Avustralya - Vizesi

 • Canberra
 • 2020-04-23

Avustralya Vizesi


 • Avustralya'ya gerçekleştirmek üzere olduğunuz seyahatleriniz için devletler arası anlaşma gereği Avustralya vizesi vardır, vize alınmalıdır. Global Vize olarak Avustralya'ya gerçekleştirecek olduğunuz gerek iş gerekse de seyahat gibi her türlü aktivitenizde, Yeni Zelanda vize alım konusunda bilgilendirmelerimiz ışığında çok daha rahat ve bilinçli bir şekilde hareket edeceksiniz. Söz konusu ülkeye dair Avustralya Vize alım işlemlerinizi başlatabilmek için, ülkemiz içerisinde bulunmakta olan Avustralya, büyükelçiliği ile iletişime geçmelisiniz ya da söz konusu ülkeye seyahatler düzenlemekte olan uluslararası bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Bu aracı firma ile de vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bizler Global Vize olarak Avustralya Vize belgeleri, Avustralya vize ücreti v.b konularda detaylı bilgilendirmeleri sizlere etkili bir şekilde yapacağız. SMS ve e-posta yolu ile, bütünüyle ücretsiz olmak üzere.


AVUSTRALYA VİZESİ NASIL ALINIR

 • Avustralya’ ya gitmek için mutlaka Avustralya vizesi almanız gerekmektedir. Avustralya vizesi elektronik vizedir ve pasaportunuza vize işlenmez. Avustralya alacağınız vize ile Avustralya’ ya gidebilirsiniz. Çalışma durumunuz ve başvuracağınız vize tipi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara veya İstanbul’dan başvuru yapılabilir) ulaştırmanız durumunda online başvurunuz gerçekleştirilerek yönlendirmiş olduğunuz kişisel evraklarını elçilik sistemine yüklenir. Başvuru sonrası sizin için bir randevu talep edilir. Randevuya dış operasyon birimimizden bir arkadaşımız eşliğinde katılmanız gerekmektedir. Vize süresi elçilik tarafından değerlendirilerek tarafınıza 2-3 hafta içerisinde verilir.


AVUSTRALYA TURİST VİZESİ NASIL ALINIR

 • Turistik Avustralya vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınız, tarafımızdan eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra dosyanız hazırlanarak online başvurunuz yapılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır. Daha sonra randevuya katılarak işlem başlamış olur.


AVUSTRALYA TURİST VİZESİ İÇİN NE YAPMAM LAZIM

 • Turistik vize başvurularında, online vize başvurunuz, zorunlu seyahat sağlık sigortanız, vize talep dilekçeniz, detaylı seyahat programınızı gösterir dilekçeniz ve kişisel evraklarınız dışında mutlaka konaklanacak otel ve gidiş/dönüş uçak biletlerinizi ibraz edilmesi gerekmektedir. Satın almış olduğunuz bir tur veya otel ödemesi ve uçak bileti yok ise deneyimli danışman arkadaşlarımız tarafından vize başvurunuz için gerekli otel ve uçak rezervasyonları yapılmaktadır. Bu rezervasyonlar vize sonucunuz belli olup, pasaportunuzu vizeli bir şekilde alana kadar aktif durumda olup, daha sonra iptal edilir ve bu işlemler ile ilgili herhangi bir ücret tarafınıza yansıtılmaz. Vize süreniz içinde dilediğiniz zaman uçup, dilediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. Tüm bu gerekli belgelerin profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanarak, vizenizi sorunsuz bir şekilde almak için size en yakın Global Vize şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

AVUSTRALYA TURİST VİZESİ KAÇ GÜNDE SONUÇLANIR

 • Avustralya turistik vize başvuruları 2-3 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Sonuç mail ile gelmektedir.

AVUSTRALYA TİCARİ VİZESİ NASIL ALINIR

 • Ticari Avustralya vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Ticari vize başvurularında mutlaka Avustralya’dan gelen bir davetiye olması gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra dosyanız hazırlanarak online başvurunuz yapılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır. Daha sonra randevuya katılarak işlem başlamış olur. 


