İngiltere Vizesi - İngiltere Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Londra
Nüfus :
61.113 Milyon
Para Birimi:
Sterlin (£)
Telefon Kodu :
+ 44

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :İngiltere en çok ingiltere vizesi başvurusu talebinin olduğu ülkelerden birisidir.  ingiltere vizesi turistik, iş ya da özel amaçlı olarak pek çok vize başvurusu gerçekleştirilmektedir. Bilindiği gibi  ingiltere vizesi başvurusu için kolay kolay onay vermeyen ülkelerden birisidir. Dolayısıyla  ingiltere vizesi başvuru kanallarını doğru seçmek ve   ingiltere vizesi başvuru sürecini de titizlikle tamamlamak gerekiyor.

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere vize başvurusu için izleyebileceğiniz iki yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Birinci yöntem bir sponsor firma aracılığı ile başvuru yapmak, ikinci yöntem olarak ise doğrudan bir Türkiye Cumhuriyet vatandaşı olarak bireysel  ingiltere vizesi başvurusu yapmak. Bu yöntemden ilkinin, sponsor olarak başvurduğunuz firmanın  ingiltere vizesi bağlantısı ve almak istediğiniz vizenin türüne de bağlı olarak,  ingiltere vizesi daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağladığını söyleyebiliriz.

 ingiltere vizesi başvuru talebinde bulunmayı tercih ediyorsanız, bu durumda yapmanız gereken ilk iş ise İngiltere Konsolosluğu ile irtibata geçmek ve bu sayede alacağınız randevu ile sizden istenilecek olan belgeleri tamamlamak, tüm bu belgeleri ile ilgili giderleri ( ingiltere vizesi başvuru giderleri de dahil) eksiksiz bir şekilde ödemek, başvuru yapmanızın ilk aşaması olarak özetlendirilebilir.   ingiltere vizesi Başvurunuzun en önemli aşamasını ise sizlerden talep edilecek belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması oluşturmaktadır.


İngiltere Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Sizlerden  ingiltere vizesi için istenilecek olan belgeler,   ingiltere vizesi başvuru talebinde bulunduğunuz  ingiltere vizesi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bu kural dışında; tüm  ingiltere vizesi türleri için dahil olarak, vize  ingiltere vizesi başvurusu yapan herkesin konsolosluğa sağlaması gereken bazı temel ve genel belgeler söz konusudur. Bu belgeleri aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

 • 2 adet standartlara uygun biyometrik fotoğraf
 • Maddi durumunuz ile ilgili tüm belgeler. (Banka hesabı, maaş bodrosu, tapular, mal varlıkları, diğer tüm gelirler) Bu aşamada göstereceğiniz belgeler önemlidir çünkü seyahati gerçekleştirebilecek bir maddi gücünüzün olması beklenir.
 • Sicil kaydı gerekli belgelerden birisidir. E-Devlet üzerinden temin edebilirsiniz.
 • Vize başvuru formuna ek olarak, İngiltere’ye gelme sebebiniz ile ilgili olarak sizlerden ayrıntılı bir dilekçe talep edilebilir. Bu durumda forma ek olarak bu dilekçeyi de sağlamlısınız.
 • Uçak rezervasyonlarınız.
 • İngiltere’de nerede, hangi koşullarda, ne kadar sürelerde, ne şekilde kalacağınıza dair bilgi ve belgeler.

Bu belgeler daha da uzatılabilir. Burada bilinmesi gereken önemli bir ayrıntı ise belgelerin    ingiltere vizesi başvurda bulunduğunuz  ingiltere vizesi türüne göre farklılık gösteriyor olmasıdır. Dolayısıyla bu belgelere ek olarak sağlanması gereken daha pek çok belge söz konusudur.

İngiltere Vize Ücreti Ne Kadar?

