Vietnam Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Hanoi
  • Para Birimi: Vietnam Dong
  • Telefon Kodu: + 84
  • Nüfus: 88.56 Milyon

Açıklama

Globalvize ile  Vietnam Vizesi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – Vietnam Vize Başvurusu için Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

Vietnam Vize Başvurusu  - Vietnam Vize Departmanı yetkililerimize ulaşarak Vietnam turistik vize alma işlemleri ile ilgili birçok detaya ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız, sizler için turistik vize başvuru hakkında tarafınıza sorular yöneltmektedir. Vizenizin sorunsuz alınabilmesi için bu soruların tümüne eksiksiz ve doğru yanıtlar vermeniz gerekir. Doğru beyanlı soru cevap alışverişi sonrasında tarafınıza tamamlamanız gereken evraklarla ilgili bir bilgi maili aktarılır. Siz de bu maili inceleyerek evrak tamamlaması yaprak tarafımıza dosyanızı kargolayabilirsiniz.

 

2. Adım – Vietnam Vize Başvurusu için Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Vietnam Vize Başvurusu  – Vietnam Vize Departmanı müşteri temsilcilerimiz tarafından size gönderilen bilgi mailindeki istenen evrakların eksiksiz doldurulması özellikle Vietnam konsolosluğu tarafından oldukça önemlidir. Eksik veya yanlış beyanlı bilgi konsolosluklar tarafından geri döner ve ret cevabı alır. Sonrası vize alım işlemleri de sıkıntıya girer. Bu yüzden tam doğru beyanlı bir dosya ile sizin adınıza işle yaparken daha kolay bir şekilde vize alımına yardımcı olabilirsiniz. Yetkilimizle çağrı merkezinde görüşmeniz sonrasında tarafınıza gelen maili dikkatle inceleyerek evraklarınızı doğru bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

3. Adım – Vietnam Vize Başvurusu için Evraklarınızı kargo yapın.

 

Vietnam Vize Başvurusu  – Vietnam Vize Departmanına yönlendirilen turistik vize başvuru dosyanız, tarafımıza kargo yolu ile ulaşmaktadır. Sizin yapmanız gereken ilk şeylerden bir tanesi evrakları hazırladıktan sonra dosyanızı kargoya verirken kesinlikle bir takip numarası edinmeniz. Sonrasında oluşan herhangi bir aksaklıkta kargonuzun nerede olduğunuz rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Not: Kargo bedelleri sorumluluğu başvuru sahipleri tarafından karşılanır.

 

4. Adım – Vietnam Vize Başvurusu için Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Vietnam Vize Başvurusu – Vietnam Vize Departmanına gelen evrakları detaylı bir şekilde inceleyerek size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılarak eksik belgenin tamamlamanız gerek evrakların detay bilgisi verilir. Eğer eksik bir belgeniz yoksa tarafınıza Vietnam konsolosluğundan alına randevu saati paylaşılıp, vize alım işlemleri ile ilgili ilk olumlu gelişme paylaşılır. Tarafımıza gelen başvuru evrakları, uzman kişilerimiz tarafından dikkatlice incelenerek öncesinde vize merkezinden, sonrasında Vietnam konsolosluğunun belirli departmanlarından onaydan geçmektedir.

 

5. Adım – Vietnam Vize Başvurusu için  Biyometri bilgi beyanı

 

Vietnam Vize Başvurusu  – Vietnam Vize Departmanı biyometrik verileriniz Vietnam vize merkezinde mutlaka istenen belgeler arasında yer almaktadır. Eğer biyometrik bilgi beyanatınız yoksa da parmak izi merkezinden sizin için randevu alınır, eksik bilginiz tamamlanır. Sonrasında Vietnam konsolosluğunu da sizin adınıza işlemleri gerçekleştirebilmek adına biyometrik beyanınız iletilir. Vizelerin daha kolay alınabilmesi için biyometrik beyan önemlidir. Ancak bazı durumlarda biyometrik beyana gerek duyulmayan yolcuların da işlemler kolaylıkla sağlanabilmektedir.

 

6. Adım – Vietnam Vize Başvurusundan sonra Pasaport teslimi

 

Vietnam Vize Başvurusu  – Vietnam Vize Departmanı, biyometrik beyana sahip veya biyometrik beyanda bulunmasına gerek olmayan tüm yolcuların vize alım işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. İlk önce çağrı merkezimizden tarafımıza ulaşan kişilerin sorduğumuz sorulara doğru beyan vermesi ile başlayan bu süreç, yerini sonrasında Vietnam vize merkezi yetkililerinin uzmanlığına bırakır. 5 ile 7 iş günü olarak ön görülen vize onay işlemlerinin sorumluluğu sadece Vietnam konsolosluğuna aittir. Vietnam’a turistik gezinizin engellenmemesi için gideceğiniz tarihten en az 30 gün öncesinden işlemlere başlarsanız süreci de yakından takip etmiş olursunuz. Herhangi bir aksaklık olmazsa elinizde olan vizeyi dilerseniz tarafınıza kargo ederek, dilerseniz de Vietnam vize merkezimizden başvuru sahibi olarak teslim alabilirsiniz. Turistik vize alım işlemlerinin tarafımızdan yürütülmesini istiyorsanız biyometrik bilgi ve başvuru evraklarınızla birlikte doğru beyan bilgi ile başvuru sahibi olarak tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir.

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33