Mısır Vizesi

Mısır Vizesi

Ülke Başkent: Kahire
  • Para Birimi: Mısır Poundu(EGP)
  • Telefon Kodu: + 20
  • Nüfus: 78.86 Milyon

Açıklama


Mısır Vizesi Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Değerli Ziyaretçimiz;

Global vize olarak, Mısır ziyaretleriniz kapsamında çıkarmanız gereken söz konusu Mısır Vize işlemleriniz de sizlere kurumsal ya da bireysel olarak etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu açıdan değerlendirildiğinde, Mısır ülkesinin istemekte olduğu evraklar ve dahi benzeri belgelerin neler olduğu bu alanda bu belgeleri nerelerden ne şekilde bulabileceğiniz hakkında detaylı bir sunum, bilgilendirme dosyası sunabilmekteyiz. Bu dosyaları ve bilgileri, gerek SMS gerekse de e-posta aracılığı ile sizlere etkili bir şekilde ve tamamen ücretsiz olmak üzere ulaştırmaktayız.

Global Vize olarak gerçekleştirmekte olduğumuz bu çalışmalar neticesinde hali hazırda seyahat etmekte ve edecek olan birçok bireye profesyonel anlamda bilgilendirmeler yapmaktayız. Ve bu işlevlerimiz, çalışmalarımız, bilgilendirmelerimiz bütünüyle ücretsizdir.
Mısır Vizesi - Mısır Vize Başvurusu - Mısır Vize Ücreti - Mısır Konsolosluğu - Mısır Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


Mısır Vizesi Ankara ve İstanbul da bulunan mısır konsolosluğu yapılmaktadır. Mısır Vizesi için Mısır konsolosluğu başvuruları Pazartesi ve Cuma günleri 10:00-12:00 arası almaktadır.mısır vizesi için uzun süren sıra kuyrukları olduğu için önceden gidilip numara alınmasını tavsiye ediyoruz.


Mısır Vize Başvurusu Pazartesi-Cuma günleri arasında 15:00-15:30 saatleri arasında yanınızda size verilen beyaz kağıdı mutlaka sizinle mısır vize başvurusu gelen danışman arkadaşımıza vermelisiniz pasaportunuz o olmadan teslim edilmemektedir. Global Vize Mısır vizesi alabilmektedir.


Mısır Vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Acentamız Global Vize Mısır Vizesi almakta tam yetkili acentadır.

Vizesi


  • Büyükelçi
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Gezi Notları
  • Soru - Cevap
  • Soru Sor

Mısır Vizesi Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mısır Vizesi Koşulları

Ortadoğu ülkelerinin en gizemli ve önemli ülkelerinden olan Mısır’a gitmek için mutlaka Mısır vizesi başvurusu yapmak durumundayız. “Dünya’nın Annesi” olarak bilinen Mısır turu oldukça ilgi gören seyahatlerden olmaktadır.

Diplomatik, hizmet ve hususi pasaport sahipleri, Mısır vize ve turları için 90 gün süreyi aşmayan seyahatlerinde Mısır vizesinden muaftırlar. Mısır’a seyahat isteklerine göre; Turistik vize, Ticari Vize, Aile Ziyareti vizesi dallarında kısa zamanlı olsa da Mısır vizesi başvurularını, Mısır Konsolosluklarına yani Türkiye dış temsilciliklerine başvurularını gerçekleştirebilirler.

Mısır vize başvurusu ve ücreti hakkında danışmanlık şirketimiz sizlere yardımcı olmaktadır. 0 850 346 68 74 nolu telefondan ulaşarak danışmanlarımızdan yardım alabilir ve danışabilirsiniz. Mısır konsolosluğu İstanbul-Bebek’te bulunmaktadır. Mısır Büyükelçiliği ise Ankara-Kavaklıdere’de hizmet sunmaktadır.

Mısır Vizesi Ücreti Nedir?

Mısır vize ücreti seyahatleri ülke de bulunma süresine, tek veya çift girişli olan vizelere göre değişiklik göstermektedir. Mısır vize ücretleri seyahatlerin içerik ve tarih dilimlerini planlarken; Belli aralıklarla yapılan vize Mısır Konsolosluğu ücretlendirmesinde ki akışı takibe alarak planlamak doğru karar olacaktır.

Vatandaşlara göre bazı ücretler aşağıda ki gibi olmaktadır.

Kanadalı Tek Giriş Transit: 170 TL

Kanada Çift Giriş Transit: 245 TL

Kanada Tek Giriş (Pasaporta kayıtlı başka birey var ise): 300 TL

İngiliz Tek Giriş: 215 TL

İngiliz Çok Giriş: 355 TL

Filistinli Tek Giriş: 70 TL

Filistinli Çok Giriş: 105 TL

 

Mısır Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Mısır vize başvuruları, evrakları sunarken eksiksiz ve kusursuz sunulması halinde on beş gün içerisinde sonuçlanması mümkün olabiliyor. Mısır konsolosluğu çalışanları tarafından ek evrak veya ek zaman istemesi durumunda sürecin uzamasına neden olabiliyor.