AVUSTRALYA TİCARİ VİZESİ İÇİN NE YAPMAM LAZIM

 • Ticari vize başvurularında, davetiyeniz, online vize başvurunuz, zorunlu seyahat sağlık sigortanız, vize talep dilekçeniz, detaylı seyahat programınızı gösterir dilekçeniz ve kişisel evraklarınız dışında mutlaka konaklanacak otel ve gidiş/dönüş uçak biletlerinizi ibraz edilmesi gerekmektedir. Satın almış olduğunuz bir tur veya otel ödemesi ve uçak bileti yok ise deneyimli danışman arkadaşlarımız tarafından vize başvurunuz için gerekli otel ve uçak rezervasyonları yapılmaktadır. Bu rezervasyonlar vize sonucunuz belli olup, pasaportunuzu vizeli bir şekilde alana kadar aktif durumda olup, daha sonra iptal edilir ve bu işlemler ile ilgili herhangi bir ücret tarafınıza yansıtılmaz. Vize süreniz içinde dilediğiniz zaman uçup, dilediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. Tüm bu gerekli belgelerin profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanarak, vizenizi sorunsuz bir şekilde almak için size en yakın Global Vize şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.


AVUSTRALYA TİCARİ VİZESİ KAÇ GÜNDE SONUÇLANIR

 • Avustralya ticari vize başvuruları 2-3 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Sonuç mail ile gelmektedir.

 

AVUSTRALYA VİZE BAŞVURUSU İÇİN HANGİ EVRAKLAR GEREKİR

 • Avustralya vizesi başvurusu için gerekli evraklar çalışma durumunuz ve ziyaret amacınıza göre değişkenlik göstermektedir. Seyahat amacınıza ve çalışma durumunuza göre hangi evrakları hazırlamanız gerektiği ile ilgili ve süreç ile ilgili tüm detaylı bilgilendirme için lütfen en yakın şubemizi ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.


AVUSTRALYA VİZE ÜCRETİ NE KADARDIR

 • Avustralya vizesi başvuru harçları ve toplam maliyet seyahat amacınız ve süresi gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgilendirmesi ve süreç hakkında bilgi almak için lütfen en yakın Global Vize şubesini ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.

 

AVUSTRALYA VİZE ÜCRETİNİ NEREYE YATIRACAĞIM

 • Avustralya vize başvuru harçları ödemesi, online olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Dosyanızı teslim etmek için geldiğinizde ilgili ofisimize ödeme yapılabilir veya hesaba havale yolu ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


AVUSTRALYA VİZESİ ALMAK İÇİN BENİM BİR YERE GELMEME GEREK VAR MIDIR

 • Avustralya vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara veya İstanbul’dan başvuru yapılabilir) teslim etmeniz veya ulaştırmanız yeterlidir. Daha sonrası için de gelmeniz veya başvuruya katılmanız gerekmez. Başvuru işlemleriniz tarafımızdan yapılır.

 

AVUSTRALYA VİZESİNDEN RET ALDIĞIMDA NE YAPMAM GEREKİR

 • Avustralya vizesi başvurularınızda sonucun olumlu veya olumsuz olması durumu işlem sonuçlandıktan sonra mail yolu ile belli olur. Seyahat sicilinizde bir olumsuzluk veya maddi durumunuzda bir problem yok ise vize başvurunuz büyük ölçüde olumlu sonuçlanacaktır. Yetkili kişi tarafından ret ile sonuçlandırılması durumunda ret gerekçe veya gerekçelerini ortadan kaldırarak, mevcut durumunuzu vize alma şartlarına uygun hale getirerek tekrar başvuru yapılmalıdır.