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

 ingiltere vizesi ücretleri (harçları) aldığınız vize türüne göre farklılık gösteriyor. Öte yandan  ingiltere vizesi süresi de ödeyeceğiniz tutarı önemli ölçüde belirleyen etkendir. Genel olarak ise 100 Euro ile 3000 Euro arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmeliyiz. Genel olarak daha kısa süreli, turistik veya eğitim amaçlı  ingiltere vizesi daha uygun fiyatlı olduğunu söylemeliyiz.

 ingiltere vizesi başvurularınızı tamamladıktan sonra, başvurunuzun değerlendirilmesi ve bu değerlendirmenin sonucu olarak, tarafınıza red ya da onay bildiriminin yapılması durumu genel olarak 3 ile 15 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

İngiltere Ankara Büyükelçiliği:
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

İngiltere Vizesi - İngiltere Vize Başvurusu - İngiltere Vize Ücreti - İngiltere Konsolosluğu - İngiltere Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


İngiltere vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize İngiltere vizesi alabilmektedir.


İngiltere vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Acentamız Global Vize İngiltere vizesi almakta tam yetkili acentadır.

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

İngiltere vizesi
resmi olarak 21 günde sonuçlanır. Ancak tecrübelerimize göre ortalama 12 gün içerisinde sonuçlanıp tarafımızdan adresinize gönderilmektedir.
Öncelikleİngiltere Vize başvuru formu online olarak doldurulmaktadır.Ödemesini kredi kartınız ve para kartınız ile gerçekleştirdikten sonra randevunuzu Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya ve Bursa teleperformance merkezlerinden alabilirsiniz. Visa 4UK adresinden kendinize bir account oluşturduktan sonra oradaki tüm soruları eksiksiz ve doğru olarak olarak doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra çalışma koşullarınıza göre hazırladığınız diğer evraklarınız ile beraber seçtiğiniz teleperformance merkezinden randevu saatinizden 15 dakika öncesinden giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.(Seda DURAN)
İngiltere Ticari Vizesi almanız için iş ilişkisine girecek olduğunuz şirketten davetiye gelmelidir. Bu davetiye davet eden şirketin bilgileri, sizin şirket bilgileriniz ve seyahat amacını içeren bilgileri içermelidir.Ayrıca davet eden kişinin oturum veya kimlik kartı dosyaya eklenmelidir.Diğer gerekli evraklar çalışan veya işveren olarak değişmektedir.Çalışan iseniz firmanız tarafından yetkilendirildiğinize dair firma antetli kağıdına kaşeli imzalı olmak yazılmış dilekçe,işveren iseniz şirket antetli kağıdına seyahat planını, amacını ve şirketteki ortaklık/pozisyonunu anlatan bir dilekçe olmalıdır.Bu evraklardaki bilgileri Visa 4UK saysayında oluşturacak olduğunuz başvuru formunuza eksiksiz ve doğru olarak diğer kişi bilgileriniz ile beraber girmeli ve gidiş amacınızı iş seyahati olarak seçerek başvuru yapmalısınız.(Seda DURAN)
İngiltere turist Vizesi için gerekli olan evrak listesi mensup olduğunuz iş sektörüne göre değişiklik göstermektedir. Gerekli olan evrakları hazırlayıp Visa 4UK den başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra anlaşmalı kurum olan teleperformance başvuru merkezlerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Turist vizesi almak için otel rezervasyonunuz mutlaka olmalıdır. İşlem süreci 7 ile 15 iş günüdür. (Seda DURAN)
