Mısır Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Kahire
  • Para Birimi: Mısır Poundu(EGP)
  • Telefon Kodu: + 20
  • Nüfus: 78.86 Milyon

Açıklama

Globalvize aracılığıyla Mısır Vize Başvurusu nasıl Yapılır?

 

1.Adım – Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

Mısır Vize Başvurusu  - Mısır Vize Departmanı dâhilinde çalışan yetkililerimiz, Mısır turistik vizenizi çin ne yapılması gerektiği konusunda sizlere destek olmaktadır. Bilgi mailinde yer alacak olan hazırlanacak evrakları dikkatlice okuyup, yetkililerimizin sorduğu sorulara doğru yanıtlar vererek Mısır turistik başvurusu için ilk adımlar atılmış olacak. Mısır Vize Başvurusu olarak vize süresince asistanlık yaparak, başvuru dosyanızın doğru ve hatasız bir şekilde Mısır Konsolosluğuna ulaşmasını sağlıyoruz. Başvuru sırasında eksiksiz ve hatasız dosyalar, sizin daha hızlı vize onay sürecinden geçmenizi sağlayacaktır.

 

2. Adım – Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Mısır Vize Başvurusu – Mısır Vize Departmanı bilgi mailinde yetkililer tarafından gönderilmiş olan evrakların eksiksiz ve hatasız olmasını talep eder. Mısır Vize Başvurusu Evrakları dikkatlice okuyup Mısır turistik vize başvuru dosyanıza koyarak, Mısır vize merkezimize ulaştırabilirsiniz. Yetkilimizin sorduğu sorular neticesinde sizden istenen tüm evrakları doğru ve hatasız bir şekilde hazırlamanız gerekir. Çünkü tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgiler neticesinde oluşturulan başvuru dosyasında herhangi bir hata olursa Mısır konsolosluğu tarafından ret cevabı olarak geri dönüş yapılır.  Mısır Vize Başvurusu Bununla birlikte bir daha vize verme durumu sıkıntıya da düşebilir. Hatta evrakların tekrar yeni baştan düzenlenmesi bile istenebilir. Bu yüzden evrakların takibi ve hatasız olması oldukça önemlidir.

 

3. Adım – Evraklarınızı kargo yapın.

 

Mısır Vize Başvurusu– Mısır Vize Departmanı sizden istenen belgelerin hatasız ve doğru beyan verilmiş şekilde tarafımıza kargolamanızı ister. Kargo yaptıktan sonra resmi evrakların takibi için mutlaka kargo şirketinden bir takip numarası edinmeniz istenir. Evraklar önemli belgeler olduğundan her nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca kurye ve kargo bedelleri tarafınızdan karşılanmaktadır.

Mısır Vize Başvurusu gelen kargonuz uzman kişilerimizi tarafından incelendikten sonra olumlu veya olumsuz durumlarda da bilgilendirme yapılır. Olumsuz başvuru dosyası neticesinde başvuru sahipleri eksik evrak bilgilendirmesi yapılıp tamamlanması istenir. Vize başvuru dosyasında herhangi bir hatası olmayan yolcularda ise Mısır konsolosluğundan randevu alınıp, başvuru sahipleri bilgilendirilir.

 

4. Adım – Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Mısır Vize Başvurusu– Mısır Vize Departmanına ulaşan turistik vize başvuru dosyanız, uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra herhangi bir eksik olmaması adına dikkatle incelenir. Eksik varsa eğer tamamlanması için başvuru sahipleri tekrar bilgilendirilir. Mısır Vize Başvurusu dosyası tam olan kişilerin ise randevusu hazırlanmak üzere bilgilendirme yapılır.

 

5. Adım – Biyometri bilgi beyanı

 Mısır Vize Başvurusu – Mısır Vize Departmanı biyometrik fotoğraflı verilerin yetkili kişilere ulaşması için gerekli beyanları kendi bünyesinde toplar. Biyometrik bilgisine gerek duyulmayan yolcuların da işlemleri Mısır vize merkezinde geçerli olmaktadır. Mısır konsolosluğu parmak izi beyanını evrak dosyasında mutlaka talep etmektedir.

 

6. Adım – Pasaport teslimi

 

Mısır Vize Başvurusu – Mısır Vize Departmanı, vize alım süreci boyunca yetkili kişiler size asistanlık yapmak üzere yanınızda olacaktır. Biyometrik verilen tarafımıza beyanı ile sizin vize alım işlemlerininiz sonucu kolay bir şekilde Mısır konsolosluğu tarafından sizin adınıza gerçekleştirilmektedir. Mısır vizesi için ön görülen onay süresi 5 ile 7 iş günüdür. Mısır konsolosluğu resmi tatil günleri ve ek çalışma sürelerini kapsamaz. Mısır turist vizesini sizin adınıza kolaylıkla alabilmek için tarafımıza vermiş olduğunuz biyometrik verilerle sizin adınıza başvuruların tamamlanıp, vize alma işlemlerini sizin için gerçekleştirelim. Mısır konsoloslugu Mısır vize merkezi tarafından son kontroller yapıldıktan sonra mısır konsolosluğuna vize onayı için sunulan belgeler alınıp, tarafınıza sizin de belirttiğiniz adrese pasaportunuz gönderilir. Mısır vize merkezi ile turistik vize alımlarınızda yol boyunca yanınızayız.  

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33