Kanada Vizesi - Kanada Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Ottawa
Nüfus :
33.487 Milyon
Para Birimi:
Kanada Doları
Telefon Kodu :
+ 1

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Kanada Vizesi İşlemleri ve Kanada Vize Başvurusu

Kanada Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her birey, Kanada’ya gitmek için Kanada vizesi almak zorundadır. Kanada Vizesi her yıl yapılan başvurularda birçok başvuru sahibi vize reddi ile karşı karşıya gelmektedir. Kanada Vizesi için Yapılan Kanada Vize  başvurularda ki en büyük yanlış, hatalı başvurulardır. Kanada Vize Başvurusu yaparken öncelikle başvuru amacımızı doğru belirlemeliyiz. Seçenekler arasında KAnada Turistik vize , kanada Ticari vize, kanada Aile ziyaretleri ve Faaliyetler bulunmaktadır. Kendimize sormamız gereken, “Kanada vizesi başvurusu” amacım nedir? Bu aşamayı geçtikten sonra Kanada vize başvurusu yaparken istenilen belgeleri doğru anlayıp eksiksiz tamamlamaktır. Kanada Vizesi başvurusu sırasında doldurulacak bilgiler çok önemli ve dikkat edilmesi gereken noktalardır. Kimlik bilgileri, pasaport bilgileri ve birbirini desteleyen, onaylayan başvuru amacımız en önemli noktalardır.

Profesyonel Kanada Vize Danışmanlığı

Yukarıda bahsettiğimiz gibi hatalı Kanada Vize başvurusu, bireylerin en büyük sorunu olmaktadır. Kanada vizesi başvurusu sırasında istenilen belli kurallar ve kriterler istenmektedir. Bu kriterler Kanada konsolosluğa ve ülkeye göre değişmektedir. Bu prosedürler karşısında doğru adımlar atmak için vize danışmanları profesyonel hizmet vermektedir. Deneyimli, eğitimli ve güncel olan tüm değişikliklere hakim danışmanlarımız gerekli tüm işlemleri sizin yerinize yürütmektedir. Kanada'ya yapılan Kanada vizesi başvuru ve işlemleri sırasında sadece istenilen belgeleri toplamak yeterli olmayabiliyor. Başvuru formunu doldururken basit hatalar dahi, başvurunun reddine sebep olmaktadır. Hatalı başvuru yapıp reddinden sonra değil, başvurudan önce zaman kaybetmeden vize danışmanlığı hizmeti almalısınız. Zaman kaybını önleyerek daha sağlıklı başvurular için: 0 850 346 68 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanada Vize Başvuru Merkezleri

Kanada vizesi almak için başvuru formunu doldurmamız gerekmektedir. Kanada’ya gitmek isteyen Kanada vize başvuru sahipleri, başvurularını sadece Ankara kanada  Büyükelçiliği’ne başvurabilirsiniz. Kanada Vizesi Başvuruları gerçekleştirmek için öncesinde randevu almamız gerekmektedir. Randevu alırken başvuru formunu mutlaka doldurmalıyız. Kanada Büyükelçiliği’ne başvurduğumuz gibi, Kanada Konsolosluğu tarafından akredite edilmiş ve yetki verilmiş Kanada  vize başvuru merkezlerine de gerçekleştirebilirsiniz. kanada vizesi Turizm ve seyahat acenteleri baştan sona tüm işlemlerle yetkilidir. Pasaportunuzu teslim almaya kadar tüm işlemler taraflarından yürütülmektedir. Kanada ülkesi göçmen başvurularını kabul eden bir ülke olduğundan başvuran adaylar diğer ülke vizesine göre sahip oldukları mal beyanını ve Türkiye’ye geri dönüşte ki imkanlarının garanti edileceği maddi beyanlarını sunmaları büyük avantaj sağlayacaktır. Kanada vizesi için istenen evrak listesi için lütfen tıklayın.

Kanada Vizesi İşlemleri ve Kanda vize  Başvuruları Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye Cumhuriyeti resmiyetinde Kırmızı, Yeşil, Gri ve Siyah pasaport sahiplerinin ve hamillerinin hepsine Kanada vizesi prosedürleri uygulanmaktadır. Kanada vizesi seyahati başvurusu için pasaportunuzun Kanada vize bitmesinden itibaren en az 6 ay geçerlilik zamanı olmasını gerektirmektedir. Kanada Başvuru formu Türkçe ve İngilizce olarak doldurulabilmektedir. Doldurulan tüm resmi bilgiler incelikle kontrol edilerek doldurulmalıdır. Başvurumuzu yaparken mutlaka randevu almalıyız. Kanada Büyükelçiliği Türkiye ve Kanada Vizesi resmi tatilleri dahilinde çalışmaktadır. Yapılan Kanada vizesi başvurularda olumlu olumsuz mutlaka dönüşü olacaktır. Olumsuz sonuç alma durumunda tüm işlemleri en başından yaparak tekrar başvuru adımları izlemek durumundayız.

