İsrail Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Tel Aviv ( De facto Kudüs)
  • Para Birimi: Yeni İsrail Şekeli (ILS)
  • Telefon Kodu: +972
  • Nüfus: 7.23 Milyon

Açıklama

Globalvize  aracılığıyla İsrail Vizesi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – İsrail Vize Başvurusu İçin Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

İsrail Vize Başvurusu - İsrail Vize Departmanı Çağrı Merkezimizi arayarak İsrail turistik vize başvurunuzu yapmak için gerekli olan belgeleri yetkilerimizden isteyin. Size bilgilendirme maili ile gerekli evrak listesi yollanacaktır. Siz de bu başvuru dosyasını eksiksiz bir şekilde tamamlayarak tarafımıza kargo ile yollayabilirsiniz. Hazırlayacağınız İsrail vize başvuru dosyası içerisindeki belgelerin doğru beyan edilmesi ve evrakların eksiksiz olması oldukça önemlidir. Eğer eksik evrak veya hatalı bilgi beyanı ile konsolosluk tarafından dosyanız geri dönerse vize alma işlemleriniz sıkıntıya girebilir. Bu yüzden yetkililerimizle sağlıklı bir şekilde iletişime geçerek aklınıza takılan herhangi bir soruyu mutlaka danışın.

 

2. Adım – İsrail Vize Başvurusu İçin Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

İsrail Vize Başvurusu – İsrail Vize Departmanında bulunan yetkililerimiz size bilgilendirme maili içinde yer alan ve hazırlayacağınız dosya içinde eksiksiz evrak olması için her türlü sorununuzda yanınızda olmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz geri dönmemesi için mutlaka eksiksiz bilgi ve doğru beyanat şartı aranır. İsrail Konsolosluğu’ndan geri dönen turistik vize başvurunuz bir daha vize almanızı oldukça zorlaştıracaktır. Bu yüzdendir ki belgelerin tam ve doğru olması önemlidir. Eğer konsolosluktan geri dönen bir dosyanız olursa konsolosluk sizden tekrar evrakların en baştan tamamlanmasını talep de edebilir.

 

3. Adım – İsrail Vize Başvurusu İçin Evraklarınızı kargo yapın.

 

İsrail Vize Başvurusu – İsrail Vize Departmanı yetkilileri tarafından size gönderilen mailde istene evrakları başvuru dosyası haline getirip tarafımıza kargolamanız gerekir. Başvuru dosyası içinde herhangi bir evrak eksik veya hatlı bilgili ise başvurunuz geri dönecektir. Bu durum da İsrail vize alımınızı engelleyecektir. İsrail vize merkezi olarak bu gibi durumlar için vize başvurunuzla ilgili geçen süre zarfında yanınızda olup size yol boyu asistanlık yapmaktayız. Size sorulan sorulara doğru yanıt vermeniz halinde eksik evraklarla ilgili geri dönüşü tarafınıza yapıp tamamlamanız sağlanır. Ancak yanlış bilgi vermeniz hâlinde sorumluluk tamamen sizin kontrolünüzdedir. Tarafımıza eksiksiz bir şekilde göndereceğiniz başvuru dosyasını en yakın vize merkezimize kargolamanız gerekir, inceleme yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

Not: Kargo ve kurye bedeli başvuru sahibi tarafından karşılanır.

 

4. Adım – İsrail Vize Başvurusu İçin Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

İsrail Vize Başvurusu – İsrail Vize Departmanı, tarafımıza kargo yaptığınız başvuru dosyasını özenle inceleyip eksik evraklarla ilgili olumsuz bir durum olması halinde sizinle iletişime geçerek tamamlanması sağlanacaktır. Olumlu olması halinde de tam bir başvuru vize dosyasını sizin adınıza İsrail Konsolosluğu’na ileterek randevu ve saat için bilgi alınıp size geri dönüş sağlanacaktır.

 

5. Adım – İsrail Vize Başvurusu İçin Biyometri bilgi beyanı

 

İsrail Vize Başvurusu – İsrail Konsoloslugu  biyometrik özelliklerde çektirdiğiniz fotoğrafı, gereken evraklarla birlikte tarafımıza gönderdikten sonra başvuru formlarını sizin adınıza gerçekleştirebilecektir. Beyan edilen biyometrik veriler sonucunda vize alma sürecini yanınızda yer alarak size asistanlık yapacak olan yetkililerimizle sorunsuz bir şekilde tamamlamanız sağlanacaktır.

 

6. Adım – İsrail Vize Başvurusundan sonra Pasaport teslimi

 

İsrail Vize Başvurusu – İsrail Vize Departmanı, biyometrik bilgilerini İsrail Vize Merkezi’mize sunan veya bilgileri beyan etmeye gerek olmayan yolculara turistik vize almanızla ilgili geçen süre zarfında asistanlık yapmaktayız. Biyometrik bilgi beyanı önemlidir. Çünkü sizin adınıza yapacağımız israil  vize işlemlerinde vermiş olduğunuz yetki ile israil vizesi alma işleminiz hızlanacaktır. İsrail Vize çıkartma işlemleri gerçekleşmesini ardından da sonuçları İsrail Konsolosluğu’ndan almaktayız. Konsolosluk resmi tatil sayılan günleri ve işlem değerlendirmek için ek süreleri kapsamaz. Tüm işlemler, yetkilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra pasaportunuz belirtmiş olduğunuz adresinize kargo edilir. İsrail Vize Merkezi’mizden almak isterseniz de başvuru sahibi olmanız dâhilinde size teslim edilir.


Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33