İngiltere Vizesi için gerekli olan evraklar çalışma durumunuza bağlı olarak değişmektedir.İşveren,çalışan,ev hanımı,öğrenci,emekli,çiftçi,reşit olmayan çocuk vs.. İşveren ve çalışan iseniz şirket evraklarınız(vergi levhası-imza sirküleri-ticaret sicil gazetesi-faaliyet belgesi-oda sicil kayıt sureti),son 3 aya ait maaş bordronuz, sgk işe giriş bildirgeniz, sgk hizmet dökümünüz, işveren iseniz bağkur kaydınız artı dökümünüz. Esnaflar için esnaf oda kaydınız; emekliler için emeklilik belgesi ve son 3 aya ait maaş hareketleri,çiftçiler için çiftçilik belgesi,öğrenciler için ise ek olarak öğrenci belgesi istenmektedir. Reşit olmayan çocuklar için her ülkeye göre farklılık göstermekle birlikte noter onaylı muvafakatname istenmektedir.Herkesin bunlara ek olarak tam tekmilli vukuatlı nüfus kayıt örneği, iki adet biometrik fotoğraf,kimlik fotokopisi var ise üzerinize ait tapu ruhsat eklemeleri gerekmektedir.Özellikle banka hesaplarında 4000 TL bakiye bulunmalıdır. Detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.(Seda DURAN)
İstanbul İngiltere Konsolosluğu Adres: Kamer Hatun Mh., Meşrutiyet Cd. No:34, 34435 TepeBaşı/Beyoğlu/İstanbul Ankara İngiltere Büyükelçiliği Adres: Çankaya, Şht. Ersan Cd. 46/A, 06680 Çankaya/Ankara
İstanbul İngiltere Konsolosluğu Adres: Kamer Hatun Mh., Meşrutiyet Cd. No: 34, 34435 Tepebaşı/Beyoğlu/İstanbul Tel:0(212) 232 00 88
Ankara İngiltere Büyükelçiliği Adres: Çankaya, Şht. Ersan Cd. 46/A, 06680 Çankaya/Ankara Tel:0(312) 426 88 89
Hayır İngiltere vizesi schengen vizesi değildir. İngiltere'ye seyahat etmek için İngiltere vizesi almanız gerekmektedir.(Seda DURAN)
İngiltere vizesi schengen vizesi değildir. Tamamen farklı vize türleridir. (Seda DURAN)
İngiltere vize ücretlerinde farklı bölgelerde farklı ücretlendirme uygulanmaktadır. Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, Adana başvuruları 250 dolar; İzmir ve Gaziantep başvuruları ise 350 dolardan işlem görmektedir. Eğer VİP başvuru yapıyorsanız ekspres ücreti olarak 120 paund alınmaktadır.(Seda DURAN)
İngiltere vize başvurularında bölge ayrımı bulunmamak ile beraber başvurulara şahsen gelmek mecburidir. Başvuru yerinizi kendiniz seçebilmektesiniz. (Seda DURAN)
İngiltere başvuru merkezleri Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep, Bursa, Adana da yer almaktadır. (Seda DURAN)
İngiltere vize başvurunuz olumsuz yani red ile sonuçlandıysa neden red aldığınız önemli olmak ile beraber yaşanan eksiklik veya yanlışlık düzeltilerek yeniden başvuru yapabilirsiniz. Onun dışında alınan cevaba karşı Konsolosluğa itiraz edebilirsiniz.(Seda DURAN)
İngiltere vize başvuru ücreti Visa 4UK de formunuzu onayladıktan sonra kredi kartı veya para kartınızı kullanarak internet üzerinden yatırabilirsiniz. Eğer VİP başvuru yapıyorsanız ek ödeme olan 120 paund u başvuru esnasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.(Seda DURAN)
İngiltere turist vize başvuruları yasal süreleri yaklaşık olarak 15 iş günü olmak ile beraber 7 iş günü ile 10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Eğer VİP başvuru yapmak isterseniz vize işlem süreciniz 3 iş günüdür. (Seda DURAN)
İngiltere ticari vizesi işlem süreci turistik vize işlem sürecine göre daha kısa sürmektedir. 5 ile 7 iş günü sonucunda vizenizi alabilirsiniz. Ayrıca VİP başvurularınız 2 ile 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. (Seda DURAN)
ingiltere aile birleşiminde ilk yapmamız gereken A1 seviyesinde ingilizce dil bilgimizi kanıtlamamız gerekir. İngilterede yaşıyan eşin maddi durumu oldukça önemli olan ülke de vize işlemleri randevu alımı ile beraber 3 hafta iş gününü bulabilir
Eğitimizi ikna edici belgelerle beraber özgeçmiş ve iyi bir motivasyon mektubu ve maddi durumunuzun iyi olması bu vize için geçerlidir.tabii birde dil okul kaydınız.

