İngiltere Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Londra
  • Para Birimi: Sterlin (£)
  • Telefon Kodu: + 44
  • Nüfus: 61.113 Milyon

Açıklama

İngiltere Vize Merkezi aracılığıyla İngiltere Vizenizi nasıl alabilirsiniz?

1.Adım – İngiltere Vize Başvurusu İçin Vize Merkezi Ücretsiz Destek Hattını arayın.

Vize Başvuru Merkezi - İngiltere Vizesi Birimi Ücretsiz Destek Hattından temsilcilerimizle irtibata geçerek statünüze ve seyahat amacınıza yönelik istenilen belgelerin listesini talep ediniz. Temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede size yöneltilen sorulara eksik veya yanlış bilgi verilmemesi, seyahat amacınıza uygun olan vize türüne başvurmanızı sağlamak için büyük önem taşır. Vize merkezimizden alabileceğiniz İngiltere Vizeleri; 6 aylık, 2 yıllık, 5 yıllık, 10 yıllık olarak çeşitli türlerdedir.

2. Adım –   İngiltere Vize Başvurusu İçin  Vize türünüze göre gerekli belgeleri tedarik edin.

Vize Başvuru Merkezi – İngiltere Vize Birimi Ücretsiz Destek Hattı temsilcilerimizin sizlere verdiği bilgiler doğrultusunda, başvurunuz için istenilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmektedir.  İngiltere Vize başvurularında öncelikle vize başvuru formunu online indirerek şahsen ve İngilizce olarak doldurmalısınız. Diğer belgeler seyahat amacınıza göre değişiklik göstermekte olup, temsilcilerimiz tarafından bildirilen belgelerdir. İngiltere konsolosluğunun istediği evrakalrı tam hazırlamak zorundasınız.

Başvuru işlemleri sırasında meydana gelebilecek en küçük bir hatada vize başvurunuzun reddedilme riski olduğu için, İngiltere vizesi ile ilgili tüm işlemler sizin adınıza alanında uzman temsilcilerimiz tarafından yürütülecektir.

3. Adım –  İngiltere Vize Başvurusu İçin   Belgelerinizi dosyalayıp kargo ile vize merkezine ulaşmasını sağlayın.

Vize Başvuru Merkezi – İngiltere Vize Birimi temsilcimiz tarafından seyahat amacınıza yönelik bildirilen gerekli belgeleri eksiksiz ve İngilizce hazırlanmış bir şekilde dosya haline getirip Vize Başvuru Merkezi ofisimize kargo ile gönderin. Kargo takip numaranız ile kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

4. Adım – İngiltere Vize Başvurusu İçin    Eksik belge, randevu ve işleyiş hakkında bilgilendirme

Vize Merkezi – İngiltere Vize Birimi, gönderdiğiniz belgeleri inceledikten sonra bir bilgilendirme maili gönderir. Bu mail,  eksik veya hatalı belgeleriniz ile ilgili bilgilendirme içindir. Eğer her şey eksiksiz ve doğru ise temsilcimiz sizin adına randevu alır ve size bildirir. İngiltere vize ücretini ödedikten sonra hemen randevunuz alınacaktır.

5. Adım –  İngiltere Vize Başvurusu İçin  Biyometri işlemi

Biyometri İşlemi (parmak izi taraması ve biyometrik fotoğraf) İngiltere vizesi başvurusunda bulunan kişiler için zorunludur. Bu işlem kimlik sahteciliğinin önüne geçmek amacıyla uygulanmaktadır. Temsilcilerimiz bu süreç zarfında başvuru sahiplerine rehberlik edecektir.

6. Adım –  İngiltere Vize Başvurusu sundan sonra Pasaport teslimatı

İngiltere standart turist vizeleri 15 iş günü, ekspres vize başvuruları 3-4 iş günü, süper ekspres vize başvuruları 24 saat içinde sonuçlanmaktadır. Vize Merkezi Birimimiz tüm süreci sizin adınıza takip eder. İşlemler tamamlandığında pasaportunuz talebiniz doğrultusunda kargoyla veya ofisimizde şahsen teslim edilir.

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33