Cezayir Vizesi

Cezayir Vizesi

Ülke Başkent: Cezayir
  • Para Birimi: Cezayir Dinarı
  • Telefon Kodu: + 213
  • Nüfus: 32.17 milyon

Cezayir Vizesi - Cezayir Vize Başvurusu - Cezayir Vize Ücreti - Cezayir Konsolosluğu - Cezayir Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.


7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


Cezayir vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Cezayir vizesi alabilmektedir.


Cezayir vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Cezayir vizesi almakta tam yetkili acentadır.

Vizesi


  • Büyükelçi
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Gezi Notları
  • Soru - Cevap
  • Soru Sor

Afrika’nın Büyüğü Cezayir Vizesi Başvurusu

Cezayir Vizesi Alımı

Cezayir’e gitmek için Cezayir vizesi almak şarttır. Her vize alımlarında olduğu gibi Cezayir vizesi içinde gerekli koşullar vardır. Cezayir vize başvuru formu ve evraklarının uygun ve eksiksiz şekilde tamamlanması gerekir. Hazırlanan tüm belgelerle birlikte Cezayir konsolosluğuna başvurumuzu gerçekleştirebiliriz. Cezayir konsolosluğunun yetki verdiği vize merkezlerine de başvurulabilir. Tercih tamamen size bırakılmıştır.

Seyahat amacına göre Cezayir vizesi için evrak listesi de değişiklik göstermektedir. Cezayir Turistik, Ticari, Ziyaretçi vizesi gibi vizelerde Cezayir vize çeşitleridir. Vize başvurularını yapmadan önce Cezayir konsolosluğunun istemiş olduğu gerekli evrakları öğrenebilirsiniz. Bu evrakların yanında Cezayir Konsolosluğu kişi ve bireyler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak adına ek evraklar isteme hakkına sahiptirler. Cezayir Vize alma süreci tamamen bu durumlara bağlı olarak değişmektedir. Cezayir vizesi başvuru formu Türkçe ve İngilizce doldurulmaktadır. Bilgilerin tutarlı ve kişisel bilgilerinizle eşleşir olması önemli noktadır.

Cezayir Vize Başvurusunda Mutlak Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cezayir vize başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır. On yılı aşkın süredir elimizde bulunan pasaportlar Cezayir Konsolosluğu tarafından asla kabul edilmeyecektir. Eskimiş, yıpranmış ve kişiyi yansıtamayan pasaportlar da yine Cezayir vizesi almamıza engel olacaktır. Konsolosluk tarafından kabul edilmiş olsa dahi, ülke girişinde mutlaka engellere takılma söz konusu olacaktır. Daha sağlıklı ve lezzetli yolculuklar için mutlaka önerdiğimiz etkenlere dikkat ediniz.

Cezayir vizesi almak ve Cezayir’e Gitmek İçin Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir?

Cezayir’e vize kalktı mı? Vize almadan gidişim söz konusumudur?

Cezayir vizesi asla kaldırılmamıştır. Cezayir vizesi almak için gerekli evraklar hazırlanarak mutlaka başvuru yapılmalıdır. Cezayir seyahati için iki ülke pasaportu olan vatandaşlar 90 gün süresini aşmamak kaydıyla vizesiz yolculuk sağlayabilirler. Vize işlemlerinden muaf kılınmaktadırlar.

Cezayir Vizesi Hakkında

Cezayir ile Türkiye ilişkisinde vize talebi bulunmaktadır. İki ülkenin resmiyet barındıran sahibiyseniz bile vize alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Cezayir Büyükelçiliği ise başkentimiz Ankara da resmi olarak hizmet vermektedir.

Cezayir Vizesi Nasıl Alınır? Ne Yapmalıyım?

Cezayir vizesi almak için yazımızda belirtmiş olduğumuz gibi evrakların eksiksiz ve birbirini onaylar nitelikte olması gerekmektedir. Bu evraklarla birlikte Cezayir konsolosluğu veya Konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine başvuru yapılmalıdır.

Cezayir Vizesi kaç günde çıkar?

Cezayir vizesini tam anlamıyla teslim alma sürecimiz evrakların eksiksiz olması ve konsolosluğun ek belge isteme durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu süreç 10 gün arasında değişkenlik göstererek uzama süresini belirleyici olacaktır. Cezayir vizesi reddi durumunda eksikleri tamamladıktan sonra, vize başvuru formunu yeniden doldurarak tekrar başvuru sağlayabilirsiniz.

Cezayir Vizesi İçin Danışmanlarımız Sizlere Yardımcı Olmaktadır. Tüm Sorularınız İçin 0 850 346 68 74 arayabilirsiniz.

Cezayir Konsolosluğu 

Cezayir Büyükelçiliiği

Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Cezayir vizesi evrakları tam ise 2 günde alınabilmektedir.vize süresi 1 ay ve 3 ay arasında degişir. evraklar ise en az 6 ay gecerli pasaport 2 adet fotoğraf ucak ve otel rezervasyonu davetiye mutlaka gerekli evraktır. Davetiye yok ise acentamız aracılığı ile temin edilir.

Cezayir Büyükelçiliği Ankara Adres: Ersan Caddesi No: 42, 06680 Çankaya / ANKARA Telefon : 0312 426 88 89 Cezayir Konsolosluğu İstanbul Adres: Gazeteciler Sitesi, 23 Temmuz Meydanı, No 7, 34394 Şişli / İSTANBUL Telefon : 0212 232 00 88

Cezayir Konsolosluğu İstanbul Adres: Gazeteciler Sitesi, 23 Temmuz Meydanı, No 7, 34394 Şişli / İSTANBUL Telefon : 0212 232 00 88

Cezayir Büyükelçiliği Ankara Adres: Ersan Caddesi No: 42, 06680 Çankaya / ANKARA Telefon : 0312 426 88 89

Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.

Cezayir Vizesi ortalama 4 iş gününde çıkmaktadir.

Cezayir ticari vizesinin sonuçlanma süresi 7 ile 10 iş günü arasında değişmektedir. İstisnai durumlarda bu süreç bazen daha uzun veya daha kısa olabilir. ( KUBRA )

Bir sorunuz var mı ?

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33