 

Profesyonel Kanada Vize Danışmanlığı için: 0 850 346 68 74 Daha detaylı bilgi için lütfen www.globalvize.net/kanada-vizesi adresini inceleyiniz.Kanada Büyükelçiliği  / kanada Konsolosluğu 

Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

Kanada Vizesi - Kanada Vize Başvurusu - Kanada Vize Ücreti - Kanada Konsolosluğu - Kanada Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.


7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


Kanada vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Kanada vizesi alabilmektedir.


Kanada vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Acentamız Global Vize Kanada vizesi almakta tam yetkili acentadır.

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Kanada vizesi için şahsen başvuruya gerek yoktur. Kanada Büyükelçiliği ve Kanada Konsolsluğu tarafından atanmış resmi temsilcilikler üzerinden başvurular randevu alınarak yapılır. Gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişirken, Kanada vizesinin işlem süresi 10 ile 15 gün arasında değişir. Bu sebeple randevu gününün belirlenmesi de baz alınarak seyahat tarihinden en az 1 ay önce Kanada vizesi için işlemler başlatılmalıdır. Online olarak Kanada vize başvuru dosyası hazırlanır, Kanada vizesi için en önemli detaylardan biri online formların doğru ve eksiksiz olarak doldurulmasıdır. Formdaki herhangi bir yanlış beyan Kanada vize Başvurusu sahibinin red almasına yol açabilir. ( KUBRA )
Kanada vizesi için şahsi başvuru gerekli değildir.Gerekli evraklar çalışma durumuna göre değişmektedir.İşlem süresi 10 ile 15 iş günüdür.Onlıne doldurulan form ile evraklarınız tarafımızca başvuru merkezine iletilecektir.Otel rezarvasyonu ile Kanada turıst vizesi alabilirsiniz.Red alma olasılığını ortadan kaldırmak için istenilen evrakların eksiksiz bi şekilde beyan edilmesi gerekmektedir.Kanada Konsolosluğu vize başvurularının olumlu olması durumunda, Pasaport son kullanım tarihine kadar vize vermektedir.(FATİH)
Kanada Ticari vizesi başvuruları için ticari davetiye gereklidir.Aynı zamanda davetiye gönderen kurumun ticari belgelerini de ibraz etmeniz gerekir.(FATİH)
Kanada vizesi için gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişkenlik gösterir. Gerekli evrak listesi ve detaylı bilgi için http://globalvize.net/kanada-vizesi adresini ziyaret edebilirsiniz. ( KUBRA )
Ankara Büyükelçilik adresi: Cinnah Caddesi no: 58 PK:06690, Çankaya/ Ankara İstanbul Başkonsolosluk adresi: Büyükdere Caddesi, Tekfen Tower– Kat 16 PK: 34394 4.Levent /İstanbul
İstanbul Başkonsolosluk adresi: Büyükdere Caddesi, Tekfen Tower– Kat 16 PK: 34394 4.Levent /İstanbul
Ankara Büyükelçilik adresi: Cinnah Caddesi no: 58 PK:06690, Çankaya/ Ankara Tel : 0312 426 88 89
Kanada vizesi için gerekli olan harç bedeli seyahat amacınıza ve vize tipine uygun olarak değişkenlik gösterir. ( KUBRA )
Kanada vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Bölge ayrımı bulunmayan Kanada vizesinde İstanbul veya Ankara'daki Kanada temsilciliğinden başvurular yürütülür. Ankara Kanada Büyükelçiliği ve İstanbul Kanada Konsolosluğu başvuru kabul etmemektedir. Aracı resmi temsilcilikler üzerinden Kanada vizesi başvuruları randevu alınarak yapılır. ( KUBRA )
Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.
Kanada vize başvurunuz red olduğu takdirde tekrar başvuru yapma hakkınız bulunmaktadır.Ancak red gerekçesini değerlendirip ikinci başvurunuzu yaparken buna yönelik evrak hazırlamalısınız.Beyan etmiş olduğunuz evrakların eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermelisiniz.(FATİH)
Kanada vize işlem ücretini Banka hesaplarımıza yatırabilirsiniz.(FATİH)
Kanada turist vizesinin sonuçlanma süresi randevudan itibaren 10 ile 15 arasında değişmektedir. Kişinin şahsi durumuna bağlı olarak bu süreç bazen daha uzun veya daha kısa sürmektedir. ( KUBRA )
Kanada ticari vize başvuruları 10-15 iş gününde sonuçlanmaktadır.(FATİH)
Kanada aile birelşimi vizesinin sonucu yaklaşık 2 yıla kadar sürer ve bu durumda eşiniz ilk başvuruyu kanada'dan yaparak başvuru kodunuz onaylanır , onaylanmış başvuru kodu ile Türkiye'den randevu alınarak evrakları teslim ettikten sonra başvurunun sonucunu beklenir
İstanbul Başkonsolosluk adresi: Büyükdere Caddesi, Tekfen Tower– Kat 16 PK: 34394 4.Levent /İstanbul Tel : 0212 232 00 88

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

 • Utku Yabas
  28/04/2016 - 17:20

  Size kısa bir sorum olacaktı. Ben Yazılım Mühendisi olarak Kanada'dan bir şirketten teklif attım. Şirket LMIA belgesini aylar süren beklemeden sonra aldı. Eşim ile birlikte vize başvurusu yapacağız. Ben askerliğimi yapmadım. Bu bir problem oluşturuyor mu vize sürecinde. İstenilen belgeler arasında askerlik belgesi yok. Ancak elçilik daha sonra bu belgeyi isteyebilir mi? Benim gördüğüm family sponsorship başvurularında istiyorlar ama temporary work permit'te istenmiyor.                    