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

 • İsmail MERİÇ
  15/06/2016 - 12:49

  İyi günler, 2-5 Ağustos tarihlerinde bir konferans için Londra'da olmam gerekiyor. Yanımda MEB'de öğretmen olan eşimi götürmek istiyorum. Eşim için vize o tarihe kadar yetişir mi? Vizenin toplam maliyeti ne olur? Bilgi verirseniz sevinirim.                    


 • Naci ŞENER
  26/07/2016 - 08:51

  Merhaba İngiltere turist vizesi almak istiyorum. 3 ay önce çalıştığım işyerinden ayrıldım üzerime kayıtlı araç var vize alabiliyormuyum                    


 • hamza şahin
  20/08/2016 - 16:51

  ingiltereye nasil gidebilirim                    


 • Fatma Kurttekin
  30/08/2016 - 02:05

  Merhabalar wawick universitesinde akademik ziyaretçi olarak calismak uzere kabul aldim. Arastirma gorevlisiyim. Akademik ziyaretci vize danismanlik ucreti ne kadar? Kalacak yeri siz mi ayarliyorsunuz? Kalacak yer haric her seyim tamam. Ucret buna gore degisir mi? En kisa surede cevap verirseniz memnun olurum                    


 • Kadir Aslan
  31/08/2016 - 18:38

  Vize başvurunuzu kabul etmeme olanağı var mıdır? Varsa ortalama kaçta kaçtır?                    


 • Sevim Kalemköy
  01/09/2016 - 14:22

  Istanbul da işyerim var İngilterede şube açabilir miyim ? gerekli evraklar nelerdir veya şube olarak değil yeni bir iş yeri açmak için vize nasıl alabilirim Ankara anlaşması çerçevesinde ? Verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar,                    


 • Mehmet yilmaz
  22/09/2016 - 13:16

  Evlilik vizesi icin gerekli belgeler                    


 • Fatih acabey
  31/07/2016 - 17:12

  İyi günler ben elektirik teknisyeniyim.ingiltereye ailemle birlikte çalismak yerlesmek icin vize ala biliyormuyum.                    


 • Sibel çölgeçen
  18/10/2016 - 20:19

  Velayeti annede olan bir çocuk var.15 yaşında.Londraya 15 gün yaz okuluna gidecek.baba izni lazım mı                    


 • Emre can xakalli
  18/10/2016 - 18:28

  Merhana ingiltereden beni davet edecek kisi var da gerekli belgeler nelerdir yardimici olursaniz vize islerimi sizinle baslatmak isterim iyi gunler pasaportu bu hafta cikardim                    


 • HACİ HASPOLAT
  14/11/2016 - 12:35

  şanlıurfada öğretmen olarak çalışıyorum. yarıyıl tatilini ağabeyimin yanında İSKOÇYA da geçirmek istiyorum vize işlemleri için yardım edebilir misiniz                    


 • Osman tekoğlu
  07/11/2016 - 23:40

  2009-2011-2015 yıllarında vize başvurusunda bulundum 3 defa red aldım. Red verme gerekceleri sigortam asgari ücretten yatıyormuş bukadar 3 ayda 10.000 tl nasıl kazanmışım güvensizlikmiş. Tekrar başvurmayı düşünüyorum acaba vize alma şansım yüzde kaç? Teşekkürler                    


 • Ahsen Gür
  07/11/2016 - 13:19

  Merhaba, Eşim Bulgaristan vatandaşı. Ben TC vatandaşıyım ancak diğer Avrupa ülkeleri için vizeye başvurduğumda vize ücreti ödemiyorum. Birleşik krallık için de aynı uygulama var diye biliyorum, bilgi verip gerekli evrak listesini mail olarak iletebilirseniz sevinirim.                    


