Kanada Vize Başvurusu

Ottawa

Kanada Vizesi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – Kanada Vize Başvurusu İçin Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

Kanada Vize başvurusu - Kanada Vizesi Departmanı içerisinde Kanada turistik vizenizi almak için yetkililerimiz sizlere destek olmaktadır. Çağrı merkezimizden ulaştığınız yetkili kişilerden, Kanada turistik vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri isteyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan yetkilimizin sorduğu tüm sorulara doğru yanıt vermektir. Kanada vize merkezimiz, yolcuların tüm isteklerini analiz ettikten sonra başvuru için gerekli belgeleri en doğru şekilde tarafınıza mail yoluyla gönderecektir. Kanada turistik vize almanızı sağlayacak olan vize merkezimizin yetkilileri, doğru beyan için yolcuları sık sık uyarmakta, eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlanmasını istemektedir. Aksi takdirde hatalı işlenen bir dosya, Kanada Konsolosluğu tarafından geri dönebilir, bu da vize lam işlemini sıkıntıya sokar.

 

2. Adım – Kanada Vize Başvurusu İçin Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Kanada Vize başvurusu– Kanada Vize Departmanı Çağrı Merkezi’ndeki yetkililerimizin tarafından size gönderilen bilgilendirme mailinde yer alan evrak listesini eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra turistik vize başvuru dosyanızı tamamlamanız gerekir. Aksi halde hatalı belgelerle yapılan işlemler sonucunda vize alma şansınız olumsuz etkilenebilir, kanada vize başvurunuzun onaylanma süresi uzayabilir. Olumsuz sonuçlanan vize işlemleri sonucunda kanada konsolosluk tarafından yeni evrak istekleri talep edilip, bu evrakların da eksiksiz tamamlanması zorunlu olur.

 

3. Adım – Kanada Vize Başvurusu İçin Evraklarınızı kargo yapın.

 

Kanada Vize başvurusu– Kanada Vize Departmanı uzmanları ile iletişime geçildikten sonra tarafınıza gönderilen bilgi mailinde bulunan evrakları tamamlamanızın ardından en yakın kanada vize merkezi şubesine kargolamanız gerekir. Tarafımıza ulaşan başvuru dosyanızın incelenmesinden sonra eğer eksik evrak varsa başvuru sahibi bilgilendirilir. Başvuru dosyasında herhangi bir olumsuz yoksa Kanada Konsolosluğu’na iletilmek üzere kanada vize başvurunuz alınıp, sizin adınıza işlemler tarafımızdan devreye girer.

Not: Kargo ücretlendirmeleri başvuru sahipleri tarafından karşılanır.

 

4. Adım – Kanada Vize Başvurusu İçin Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Kanada Vize başvurusu– Kanada Vize Departmanı, uzman kişilerimize ulaştırmış olduğunuz dosyanızda konsolosluk tarafından geri dönmemesi adına detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Vize başvurunuzu sonuçlanana kadar sizin yanınızda bu konuda asistanlık yapmaktayız. Eksik evrak, hatalı bilgi beyanı gibi aksiliklerin yaşanmaması için başvuru dosyanız özenle incelenerek, tarafınızda tekrar tamamlanmak üzere gönderilerek eksiklerin tamamlanması sağlanmaktadır. Vize başvuru dosyanızda herhangi bir sorun yoksa da randevu için başvuru sahipleri uygunluk durumuna göre bilgilendirilmektedir. 

 

5. Adım – Kanada Vize Başvurusu İçin Biyometri bilgi beyanı

 

Kanada Vize başvurusu– Kanada Vize Departmanı biyometrik verilerle birlikte işlemlerin vize merkezimiz tarafından hız kazanması için tarafımıza ulaştırmış olmanız gerekir. Eğer daha önce herhangi bir biyometrik veriniz kayıtlarda yoksa parmak izi merkezlerine gönderilmek üzere davet edilirsiniz. Sonrasında biyometrik verileri olan veya biyometrik verilerinin sunulmasına gerek olmayan yolcularımızın işlemlerini kolay bir şekilde kanada vize merkezimizde bulunan uzman kişiler tarafından kolay bir şekilde yapılması sağlanır. Vize başvuru süreci boyu Kanada vize merkezi uzman kişilerimiz yol boyu başvuru sahiplerine asistanlık yapacaktır.  çektirdiğiniz fotoğrafı, gereken evraklarla birlikte tarafımıza gönderdikten sonra başvuru formlarını sizin adınıza gerçekleştirebilecektir. Beyan edilen biyometrik veriler sonucunda vize alma sürecini yanınızda yer alarak size asistanlık yapacak olan yetkililerimizle sorunsuz bir şekilde tamamlamanız sağlanacaktır.

 

6. Adım – Kanada Vize Başvurusundan sonra Pasaport teslimi

 

Kanada Vize başvurusu – Kanada Vize Departmanı, biyometrik bilgileri mevcut olan veya biyometrik bilgilerini beyan etmesine gerek olmayan yolcuların vize başvuru işlemleri boyunca yanında olarak asistanlık yapan Kanada vize merkezi, gerekli evrakların tamamlanmasının ardından başvuru sahipleri adına işlemler yaparak vize alma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kanada turistik vize başvurunuz 5 ile 7 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Aksi bir durum olmaması adına turistik gezinizin etkilenmemesi için işlemler için erken adım atmak gerekir. Kanada Konsolosluğu tarafından olumlu sonuçlanan turistik vize başvurusunu sonucu başvuru sahibine iletilmek üzere hazırlanan pasaport, belirtilen adrese kargolanır veya vize merkezinden başvuru sahibi tarafından alınması sağlanır.