KamerunYaounde

Kamerun

Kamerun Vizesi - Kamerun Vize Başvurusu - Kamerun Vize Ücreti - Kamerun Konsolosluğu - Kamerun Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.


7/24 Hizmet Vermekteyiz


0850 346 68 74
Kamerun vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Kamerun vizesi alabilmektedir.


Kamerun vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Kamerun vizesi almakta tam yetkili acentadır.

İstanbul, Ankara ve İzmir Dışındaki Şehirlerden Pasaport ve evrakları Yurtiçi Kargo veya Aras kargo ile Bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra Aynı şekilde kargo ile size geri Gönderilecektir.

Büyükelçi


Kamerun Ankara Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Gezi Notları


Sıkça Sorulan Sorular


Kamerun vizesi NAsıl Alınır?

KAMERUN VİZESİ BASVURU FORMU,PASAPORT,2 ADET BİOMETRİK RESİM GEREKLİ REZERVASYONLAR DİLEKÇE VE FORMLAR HAZIRLANIYOR.KAMERUN VİZESİ ANKARA KAMERUN KONSOLOSLUĞUNDAN BASVURU YAPILIYOR KAMERUN VİZESİİÇİN SARI HUMMA AŞISI YAPILMASI ZORUNLUDUR. KAMERUN VİZESİ KAMERUN KONSOLOSLUĞUNDAN 4 İŞ GÜNÜNDE VİZE SONUCU CIKMIŞ OLUYOR KAMERUN VİZE ÜCRETİ 150 EURO.KAMERUN VİZESİ İÇİN MÜŞTERİ KAMERUN KONSOLOSLUĞUNA GELMEDEN İŞLEM YAPILIYOR. KAMERUN KONSOLOSLUĞU KAMERUN VİZESİNİ 1 AYLIK 15 GÜN KALIŞLI VERİYOR 2 GİRİŞLİ OLARAK 6 AY VE SONRASI ÇOK GİRİŞLİ OLUYOR.

Kamerun turist vizesi nasıl alınır?


Kamerun turist vizesi nasıl alınır?

Kamerun turistik vize tipi için gerekli evraklar arasında davetiye zorunlu değildir. Otel rezervasyonu ile konaklama bilgisi beyan edilip turistik vize başvurusu yapılabilmektedir. Kamerun turist vizesinin sonuçlanma süresi 2 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Kamerun turist vizesi için şahsen başvuru zorunlu değildir. Evraklarınızı kargo ya da elden teslimat şekli ile elçiliği bağlı aracı kurumlara iletip vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kamerun ticari Vizesi nasıl alınır?

Kamerun ticari vize için için davetiye zorunlu evraklardandır. Kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek kalmadan 2 iş gününden Kamerun vize sonucu alınır. Kamerun vizesi için yalnızca İstanbul Kamerun Konsolosluğu tarafından işlem yürütülmektedir. Türkiye'nin her ilinden pasaportlara bölge ayrımı olmaksızın Kamerun ticari vizesi tarafımızca alınır. Sarı humma aşı kartı Kamerun vizesi alınırken gerekli evraklar arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi ve gerekli evrak listesine http://www.globalvize.net/kamerun-vizesi adresinden ulaşabilirsiniz. ( KUBRA )

İstanbul Kamerun konsolosluğu nerededir?

Kamerun İstanbul Fahri Konsoloslugu AdresGümüşpala, Bağlariçi Cad. No:29, Avcılar/İstanbul - Avrupa

Kamerun vizesi almak için benim bi yere gelmeme gerek varmıdır?

Kamerun vizesi için şahsen başvuru zorunlu değildir. Evraklarınızı kargo ya da elden teslimat şekli ile iletip vize başvuru işlemlerinizin takibini sağlayabilirsiniz.

Hangi illerde Global vize şubeleri vardır?

Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.

Kamerun turist vizesi kaç günde sonuçlanır?

Kamerun turist vizesinin sonuçlanma süresi 2 ila 5 iş günüdür.

Kamerun ticari vizesi kaç günde sonuçlanır?


Kamerun ticari vizesi kaç günde sonuçlanır?

Kamerun ticari vizesinin sonuçlanma süresi 2 iş günüdür. Elçiliğin yoğunluğuna göre bu süreç bazen daha uzun veya daha kısa olabilir.

Soru Cevap (1)


Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.
-> *Güvenliğiniz için iP Adresiniz kaydedilmektedir.
Hızlı Kamerun Vizesi Başvurusu

Bilgileriniz

Ülke Bilgileri

  • Ülke Bayrak
  • Nüfus 18.87 Milyon
  • Para Birimi Afrika Frankı (XAF)
  • Telefon Kodu + 237