 • Nurettin kutlu
  25/08/2017 - 11:22

  İngiltere'ye 10 günlük turist vizesi almak istiyorum işlemleri siz yapıyor musunuz                    


 • Gani KAPLAN
  14/03/2017 - 17:03

  Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanıyım Bir Toplantı İçin İngiltere'ye gitmem gerekiyor viz ivin ne yapmam gerekiyor                    


 • Ceylin Kara
  15/06/2017 - 19:00

  Merhabalar, Ben yaklaşık 3 yıldır eşimle birlikte İngiltere’de yaşıyorum.Burda bi üniversitede master yapıyoruz.İki hafta kadar önce hem annem hem de kardeşim(17 yasında) için vize aldık hiç bi sorun olmadan.Ancak kardeşim 18 yasından küçük oldugu için vizesinde annemin adı belirtilmiş.E.K İLE ÜLKEYE GİREBİLİR şeklinde.Sorun şu ki, bu sürecte dedem rahatsızlandı ve annem onu kritik durumda iken bırakıp gelmek istemedi.Kardeşim de okul ve dersaneden dolayı max 1 aylık bir tatil zamanı ayırabilmişti. Halihazırda tatilin yarısı gecti.Bende en azından kardeşim gelebilsin diye, annem ve babamın noterden aldıkları izin yazıları ve dedemin hastane raporuyla birlikte kardeşimin yalnız gelmesini denemek istiyorum.Ancak korkum deport edilirse tekrar vize almakta sorun yaşarmıyız? Yada bu konuda bize verebileceğiniz baska herhangi bir tavsiye varmıdır? Çok teşekkürler, sevgiler…                    


 • Sevdenur Yanıkoğlu
  12/06/2017 - 16:33

  Merhaba, ben üniversite öğrencisiyim ve seneye güz dönemi için erasmusla 6 ay İngiltere Cardiff'e gideceğim.6 aylık short term student visa için danışmanlık ücreti ne kadar öğrenebilir miyim?                    


 • erdem tatli
  17/09/2017 - 23:37

  Merhaba; acil olarak ingiltereye gitmek durumundayım. Ekspres İngiltere Vizesi için ne yapmam gerekiyor? Ayrıca ingiltere vize ücreti fiyatınıda öğrenebilirmiyim? teşekkür ederim                    


 • sinem gök
  05/09/2017 - 11:06

  Merhaba; Benim Çok acıl olarak londrada ayın 20 sinde toplantım var. Buna yetişmem için ne yapmam gerekiyor? İngiltere Ekspress vize uygulaması varmıdır? İngiltere vizesi için toplam ücret nekadardır                    


 • semra guzelyagdoken
  06/09/2017 - 19:27

  Şu an Londra da dil okuluna gitmekteyim. İlk planım 9 ay okula gitmekti. Ama simdi daha iyi derece de ingilizce anlayıp, konuşabilmek için devam etmek istiyorum. Residence Permit 27.10.2017 tarihinde sona eriyor. Turistik vizem ise 10.04.2022 tarihine kadar var. Okul da en az bir yıl daha kalmak istiyorum. Okul ile görüstüm ve rezervasyon yaptım. Ekim ayının ilk haftası İstanbul a gelip, bir hafta içinde tekrar öğrenci vizesi alabilmem için neler gerekli. Bu konuda desteğinizi bekliyorum.                    


 • semra guzelyagdoken
  06/09/2017 - 19:25

  Şu an Londra da dil okuluna gitmekteyim. İlk planım 9 ay okula gitmekti. Ama simdi daha iyi derece de ingilizce anlayıp, konuşabilmek için devam etmek istiyorum. Residence Permit 2017 tarihinde sona eriyor. Turitik vizem ise 10.04.2022 tarihine kadar var. Okul da en az bir yıl daha kalmak istiyorum. Okul ile görüstüm ve rezervasyon yaptım. Ekim ayının ilk haftası İstanbul a gelip, bir hafta içinde tekrar öğrenci vizesi alabilmem için neler gerekli. Bu konuda desteğinizi bekliyorum.                    