 

AVUSTRALYA AİLE BİRLEŞİMİ VİZESİ İÇİN NE YAPMALIYIM

 • Farklı bir prosedürü olan Avustralya’da Aile Birleşimi Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

AVUSTRALYA ÖĞRENİM VİZESİ İÇİN NE YAPMALIYIM

 • Turistik ve ticari Avustralya vizesine göre farklı bir prosedürü olan Avustralya Uzun Süreli Eğitim Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

AVUSTRALYA KONSOLOSLUĞU NEREDEDİR
 • Avustralya başvurularınızı Ankara veya İstanbul’dan gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı adres bilgileri için lütfen bize ulaşarak danışmanınızdan bilgi talep ediniz.

HANGİ İLLERDE GLOBAL VİZE ŞUBESİ VARDIR
 • Global Vize, vize başvuru ve danışmanlık merkezi olarak;
 • Ankara – Gazi Osman Paşa,
 • İstanbul – Harbiye (Avr),
 • İstanbul – Kadıköy (And) ve
 • İzmir – Alsancak’ ta, 
 • siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.


son güncellenme tarihi 
02.04.2020

Avusturalya aile vizesi için için davetiye zorunlu evraktır. Davetiye içeriğinde, davetiye gönderen kişiye ait iletişim bilgileri ve başvuru sahibi ile ilgili yakınlık derecesi mutlaka yazılmalıdır. Avustralya aile ziyareti vizesi için davetiye gönderen kişin vatandaşlık durumunu beyan eden pasaport veya kimlik kartına ait bilgiler gereklidir. Eğer 1. Derece akrabalık bağı var ise bunu kanıtlayıcı belgeler gerekli dokümanlar arasında yer almaktadır. Avustralya aile ziyareti vizesi elektronik vize uygulamasına tabidir. İşlem süresi 72 saat ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Bu süreç istisnai durumlarda bazen daha uzun veya daha kısa olabilir. Kişinin şahsen başvuruya gelmesine gerek kalmadan elektronik ortamda vize başvurusu tamamlanmaktadır. Avustralya aile ziyareti vizesi sonucu kişinin beyan ettiği e-mail adresine elçilik tarafından elektronik ortamda gönderilir. Bu elektronik vize ile yurt dışına çıkış yapılmaktadır.
Avustralya Vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Elektronik vize uygulamasına tabi olan Avustralya vizesi için evraklarınızın asıllarına ihtiyaç yoktur. Sadece tartılmış dokümanlar ile pasaportun aslına bile gerek olmadan Avustralya vizesine başvuruda bulunabilirsiniz. İşlem süresi 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Avustralya vizesi için işlemler elektronik ortamda online olarak yürütülür. Çalışma durumunuza uygun olan evrak listesi ve fiyat tekliflerine http://www.globalvize.net/avustralya-vizesi adresinden ulaşabilirsiniz. ( KUBRA )
Avustralya turist vizesi almanız için otel ve uçak rezervasyonu veya arkadaşınızdan bir davetiye gelmesi gerekmektedir. Avustralya turist vizesi almanız için gerekli olan evraklar çalışma durumunuza göre değişmektedir. İşveren,çalışan,ev hanımı,öğrenci,emekli,çiftçi,reşit olmayan çocuk vs.. İşveren ve çalışan iseniz şirket evraklarınız(vergi levhası-imza sirküleri-ticaret sicil gazetesi-faaliyet belgesi-oda sicil kayıt sureti),son 3 aya ait maaş bordronuz, sgk işe giriş bildirgeniz, sgk hizmet dökümünüz, işveren iseniz bağkur kaydınız artı dökümünüz. Esnaflar için esnaf oda kaydınız; emekliler için emeklilik belgesi ve son 3 aya ait maaş hareketleri,çiftçiler için çiftçilik belgesi,öğrenciler için ise ek olarak öğrenci belgesi istenmektedir. Reşit olmayan çocuklar için her ülkeye göre farklılık göstermekle birlikte noter onaylı muvafakatname istenmektedir.Herkesin bunlara ek olarak tam tekmilli vukuatlı nüfus kayıt örneği, iki adet biometrik fotoğraf,kimlik fotokopisi var ise üzerinize ait tapu ruhsat eklemeleri gerekmektedir.