İsveç Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Stokholm
  • Para Birimi: İsveç Kronu (SEK)
  • Telefon Kodu: +353
  • Nüfus: 9.05 Milyon

Açıklama

Globalvize aracılığıyla İsveç Vizesi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – İsveç Vize Başvurusu İçin Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

İsveç Vize Başvurusu - İsveç Vizesi Departmanı Çağrı Merkezi’mizden ulaştığınız yetkililerimize İsveç turistik vizesi almak için gerekli evrakları talep ederek, bilgilendirme mailinize gelen talep dosyasını eksiksiz ve doğru beyanlar vererek doldurmanız istenir. İsveç turistik vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasını istemiyorsanız eksiksiz bir başvuru dosyası ile İsveç Konsolosluğuna  ulaşın. Bilgi mailinde aklınıza takılan bir durumda ise yetkililerimizle birlikte nasıl yapılması ve tamamlanması gerektiği ile ilgili iletişime geçin. Yaşanacak olan herhangi bir olumsuzlukta vize almanız engellenebilir. Bu yüzden doğru beyanlar oldukça önemlidir.

 

2. Adım – İsveç Vize Başvurusu İçin Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

İsveç Vize Başvurusu İsveç Vize Departmanı Çağrı Merkezi’ndeki yetkililerimizin tarafından size gönderilen bilgilendirme mailinde yer alan evrak listesini eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra turistik isveç vize başvuru dosyanızı tamamlamanız gerekir. Aksi halde hatalı belgelerle yapılan işlemler sonrası İsveç turistik vizesi alma durumunuz olumsuz etkilenir. Hatta İsveç Konsolosluğu bir daha vize alma durumunuza bile engel koyabilir. Doğru beyan ve eksiksiz bilgi oldukça önemlidir. İsveç vize merkezi olarak başarılı ve hızlı vize almanız için varız. Bu yüzden sorduğumuz sorulara doğru beyan vermeniz önemlidir.

 

3. Adım – İsveç Vize Başvurusu İçin Evraklarınızı kargo yapın.

 

İsveç Vize Başvurusu – İsveç Vize Departmanı yetkilileri aracılığı ile İsveç vize başvurunuzu yapmak için ilk adım olan evrakları tamamlamanız için gönderilen maili dikkatli inceleyin. Eksiksiz ve doğru bilgilerle dolu olmasına özen gösterin. Bu durum İsveç vize başvurusunu hatasız ve hızlı bir şekilde onaya sokmak için oldukça önemlidir. Tamamlanan evraklarınızın İsveç Vize Merkezi’ne kargo yapın. Kargo ve kurye ücretlerinin tamamı başvuru sahipleri tarafından karşılanmaktadır. Kargo yaptıktan sonra takip numarası mutlaka edinin. Evraklarla dolu olan başvuru dosyasının kaybolması halinde tüm mesuliyet başvuru sahibine aittir. Bu yüzden edindiğiniz takip numarası ile kargonuzu takip edin.

Tarafımıza ulaşan başvuru dosyasını incelememizin ardından varsa eksik evrak tamamlamanız için size geri dönüş yapılır. Eğer eksiksiz bir başvuru dosyasına sahipseniz de İsveç Konsolosluğu’na sizin için başvuru yapmak adına dosyanız kargolanır. Randevu ve saat için de ayrıca bilgilendirilsiniz.

 

4. Adım – İsveç Vize Başvurusu İçin Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

İsveç Vize Başvurusuİsveç Vize Departmanı, tarafımıza kargo yoluyla gönderdiğiniz İsveç vize başvuru dosyanızı inceledikten sonra eksik evrak takibi için size bilgi maili atılır. Eksik evraklarınızın tamamlanmasının ardından da başvuru dosyanız eksiksiz v-bir şekilde oluşturulur. Başvuru dosyasını harfiyen doğru yapan yolcularımız için ise randevu ve saat talep edilir, onay halinde bilgilendirme yapılır. Eksik evrak yüzünden konsolosluklardan dönen başvuru dosyaları için kurallar gayet katıdır. Bu yüzden yetkililerimizle bilgi paylaşımı yaparken şahsınıza sorulan sorulara kesinlikle doğru yanıt vermeniz gerekir. Aksi takdirde İsveç turistik vize alma şansınız olumsuz sonuçlanır.

 

5. Adım – İsveç Vize Başvurusu İçin Biyometri bilgi beyanı

 

İsveç Vize Başvurusu – İsveç Vize Departmanı biyometrik verilerle çektirdiğiniz fotoğrafı, gerekli olan evraklarla birlikte tarafımıza gönderdiğiniz takdirde İsveç vize başvuru süreciniz boyunca yanınızda asistanlık yapacağız. Biyometrik beyanda bulunmasına zorunlu olmayan kişiler için de destek vermiş olduğumuz turistik vize başvuru işlemleri için tarafımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

6. Adım – İsveç Vize Başvurusu sonrasında  Pasaport teslimi

 

İsveç Vize Başvurusu – İsveç Vize Departmanı, biyometrik bilgilerini tarafımıza sunan veya biyometrik beyana bulunmasına gerek olmayan yolcuların, vize işlemleri sırasında eksiksiz ve hatasız bir başvuru dosyası hazırlaması ve vize alması için destek olmaktayız. Yetkililerimiz tarafından başvuru dosyalarınız en detaylı şekilde incelenmesinin ardından Konsolosluğa gönderilen ve oradan da olumlu yanıt gelen yolcularımızın pasaportlarını belirttikleri adrese kargoluyoruz. Dileyen kişileri İsveç Vize Merkezi’mizden de alım yapabilir. İsveç turistik vize işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir biçimde tamamlanması sonucu 5-7 gün içerisinde vize çıkartma işlemleri gerçekleşir.

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33