 • meryem yılmaz
  24/08/2016 - 14:30

  Merhabalar, Ablamla birlikte tatil için Kanada turist vizesine başvurduk. Amerika vizemiz var olduğu için bizden çok fazla belge istemedi. İkimizde üniversite öğrencisiyiz. Niyet mektubumuzada okulumuzun başlayacağını bu yüzdan geri dönmemeiz gerektiğini, Avrupa’ya ve Amerika’ya birkaç kere gidip geldiğimizi yazdık. 3 gün içerisinde dönüş yaptılar ve reddettiler. “I have determined that your application does not meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and Regulations. I am refusing your application” yazmışlar. Bizden istenmediği için ailemizin gelir durumunu belirten bir belge eklemedik. (maaş bordrosu, banka hesapları gibi) Birde Check List te olmadığı için otel rezarvasyonu yaptırmadık ve yazmadık. Öğrenci Belgemizi de eklemedik. Zaten bunları ekleyebileceğimiz bir belge yada bir yer yoktu. Tekrar başvurna kararı aldık. Sizce nelere dikkat etmeliyiz ? İlginiz için çok teşekkür ederiz. Meryem                    


 • bayram ğören
  08/11/2016 - 21:11

  19 05 1968 usta ögretici ve ustalık belgem var 25 yıllık bay bayan terzisıyim gocmen olarak bas vuru yapabilirmiyim                    


 • seher yergin
  08/11/2016 - 21:07

  Merhaba.Eşim maden mühendisi ben işletme mezunuyum biz kanada ya gidip çalışmak istiyoruz bu mümkün mu başvuru şartları veya şu an için alım yapılıyor mu.orada çalışıp yaşamak için kabul edilmesi için hangi şartlar gerekli bilgi verirseniz sevinirim iyi akşamlar teşekkürler                    


 • Mehmet Serttaş
  06/11/2016 - 17:12

  Kanada vizesi almak istiyorum                    


 • Evrim Ada
  08/09/2017 - 22:37

  Merhaba, Eşim ve 5 yaşındaki çocuğumla ailecek Canada için turistik vize alma konusunda firmanızdan destek almak istiyoruz. Öncelikle birkaç sorum var, cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.. 1. Benim geçerli ABD vizem var, son 3 yılda 7 defa gidip geldim. Bu durumda Canada vizesi başvuru süreci ABD vizesi olmayana göre daha mı kolay yada farklı mı? 2. Eşim ve çocuğumun ABD veya başka ülkeye vizesi mevcut değil, daha önce de hiç gitmediler. 3. Eşim de ben de şu anda çalışmıyoruz, sitenizde kategorize edilmiş, çalışan, işveren, emekli şeklinde.. Çalışmama durumunda başvuru işlemi nasıl oluyor ? Bizden hangi evraklar talep ediliyor, ikimiz de üniversite mezunuyuz. Eşim öğretmen ben de işletme mezunuyum. 4. Ailemizin tüm Kanada vizesi işlemleri için, vize harcı vb. hariç size ne kadar ücret ödemem gerekiyor ? Total olarak harçlar dahil ücret ne kadardır? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Evrim                    


 • sadık küçük
  05/01/2017 - 01:14

  sayın yetkili, inşaat tahhüt firmamız var. pasaportum da bir adet shengen ve ingiltere vizem var. kanadaya turistik vize başvurusu yapmayı düşünüyorum ama şu aralar kimseye vermedikleri gibi bir durum varmış.. öneriniz nedir acaba ???                    


 • Erman T.
  26/02/2017 - 14:09

  Kanada öğrenci vizesi ihtiyacım var. Ne yapmam gerekiyor?                    


 • Merve yıldız
  03/02/2018 - 23:17

  Amerika vizesi ile Kanada ya giriş yapılabilir mi?                    


 • Bilge
  05/02/2018 - 15:48

  Hizmet bedeli için ödeyeceğimiz tutar nedir ve buna vize ücreti dahil midir? Teşekkürler..                    


 • serkan şıvgın
  19/02/2018 - 14:49

  merhaba, ıkı uc haftaya evlenıcem ve esımle kanada ıcın turıst vızesı almak ıstıyoruz ancak son uc aylık sıgorta gecmısı ıstenıyormus ben ve esım son altı aydır sıgortalı calısmakdık bu ne kadarlık bır sorun yaratır.                    


 • Ahmet ÖZÇELİK
  30/04/2018 - 12:21

  Kanada Vizesi                    0 850 346 68 74