Danimarka Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Kopenhag
  • Para Birimi: Kron
  • Telefon Kodu: + 45
  • Nüfus: 5.5 Milyon

Açıklama

Danimarka Vizesi  nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – Danimarka Vize Başvurusu İçin Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

GlobalVize Merkezi - Danimarka Vize Departmanında bulunan yetkililerimize Çağrı Merkezi’mizden ulaştığınızda sizlere hazırlamanız gereken evrakların listesini vereceklerdir. Siz de Danimarka vize başvuru işlemlerinin ilk adımını bununla birlikte gerçekleştirmiş olacaksınız. Yapmanız gereken en önemli şey, yetkililerimiz sizlere sunduğu sorulara doğru yanıt vermektir. Danimarka konsolosluğu tarafından izni bulunan Danimarka Vize Merkezi’miz, sizin adınıza doğru işlemleri gerçekleştirebilmek adına sizden doğru bilgiler beklemektedir. Süreçte olumlu ve başarılı adımlarla ilerleyebilmek için sorulara eksiksiz ve doğru cevaplar vermeniz gerekir. Hatalı yanıtlar vermeniz durumunda Danimarka vize başvuru süreniz uzar ve hatta zorlaşır. Bu yüzden eksiksiz bir şekilde yetkililerimizin size sorduğu sorulara gerçek bilgilerle cevap vermeniz dâhilinde Danimarka vizeniz için gerekli aşamalar kaydedilecektir.

 

2. Adım – Danimarka Vize Başvurusu İçin Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Vize Merkezi – Danimarka Vize başvurusu Çağrı Merkezi’ndeki yetkililerimizin Danimarka vize başvuru işlemleri ile bilgiyi vermesi üzerine hazırlanan evraklar eksiksiz bir şekilde dosyalanmalıdır. Kesinlikle eksiksiz ve doğru olan evraklar değerlendirmeye alınacaktır. Danimarka vizenizin eksiksiz bir şekilde tamamlanabilmesi için sizin Vize Merkezi’ne göndereceğini belgelerin doğruluğu oldukça önemlidir. Hatalı bilgiler verilmesi, Danimarka konsolosluğu tarafından yeniden verilecek olan evrakların tamamlanması ile sonuçlanabilir.

 

3. Adım –Danimarka Vize Başvurusu İçin Evraklarınızı kargo yapın.

 

Global Vize Merkezi – Danimarka Vize Departmanı içerisinde sizden istenen evrakların hatasız bir şekilde doldurulması gerekir. Siz de eksiksiz bir şekilde vize başvurusu için gerekli evrakları dosyalayarak en yakın Vize Merkezi’mize kargo ederek süreci hızlandırabilirsiniz. Kargo takibini de kargo takip numarası alarak gerçekleştirin, çünkü içinde bulunan evraklarınız resmi ve özel belge olduğundan dolayı kaybolmaması içi sürekli takipte kalmanız önemlidir. Kargonuz, Vize Merkezi’mize ulaştıktan sonra başvuru sahibine ulaşarak, varsa eğer eksik evrakları tamamlamanız istenecektir. Göndermiş olduğunuz tüm kargo ve başvuru işlem ücretleri tarafınızdan karşılanmaktadır.

 

4. Adım – Danimarka Vize Başvurusu İçin  Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Vize Merkezi – Danimarka Vize Departmanı, göndermiş olduğunuz dosyayı inceledikten sonra eksik evrak veya hatalı bilgilerle ilgili gerekli geri dönüşü yapacaktır. Eğer ki eksik evrak veya hatalı bilgiler varsa yeniden düzenlemeniz istenecek, sonrasında onaya gönderilmesi için gerekli prosedürlere başlanacaktır. Eğer dosyanız tamsa, hiçbir eksiklik yoksa size randevu hakkında geri dönüş yapılıp, bir tarih verilecektir.

 

5. Adım – Danimarka Vize Başvurusu İçin  Biyometri bilgi beyanı

 

Vize Merkezi – Danimarka Vize Departmanına ulaşan başvuru dosyanızın gerekli onayları geçmesinden sonra bilgi beyanları ile adınıza işlemlerin yapılabilmesi için gerekli işlemlerin tamamlanması gerekir. Biyometrik bilgilerinizi tarafımıza ulaştırdıktan sonra sizin adınıza Danimarka Konsolosluğu’na bilgilendirme yapar ve size bu süreç boyunca destek sağlar. Biyometrik bilgiler sizin adınıza gerekli işlemlerin yapılması için önemlidir. Danimarka vize başvurusu boyunca sizin yanınızda olacak olan asistanınız Vize Merkezi tarafından görevlendirilmiş olan yetkililerimizdir ve yetkililerimiz tarafından güvenli bir şekilde vize işlemlerinin sonuna doğru gelmiş sayılırsınız.

 

6. Adım – Danimarka Vize Başvurusu İçin  Pasaport teslimi

 

Vize Merkezi – Danimarka Vize başvurusu, siz değerli başvuru sahiplerinin daha hızlı vize alma işlemlerini tamamlaması için hizmet sağlamaktadır. Biyometrik bilgi beyanında bulunan veya beyanda bulunmayan tüm başvuru sahiplerimiz için Danimarka Konsolosluğu tarafından gerekli tüm izinler alınmış olup, pasaport tesliminiz için eksik olan hiçbir şey kalmamıştır. Eksiksiz ve hatasız şekilde tamamlanan işlemleriniz için pasaport teslimatı ister kargo ile ister Vize Merkezi’mize gelerek teslim edilmiş olur.

Danimarka vizesi işlemleriniz için hızlı ve güvenli yol olan Vize Merkezi, sizin adınıza birçok işlemi gerçekleştirerek sizin yanınızda asistanlık yapan başarılı bir hizmet ağıdır. 

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33