Özellikle banka hesaplarında 3000 TL bakiye bulunmalıdır. Detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz. Avustralya vizesi almanız için herhangi bir yere gelmenize gerek yoktur.Bütün Avustralya vize işlemleriniz online olarak yapılmaktadır. Avustralya vize süresi vize başvurusu yapıldığı günden itibaren 1(bir) yıldır. Avustralya vize başvurusu bittikten sonra Avustralya Büyükelçiliği'nden gelen onay maili size bizzat veya mail olarak iletilmektedir. Avustralya vize işlemleri için dilerseniz evraklarını bizzat size en yakın ofisimize bırakabilirsiniz veya bütün gerekli olan evraklarını taratıp mail olarak atabilirsiniz.(Seda DURAN)
Avustralya vize işlemleri için kişinin çalışma durumuna uygun olarak evraklar değişmektedir. Detaylı bilgi ve gerekli evrak listesine http://www.globalvize.net/avustralya-vizesi adresinden erişebilirsiniz. ( KUBRA )
İstanbul Avustralya konsolosluğu /Büyükelçiliği adresi:Asker Ocağı Cad. Süzer Plaza D:15, Şişli/Istanbul - Europe/ Ankara Avustralya Konsolosluğu / Büyükelçiliği adresi:Uğur Mumcu Caddesi, MNG Binası, No:88 Kat:7 06700 Gaziosmanpaşa / ANKARA
İstanbul Avustralya Konsolosluğu / Büyükelçiliği adres :Asker Ocağı Cad. Süzer Plaza D:15, Şişli/Istanbul - Europe (0212) 243 1333
Ankara Avustralya Konsolosluğu / Büyükelçiliği adres: Gaziosmanpaşa, Uğur Mumcu Cd. MNG Binasi No:88, 06700 Ankara 0312 426 88 89
Avustralya vizesi schengen vizesi değildir. Avustralya'ya seyahat etmek için Avustralya vizesi almak zorundasınız.(Seda DURAN)
Avustralya vize ücreti kişinin seyahat amacına ve vize tipine göre farklılık göstermektedir. ( KUBRA )
Avustralya vizesi elektronik vizeye tabidir. Bu sebeple kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Avustralya vizesi için bölge ayrımı bulunmaksızın Türkiye'nin her ilinden gelen pasaportların Avustralya vize başvurusu online olarak tarafımızca 2 iş gününde tamamlanır. ( KUBRA )
Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.
Avustralya 'dan alınan bir ret kararına 15 gün içinde itiraz edebilirsiniz. İtiraz dilekçesine ret kararına ilişkin belgelerde koyabilirsiniz.
Avustralya Turistlik vizesi 72 saat yani 2 iş günüdür. Aile birleşimi vize sonucu yaklaşık 120 gün Öğrenci vizesi sonucu yaklaşık 30 iş güne kadar uzayabilir.
Avustralya ticari vizenin sonuçlanma süresi 2 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. İşlem yoğunluğuna göre bu süreç farklılık gösterebilir. ( KUBRA )
Vize harc ücreti 14.630 tl olan en pahalı vize başvurusudur.Çok fazla evrak istemeyen ama ilişkinizin detaylarına önem veren ve ilişki özgeçmişi,ilişkiye dahil referanslar , resimler evrak listesinde yer alır.Vize görevlisi eğer ilişkinizde bri olumsuzluk sezdiyse bol sorulu bir mülakatta tabii tutulursunuz.Sorulara yanıt vermekte zorluk çekip birkaç soruya yanlış yanıt verdiğinizde ret almanız muhtemeldir.Eğer hersey yolundaysa elçiliğin doktorlarından sağlık raporu alarak elçiliğe teslim ettikten 3 ay sonra vizeniz hazırdır.
Eğer amaç dil öğrenmekse , Bunu neden sadece Avusturalya'da yapmak istediğinizi belirtmek zorundasınız ve tr'den daha önce dil eğitimi aldığınızı kanıtlamamız gerekir.kayıt kabul evrakları istenilir, sabıka kaydınız önemlidir ve sponsorluk durumlarınızda , işlemler 10 gün içinde sonuçlanır .
Avustralya vizesi her şey dahil 150 Eurodur.
Avustralya Vizesi müşteri soru ve cevapları :
 Sertaç eskici
Avusturalyaya gitmek istiyorum amcamin oğlu b adının yanına bize almam kolay olurmu ve ne yapmam gerekiyor bize alabilmek için tesekkur ederim
 • Sertaç eskici
 • |
 • 09/06/2016 - 10:40