 • Makbule uluç
  14/10/2017 - 13:55

  Ingiltere calisma vizesi hk. Danismanlik ve ucretiniz                    


 • aslı tunca
  01/11/2017 - 10:43

  yeşil pasaporta ingiltere vizesi gerekir mi?                    


 • Fatih Gürsoy
  19/12/2016 - 17:13

  Turistik İskoçya seyahati için 6 aylık vize aldım.Ancak elimde olmayan nedenlerle (15 Temmuz darbesi) İngiltereye yapılacak tur iptal edildi.Başka bir tur olmadığı için Pasaportumdaki 6 aylık vizeyi kullanmadım.Vize süresi dolduktan sonra ücretsiz yeni vize alma hakkım var mı?Başka deyişle konsolosluk yeni 6 aylık vize için yeniden ücret talep eder mi?Teşekkürler.                    


 • salim karadeniz
  27/11/2017 - 12:12

  25 yaşında yeni mezun bir vatandaşım. Bundan 2 ay önce Londra 'da dil eğitimi almaya karar verdim ve bir şirketle işlemlere başladım. Evraklarım eksiksiz olarak hazırlandı annem babam sponsor oldu ve 100bin tl kadar para gösterildi hesapta. vizem sonuçlandı ve sonuç hüsran. Planlarım hayallerim alt üst oldu. Açıklamaları ise daha önce iş tecrübemin olmayışı ve ailemin gücünün bu eğitime yetmeyeceğiydi. Bu sebepler çok inandırıcı gelmedi açıkcası. Sonra tekrar başvuru yapmaya karar verdim ve şu an başvuru sürecinde. Şİmdi çıkmazsa diye çok korkuyorum. üstelik bu yıl içinde Danimarka vizemde vardı. Benim size sorum daha önce bununla karşılaşan oldu mu? Olduysa ikinci başvuru da çıktı? Ya da çıkmama gibi olumsuz kararla karşılaşabilirmiyim? bilgi verirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.                    


 • kemal yıldırım
  14/12/2017 - 15:54

  Merhabalar size bir kaç sorum olacak .İngiltere vizesi kaç günde alınır ne kadar süreli alıyoruz siz yaparsanız bizim bi yerlere gelmemize gerek varmı yoksa siz yapıyomusunuz bunları bi cevaplarmısınız .                    


 • AHSEN SENTURK
  25/01/2017 - 22:39

  Merhabalar Erasmus kapsamında üniversite öğrencisi olarak 2017 Eylul ayında Ingıltere için 3 aylık vize basvurusunda bulunmak ıstiyorum. Ucret bılgısı rıca edıyorum. Tesekkurler Ahsen SENTURK                    


 • Murat Aydın
  04/04/2018 - 07:50

  Doktora öğrencisiyim, 23 Nisan'da bir proje kapsamında İngiltere'ye gitmem gerekli, davet mektubu da var, başvurunun en kısa zamanda sonuçlanması için ne yapmalıyım?                    


 • gülizar özel
  06/04/2018 - 08:18

  Vize başvuru esnasında çalışıyor olarak gözükeceğim ama yurtdışına çıkış esnasında işten ayrılmış olacağım , Bu durumda vize başvursu esnasında iş yerinden gerekli belgeleri almayıp sadece babam bana sponsor olarak gözükse bir problem cıkar mı ?                    


 • yusuf yılmaz
  13/06/2018 - 06:35

  İngiltereden red alınmış kişiye vize başvurusu yapabilirmiyiz tekrar ? Biz 3 hafta önce 6 aylık turist vize başvurusu yaptık fakat nedenimiz inandırıcı bulunmadığı için red oldu .Siz tekrar başvuru yapıyormusunuz bizim adımıza onay alabilirmiyiz ?                    0 850 346 68 74