Hollanda Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Amsterdam
  • Para Birimi: Euro (€)
  • Telefon Kodu: + 31
  • Nüfus: 16.71 Milyon

Açıklama

Globalvize Vize Merkezi aracılığıyla Hollanda Vizesi nasıl alabilirsiniz?

1.Adım – Hollanda Vize Merkezi Ücretsiz Destek Hattını arayın.

Hollanda Vize Başvuru Merkezi - Hollanda Vize Birimi Ücretsiz Destek Hattından temsilcilerimizle irtibata geçerek statünüze ve seyahat amacınıza yönelik istenilen belgelerin listesini talep ediniz. Temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede size yöneltilen sorulara eksik veya yanlış bilgi verilmemesi, seyahat amacınıza uygun olan vize türüne başvurmanızı sağlamak için önemlidir. Hollanda Konsolosluğu ve Büyükelçiliği kısa süreli hollanda vize başvurularında direkt kendilerine yapılan başvuruları kabul etmemektedir.

2. Adım –Hollanda Vize Başvurusu için  Vize türünüze göre gerekli belgeleri tedarik edin.

Hollanda Vize Başvuru Merkezi – Hollanda Vize Birimi Ücretsiz Destek Hattı temsilcilerimizin sizlere verdiği bilgiler doğrultusunda, başvurunuz için istenilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmektedir.  Hollanda Konsolosluğunun Vize başvurularında öncelikli olarak dikkat ettiği noktalar başvuru formumun eksiksiz şekilde şahsen doldurulması ve son 3 aya ait banka hesap hareketlerinizdir. Diğer belgeler seyahat amacınıza göre değişiklik göstermekte olup, temsilcilerimiz tarafından bildirilen belgelerdir.

Başvurunuzun değerlendirilmesi sırasında Hollanda Konsolosluğu ek belge talep edebilir. Vize başvurunuzun gerçekleştirilmesi sırasında yaşanabilecek olan sorunların önüne geçebilmek için istenilen tüm belgelerin başarılı bir şekilde düzenlendiğinden emin olmalısınız.

3. Adım – Hollanda Vize Başvurusu için  Belgelerinizi dosyalayıp kargo ile vize merkezine ulaşmasını sağlayın.

Vize Başvuru Merkezi – Hollanda Vize Birimi temsilcimiz tarafından seyahat amacınıza yönelik bildirilen gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde dosyalayıp Vize Başvuru Merkezi ofisimize kargo ile gönderin. Kargo takip numaranız ile kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

4. Adım – Hollanda Vize Başvurusu  için Eksik belge, randevu ve işleyiş hakkında bilgilendirme

Vize Başvuru Merkezi – Hollanda Vize Birimi, gönderdiğiniz dosyanızı inceledikten sonra bir bilgilendirme maili gönderir. Bu mail,  eksik veya hatalı belgeleriniz ile ilgili bilgilendirme içindir. Eğer her şey eksiksiz ve doğru ise vize merkezimiz sizin adınıza randevu günü alır ve size randevu tarihini bildirir.

5. Adım – Hollanda Vize Başvurusu  için Biyometri işlemi

Randevu günü şahsen vize başvuru merkezine gelerek biyometrik verilerinizi sunmanız gerekmektedir. Biyometri işlemi Schengen vize yönetmeliğinin bir kuralıdır. Biyometri İşlemi, 25 Eylül 2014 tarihinden beri Hollanda Schengen vizesi için uygulanan bir süreçtir. Bu işlem kimlik sahteciliğinin önüne geçmek amacıyla uygulanmaktadır. Temsilcilerimiz bu süreç zarfında başvuru sahiplerine rehberlik edecektir.

6. Adım –  Hollanda Vize Başvurusundan sonra  Pasaport teslimatı

Hollanda vizesinin çıkış süresi randevudan sonra ortalama 3 – 15 iş günüdür.  Hollanda   Vize Merkezi Birimimiz tüm süreci sizin adınıza takip eder. İşlemler tamamlandığında pasaportunuz talebiniz doğrultusunda kargoyla veya ofisimizde şahsen teslim edilir.

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33