Cevabı görüntüle

 Burcu Ünal
Vize ile ilgili bilgi
 • Burcu Ünal
 • |
 • 14/08/2016 - 15:34

Cevabı görüntüle

 Can yurdacan
Iyi gunler ben 8 yildir italya da yasiyorum ikametgahim floransa da suresiz oturum ve calisma iznim var yalniz hala tc vatandasiyim vize basvurusunu italyadanmi yoksa turkiyedenmi yapmam gerekiyor Tesekkurler iyi calismalar
 • Can yurdacan
 • |
 • 21/08/2017 - 19:50

Cevabı görüntüle

 Göksenin Tüfekçi
Sığınma talep etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor
 • Göksenin Tüfekçi
 • |
 • 31/05/2017 - 13:10

Cevabı görüntüle

 Onur
Avustralya'da dil eğitimi aldığımız sırada çalışma iznimiz oluyor mu? Ve dil eğitimi bittikten sonra kalmaya devam etmek istersek süreç nasıl işliyor acaba?
 • Onur
 • |
 • 08/10/2017 - 17:24

Cevabı görüntüle

 can yeşil
avustralya vizesi kaç günde çıkar ?
 • can yeşil
 • |
 • 01/11/2017 - 10:48

Cevabı görüntüle

 Mehmet Yılmaz
Avustralya’ya çalışma izni almak için pasaportun rengi önemli mi?
 • Mehmet Yılmaz
 • |
 • 19/01/2018 - 19:15

Cevabı görüntüle

 Aylin Akça
Yaza kongreye gideceğim, vize danışmanlık ücretleriniz nedir acaba?
 • Aylin Akça
 • |
 • 02/04/2018 - 19:49

Cevabı görüntüle

 ŞEYMA ÖKTEM
Merhaba, Avustralya için 2 firma çalışanımız adına vize almak istiyoruz, sonuçlanma süresi ve hizmet tutarları hakkında bilgi alabilir miyim?
 • ŞEYMA ÖKTEM
 • |
 • 16/07/2018 - 14:19

Cevabı görüntüle

 Hanzade Tayfur
Merhaba, Kendim ve oglum icin uygun olan vizeyi ogrenmek istiyorum. Oglum 5 yasinda ben 36 yasindayim.sidney de esimin ablasi ikamet ediyor oranin vatandasi. Ben uzun sureli calisma ve oturma iceren bir vizeye basvurmak niyetindeyim. Nitelikli gocmenligi de arastirdim. Ancak hangisi uygun olur bilemiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Saygilarimla
 • Hanzade Tayfur
 • |
 • 04/08/2018 - 17:43

Cevabı görüntüle

 Görkem akın
Merhabalar benin kız arkadaşım avustralya da yaşıyor biz orada evlenmek istiyoruz ama ben tuist vizesi alarak gidemiyorum bunun için gerekli olan vize hangisi acaba ?Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim ...
 • Görkem akın
 • |
 • 05/06/2018 - 10:20

Cevabı görüntüle

 MÜGE KOÇOĞLAN
Avustralya çalışma vizesi için işlem yürütüyormusunuz ?Bu işlem için gerekli evrakları öğrenebilirmiyim ?
 • MÜGE KOÇOĞLAN
 • |
 • 15/10/2018 - 18:03

Cevabı görüntüle

 seçkin ilhan
Merhaba; Avustralya 'dan bana davetiye mektubu gelecek ama karşı taraf da ne yapacağını bilmiyor, hazırlamamız gereken evraklar neler yardımcı olursanız çok sevinirim.
 • seçkin ilhan
 • |
 • 12/12/2018 - 17:40

