Litvanya Vize Başvurusu

Ülke Başkent: Vilnius
  • Para Birimi: Litvanya litas'ı (Lt) (LTL)
  • Telefon Kodu: + 370
  • Nüfus: 3.182 Milyon

Açıklama

Globalvize Aracılığıyla  Litvanya Vizesi nasıl alabilirsiniz?

 

1.Adım – Çağrı Merkezi’mizi arayın.

 

Litvanya Vize Başvurusu - Litvanya Vizesi  içinde yer alan uzman kişilerimiz tarafından Litvanya’ya turistik ziyaretiniz için gerekli evraklar tarafınıza mail olarak gelecektir. Yapmanız gereken çağrı merkezimizdeki uzman kişilerimizi içinizde bulunduğunuz durumla ilgili doğru bilgi vermektedir. Doğru beyan ile vize merkezi görevlileri sizi doğru bir şekilde yönlendirerek vize başvuru işlemleriniz başlaması için gerekli evrakları mail listesinde size sunacaktır. Eksiksiz ve hatasız hazırlamanız gereken başvuru dosyasını tarafımıza güvenli bir şekilde ulaştırarak sizin adınıza başlatacağımız vize işlemleri ilk adımını tamamlamış olacaksınız.

 

2. Adım – Bilgi mailinde bulunan evrakları hazırlayın.

 

Litvanya Vize Başvurusu– Litvanya Vize Departmanı bilgi mailinde yer alan evrakların eksiksiz tamamlanmasının ardından doğru beyanlı bilgiler ile Litvanya turistik vize için belgeleri hazırlamanız gerekir.  Eksiksiz ve doğru beyan, vize almanız için oldukça önemlidir. Konsolosluklardan geri dönen başvuru dosyaları sizin vize almanız konusunda sıkıntı yaratabilir. Litvanya Vize Başvurusu Bu yüzden yetkililerimizle başarılı bir şekilde iletişime geçerek eksiksiz ve doğru beyan bilgileri ile başvur yapmanız gerekir. Litvanya vize merkezi olarak incelememizin ardından eksiksiz bilgileriniz varsa eğer tamamlamanız için size vize alımına kadar asistanlık yapmaktayız.

 

3. Adım – Evraklarınızı kargo yapın.

 

Litvanya Vize Başvurusu – Litvanya Vize Departmanı uzmanlarımızın size gönderdiği bilgilendirme mailinde yer alan evrakları tamamladıktan sonra güvenli bir şekilde kargo şirketi aracılığı ile tarafımıza gönderin.Litvanya Vize Başvurusu Kargo ve kurye bedellerinin tümü başvuru sahibi tarafından karşılanmaktadır. Tarafımıza gönderdiğiniz kargo resmi bilgiler içerdiğinden dolayı kargonuzu güvene almak için mutlaka bir takip numarası edinin. Kargo takip numaranızla kargonuzun her an nerede olduğunu görebilirsiniz.

 

4. Adım – Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

 

Litvanya Vize Başvurusu – Litvanya Vize Departmanı, çağrı merkezimizi ilk aradığınızda yetkililerimiz de size söylediği gibi eksiksiz bilgi mailinde yer alan evrakların tamamlanması oldukça önemlidir. Tarafımıza kargoladığınız vize başvuru evrakları uzman kişilerimiz tarafından inceledikten sonra eğer eksik evrak ve hatalı beyan varsa düzeltilmesi sağlanır. Litvanya Vize Başvurusunuz Eğer olumlu ve hatasız bir başvuru dosyanız varsa Litvanya Konsolosluğu’na bilgileriniz gönderilir, randevu konusunda da bilgilendirme başvuru sahibine yapılır.

 

5. Adım – Biyometri bilgi beyanı

 

Litvanya Vize Başvurusu – Litvanya Vize Departmanı biyometrik bilgi beyanı olan kişiler, vize merkezimize bilgilerini gönderdiği takdirde başvuru sahibi adına vize işlemlerini daha hızlı bir şekilde çözebilir. Konsolosluklardan yasal izinleri buluna vize merkezimiz, sizin vize alımına kadar geçen süreç içerisinde eksiksiz bir vize başvurusu yapmanız için hizmet vermektedir. Bu yüzden biyometrik beyan önemlidir. Litvanya Vize Başvurusu Eğer biyometrik yoksa parmak izi merkezinden randevu alınarak, biyometrik verileriniz kayda alınır. Biyometrik verilere gerek olmayan durumlarda olan yolcularında işlemleri Litvanya vize merkezi tarafından yapılır.

 

6. Adım – Pasaport teslimi

 

Litvanya Vize Başvurusu – Litvanya Vize Departmanı, vize işlemleriniz boyunca sizin yanınızda kalarak eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamanız için gerekli süreçte bulunmaktadır. Litvanya Vize Başvurusu Pasaportunuzun ve vize alımınızın sizin adınıza yapılabilmesi için tarafımıza beyan verdiğiniz biyometrik bilgilerinizle birlikte tüm işleri sizin adınıza kolaylıkla yapabilmekteyiz. 5 - 7 iş günü arasında vize işlemleri Litvanya Konsolosluğu tarafından tarafımıza ulaşabilmektedir. Herhangi bir olumsuzluk olmaması adına başvuru işlemlerini olabildiğince erken yapmanız gerekir. Vize başvurunuzu sonuçlandıracak tek yer Litvanya Konsolosluğu’dur. Vize işlemlerinizin başarılı bir şekilde alınmasını sağlayan da sizin adınıza işlemleri gerçekleştiren Litvanya vize merkezimizdir. Tarafımıza gelen pasaportunuzun size ulaşması için belirttiğiniz adrese kargolama yapmaktayız. Dilerseniz de vize merkezimizden başvuru sahibi iseniz pasaportunuzu alabilirsiniz.


Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33