LaosVientiane

Laos

Laos ülkesinin ülkemizde temsilciliği bulunmamaktadır.
Laos ülkesi bütün pasaport çeşitleri için vize uygulamaktadır.
Laos vizesi işlem süresi 8 iş günüdür. İstisnai durumlarda bu süre uzayabilir.
Laos vize süresi ülkede 30 gün kalışlı vizelerdir. Uzatılması gerektiğinde Laos Göçmenlik Bürosunda uzatılmaktadır.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74

Büyükelçi


Laos Ankara Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Gezi Notları


Sıkça Sorulan Sorular


Laos Vizesi nasıl alırım ?

Laos Vizesi için kişinin şahsen Laos Vize Başvurusu bulunmasına gerek yoktur. Türkiye'nin her ilinden pasaportlar için bölge ayrımı olmaksızın sizin adınıza Laos vizesi için başvuruda bulunabiliriz. Laos vizesinin işlem süresi 8 ile 10 iş günü arasında değişmektedir. Laos vizesinin ülkemizde temsilciliği bulunmamaktadır. Bu sebeple Laos vize başvurunuz tarafımızda yurt dışındaki Laos Büyükelçilikleri ve Konsoloslukları'ndan yapılmaktadır. Kargo Gönderim süresi de hesaba katılarak Laos vizesi için başvuru sahiplerinin seyahat tarihinden itibaren en az 1 ay önce başvuruda bulunmaları tavsiye edilmelidir. Onaylanan Laos vizelerinin kullanım süreleri 30 gündür. Daha uzun talep edilen Laos vizeleri için Laos Göçmenlik Bürosuna başvurmak gerekmektedir. ( KUBRA )

Laos ticari vizesi nasıl alırım ?

Laos ticari vizesi için kişinin Laos'da iletişim halinde bulunduğu şirketten gelecek olan davetiye zorunlu evraklardandır. Ticari davetiye olmadan Laos ticari vize başvurusunda bulunulamaz. Bu sebeple kişinin çalışma durumuna uygun gerekli evraklar ve davetiyenin temin edilmesi ile birlikte Laos vizesine başvuru yapılabilir. Kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek olmadan Laos ticari vizesi 8 iş gününde alınır. ( KUBRA )

Laos vize başvurusu için hangi evraklar gerekiyor ?

Kişinin çalışma durumuna uygun olarak evraklar değişkenlik göstermektedir. Laos vizesi için gerekli evrak listesi ve detaylı bilgilere http://www.globalvize.net/laos-vizesi adresinden erişim sağlayabilirsiniz. ( KUBRA )

Laos konsolosluğu nerededir?

Laos Ankara Büyükelçiliği : Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA Telefon: 0 (312) 426 88 89

İstanbul Laos konsolosluğu nerededir ?

Laos vize işlemleri sadece Ankara Büyükelçiliğinden yapılmaktadır.

Ankara Laos konsolosluğu nerededir ?

Laos Ankara Büyükelçiliği : Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA Telefon: 0 (312) 426 88 89

Laos vize ücreti ne kadardır ?

Laos vizesi için gerekli evrak listesi ve giriş sayısı ile kullanım süresine göre değişen fiyat tekliflerine http://www.globalvize.net/laos-vizesi adresinden ulaşabilirsiniz. ( KUBRA )

Laos vizesi almak için benim bi yere gelmeme gerek varmıdır?

Laos vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Gerekli evrakları ileterek kişi kendi adına başvuru yapılmasını, yetkili acentalar aracılığı ile sağlayabilir. ( KUBRA )

Hangi illerde Global vize şubeleri vardır?

Laos vizesi için; Global Vize Ankara Merkez başta olmak üzere, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir ve Gaziantep şubelerinden hizmet alabilirsiniz. ( KUBRA )

Laos ticari vizesi kaç günde sonuçlanır ?

Laos ticari vizenin sonuçlanma süresi 8 ile 10 iş günü arasında değişmektedir. İstisnai durumlarda bu süre daha uzun veya daha kısa olabilir. Laos vizesi için Türkiye'de temsilcilik bulunmaması sebebi ile yurt dışı kargo gönderim süresi de dikkate alınmalıdır. ( KUBRA )

Laos aile birleşimi vizesi için ne yapmam lazım ?

Laos aile birleşim vizesine başvurmak için, eşinizin son 6 aylık maaş bodrosu, iş sözleşmesi, ev kira kontratı , ikamet belgesi ve vatandaşlığına dair belgeler ve sizin hazırlayacağınız belgelerle ortalama 45 içinde vizenizi alabilirsiniz.

Soru Cevap (3)


Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.
-> *Güvenliğiniz için iP Adresiniz kaydedilmektedir.
Hızlı Laos Vizesi Başvurusu

Bilgileriniz

Ülke Bilgileri

  • Ülke Bayrak
  • Nüfus 6.695.166
  • Para Birimi Kip (LAK)
  • Telefon Kodu + 856