Cevabı görüntüle

 arda k.
Merhaba, Aralık ayında Avustralya ve beraberinde birkaç İskandinav ülkesine turistik amaçlı gitmek istiyorum. Vize başvurusunun 3 ay önceden yapılma zorunluluğu var mı? Gereken evraklar nelerdir? Çoklu girişli Shengen alabilir miyim? Teşekkürler.
 • arda k.
 • |
 • 26/02/2019 - 16:29

Cevabı görüntüle

 Ahmet şahin
Avuturalyadaki yangınları içim acıyarak takip etmekteyim yangınlarla ilgili söndürme çalışmalarına gönüllü katılmak istiyorum talebimi dikate almanızı saygılarımla arz ve rica ediyorum teşekürler
 • Ahmet şahin
 • |
 • 18/01/2020 - 12:46

Cevabı görüntüle

 VincentBot
<a>Как продать вещи cs:go выгодно</a> - Продать кс го выгодно, Продать вещи Steam
 • VincentBot
 • |
 • 02/02/2020 - 12:04

Cevabı görüntüle

 aracopuuses
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin</a> sby.qopu.globalvize.net.loi.vf http://mewkid.net/who-is-xandra/
 • aracopuuses
 • |
 • 23/02/2020 - 22:10

Cevabı görüntüle

 avaibatayuone
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin No Prescription</a> fjx.vzay.globalvize.net.wlr.pi http://mewkid.net/who-is-xandra/
 • avaibatayuone
 • |
 • 23/02/2020 - 22:10

Cevabı görüntüle

 upguxiga
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin</a> jiu.mjck.globalvize.net.pdt.hz http://mewkid.net/who-is-xandra/
 • upguxiga
 • |
 • 23/02/2020 - 22:36

Cevabı görüntüle

 ukuluizaxipoq
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Dosage For Amoxicillin 500mg <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin 500 Mg</a> iet.bqxm.globalvize.net.roz.ih http://mewkid.net/who-is-xandra/
 • ukuluizaxipoq
 • |
 • 23/02/2020 - 23:08

Cevabı görüntüle

 usgowarieme
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin On Line <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin</a> xoi.kbrx.globalvize.net.omi.wq http://mewkid.net/who-is-xandra/
 • usgowarieme
 • |
 • 23/02/2020 - 22:39

Cevabı görüntüle

 yuheyatutoqip
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin 500 Mg</a> qhw.xfwe.globalvize.net.hdi.ye http://mewkid.net/who-is-xandra/
 • yuheyatutoqip
 • |
 • 23/02/2020 - 23:38

Cevabı görüntüle

 Betül Cihan
Merhaba. Avustralya yeni mezun mühendis vizesi için başvurmak istiyorum. Daha önce hiç yurt dışında bulunmadım. Vize almak konusunda heehangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Bu kapsamda vize reddi yaşayan müsterileriniz oldu mu?
 • Betül Cihan
 • |
 • 25/03/2020 - 16:26

Cevabı görüntüle

 AnnaMJ
Hello! My name is AnnaMarkova, our company need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.
 • AnnaMJ
 • |
 • 18/12/2016 - 11:04

Henüz cevaplandirilmamis

 MelindaPar
Hello) XRumer16.0 is coming soon Good luck!
 • MelindaPar
 • |
 • 19/12/2016 - 14:17

Henüz cevaplandirilmamis

 alper turgut
Eşim ve ben öğrenci vizesi ile Avustralya'ya gitmek istiyoruz. Bu sürecin sizin danışmanlık ücretinizle birlikte ne kadara mal olabileceğini öğrenebilir miyim? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
 • alper turgut
 • |
 • 29/12/2016 - 10:54

