

  Hollanda vizesi için gerekli formları sirketinizden aldım , ama vize randevusu için verilen telefon numarasını kaybettim, tekrar alabilirmiyim, biz davetiye ile oğlumuzu ziyarete gideceğiz, kendisi haftalık alıyor, 12 haftalık belge yeterlimi ? tesekkürler                    


 • cihan demirbaş
  04/03/2017 - 19:14

  hollandaya gitmek istiyorum kız arkadasım orada napmam gerek bilgilendire bilirmisiniz tekrar dönmeyi düşünmüyorum                    


 • ayse demircali
  11/07/2016 - 11:47

  Merhabalar, belcika da yazokuluna girmeye hak kazandım. Öncesinde hollandaya gidip oradan trenle belçika ya gececegim. Vize almam gerekir mi? Hollandada 1 ila 2 hafta arası bulunmak istesem Schengen vizesi mi gerek yine de ?                    


 • Okan yesil
  14/07/2016 - 01:38

  Hollanda aile birleşim vizesine başvurdum. 18 yasindan küçükken onaylandı. 18 yaşımı doldurduktan sonra gidebilirmiyim ? Bi sıkıntı olurmu ?                    


 • gülcan seylan
  20/12/2017 - 15:55

  hollanda da eğitime gitmek istiyorum siz bana yardımcı oluyomusunuz bu konuda şu an üniversite okuyorum burda mezunmu olmam gerekli yoksa dondurmam mı okula kayıt için siz yardımcı olurmsunuz teşekkür ederim .                    


 • fatma güven
  25/01/2018 - 10:57

  hollanda vizesi almak istiyorum,en güvenli şekilde nereye başvurabilirim                    0 850 346 68 74