Mısır Vizesi Başvuruları Sonucunun Reddi

Mısır temsilcilikleri vize başvurusu yapanların ne şartlarla ve koşulla gireceğini kararlaştırmakla yükümlüdürler. Başvurular değerlendirilirken ülkeye giriş yapacakların bütçeye yük olmayacaklarını, kamu sistemi ve düzenini karıştırmayacağını, sağlık durumunun problem olmayacağını, geri dönüşünde yeterli imkanlara sahip olup olmayacağını mutlak şartla görmek ister.

* Seyahat veya tur amacının ispatlanamaması

* Geçerli veya yeterli olmayan evrak ibraz edilmesi (Sahte, Eksik vb.)

* Pasaport veya seyahat belgesinin olmaması

* Mısır ülkesi tarafından daha önce sınır dışı edilmemesi

* Tutarlı ve birbirini onaylayan davranış ve açıklamalarda bulunulmaması

Ve benzer sebeplerden dolayı vize reddi oluşabilir.

Tüm danışmanlık hizmetlerinde soru ve sorunlarınız için profesyonel danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

0 850 346 68 74

Mısır Ankara Konsolosluğu :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Mısır Vizesi Konsolosluktan aracı veya sahsen yapılabılır Mısır Vize Başvurusu evraklar hazırlandıktan sonra konsolosluktan saat 10-00 /12:00 arası vıze basvurusu yapılabılır .

Gereklı Olan pasaport Resım ve kımlık fotokopısıdır Dıger ıslemler tarafımızdan konsolosluga gelmenıze gerek kalmadan saglanır 45 yas altı ıcın ıslem suresı 15 gunu bulurken 45 yas ustu ıcın 5 ıs gunudur.

Gereklı dokumanlar saglanır ve konsolosluga basvuru sahsen yada 2 3 kısıler tarafından yapılabılır.

Turıstık vıze olması durumunda 1. Pasaport ( Vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli ) ve sadece ön yüzününün fotokopisi 2. 2 Resim ( Arka fonu beyaz, yeni çekilmiş ve rötuşlanmamış ) 3.Kımlık Fotokopısı Gerekmektedır diger evraklar Global vıze Tarafından saglanır. Tıcarı Vıze olması durumunda 1. Pasaport ( Vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli ) ve sadece ön yüzününün fotokopisi 2. 2 Resim ( Arka fonu beyaz, yeni çekilmiş ve rötuşlanmamış ) 3. Şirketin imza sirküleri 4. Vergi Levhası fotokopisi 5. Ticari sicil gazetesi fotokopisi 6. Yeni tarihli faaliyet belgesi fotokopisi 7. Otel ve uçak rezervasyonlarınız 8. BAĞKUR Dökümleri VEYA SSK işe giriş bildirgesi 9. Nüfus Kağıdınızın fotokopisi 10. Mısır daki Firmadan Davetiye (Mısır dan gönderilen davetiyenin bir sureti sizde diğerininse Mısır konsolosluğu vize departmanında olması gerekmektedir.)

-Mısır Vızesı Konsolosluktan aaracı veya sahsen yapılabılır Gereklı evraklar hazırlandıktan sonra konsolosluktan saat 10-00 /12:00 arası vıze basvurusu yapılabılır .

Mısır konsoloslugu Ortaköy Bebek Sahılde olmakla bırlıkte Konsolosluklar ıcerısınde en guzel konum ve yere sahıptır

Ankara mısır Konsolosluk Adres Bılgısı: Remzi Oğuz Arık, 06540 Çankaya/Ankara.

Mısır Vize Ücreti 150 Eurodur Ekstra herhangı bır odeme yapılmamaktadır.

Mısır Vızesınde Konsolosluga gelmenıze gerek yoktur GLOBAL VİZE Mısır Konsoloslugunda Tam yetkılı acentadır.

Global vıze İSTANBUL (Anadolu-Avrupa )olmak uzere 2 sube Ankara-İzmir-Gazıantep Olmak uzere 5 Sube olarak Hızmet Vermektedır.

.Mısır Vızesı red olasılıgı cok azdır Global Vıze Mısır vızesınde Yuzde yuz Garantı vermektedır

Mısır Vıze Ucretı Global Vızeye odemenız gerekmektedır.Global Vıze tun odemelerınızı gerceklestırmektedır.

Mısır Turıstık vızesı 45 yas altı ıcın ıslem suresı 15 gunu bulurken 45 yas ustu ıcın 5 ıs gunudur.

Mısır Ticari vızesı 45 yas altı ıcın ıslem suresı 15 gunu bulurken 45 yas ustu ıcın 5 ıs gunudur.

Mısır Vizesi için , Yabancılar kanuna göre hazırlanmış davetiyenizin olması, eşinizin nerede yaşıyor , ne iş yapıyor , mısırda ne zaman oturum almış , bunları kanıtlayıcı deliller ile elçiliğe müracaat ettikten 2 hafta sonra vizenizi alabilirsiniz.

Gereklı dokumanlar saglanır ve konsolosluga basvuru sahsen yada 2 3 kısıler tarafından yapılabılır.

Bir sorunuz var mı ?

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33