Henüz cevaplandirilmamis

 3aplus63Unelt
<b></b>
 • 3aplus63Unelt
 • |
 • 08/04/2020 - 22:43

Henüz cevaplandirilmamis

 3aplus63Unelt
<b></b>
 • 3aplus63Unelt
 • |
 • 10/04/2020 - 08:34

Henüz cevaplandirilmamis

Avustralya Vizesi İle Avustralya Gezisi

Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus’un arasında bulunan hem ada, hem kıta, hem de ülke olan Avustralya, şüphesiz ki dünya üzerinde ziyaret edilmesi en eksantrik bölgelerden. Adadaki ilk modern yerleşmeler 1788 yılında Britanya Krallığı’ndaki suçluların hapis cezalarını bu ülkede çekmeleri için gönderilen kafileyle başlamıştır. Daha sonra Britanya’nın kolonilerinden biri haline de gelecek olan ülke federal monarşiyle yönetilmekte ve 25 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Herhangi bir kara bağlantısı bulunmamaktadır. Büyük bir kısmı çölden oluşan ve bilinenin aksine başkenti Sidney değil Canberra olan Avustralya’nın en büyük şehri ise hemen hemen akla ilk gelen şehri Sidney’dir. Avustralya Vizesi


Avustralya vizesi almak isteyenlere en büyük müjdemiz

Avustralya vizesi almanın düşündüğü kadar zor olmaması. Avustralya'nın vize konusunda önem verdiği en önemli detay, başvuruda verdiğiniz bilgilerin doğru olmasıdır. Avustralya Konsolosluğu Türkiye sitesinden indirebileceğiniz belge İngilizce olmalıdır, bununla birlikte Türkçe veya başka dilde doldurmak isterseniz bu dildeki dilekçeyi resmi noterde tasdikletmeniz veya yeminli tercümandan onay belgenizi sunmanız gerekmektedir. Bununla birlikte sizden vermiş olduğunuz bilgileri olabildiğince belgelemenizi isteyen konsolosluk, vize onay sürenizin belgelenmiş bilgilere oranla uzun veya kısa olabileceğini belirtmektedir. Avustralya Vize başvurusu için  Gerekli olup olmadığını Dışişleri bakanlığımızın sayfasındanda kontrol edebilirsiniz.Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar?


Avustralya’ya seyahat etmeye hazırlananlar;  Avustralya Vizesi

Sidney harici pek fazla durak görme ihtimalleri bulunmamakta. Ülkenin en büyük ve en çok şehirleşmiş ili olan Sidney; önemli müzeler, sanat galerileri ve kültürel yapılarıyla Avustralya’nın turizm ihtiyacını tek başına karşılamakta. İşte Sidney yolcularının görmesi gereken bazı yerler: Avustralya Vizesi;


Sydney Harbour Bridge:

Yapımına 1923 yılında başlanan ve 1932 yılında açılışı yapılan köprü, Sydney şehrinde yer almaktadır ve şehrin kuzey kısmı ile ticaret bölgesini birbirine bağlamaktadır. 1150 metre uzunluğunda, 134 metre yüksekliğinde ve 49 metre genişliğindeki köprü, hemen bitişiğinde bulunan Opera Binası ile şehrin ve ülkenin simgesi durumundadır. Hafif oval tasarımından dolayı şehir halkı tarafından “The Coathanger” (askı) lakabıyla da bilinir. Özellikle yılbaşı gecesi yapılan ışıklı şovlar ve Opera Binası önünde yapılan kutlamalarla hafızamızda yer alan köprü yapımında yüklü miktarda çelik kullanılmasından ötürü dünyanın sayılı çelik köprülerinden biri durumundadır.


Sydney Opera House:

Sidney’in ve ülkenin bir başka sembolü olan Opera Binası, Harbour Köprüsü’nün hemen bitişiğindedir. Dikkat çeken yapısı ve büyüklüğüyle göz kamaştıran bina, aynı zamanda UNESCO’nun Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde de bulunmakta. 1957 yılında inşasına başlanan ve 1973’te hizmete açılan Opera Binası; yılda 1,5 milyon tiyatro izleyicisi ve 4,5 milyon turist tarafından ziyaret edilmekle birlikte ön kısmındaki adeta bir meydanı andıran alan çeşitli kutlamaların ve konserlerin de verilebildiği bir yerdir. Nitekim Avustralya’da yılbaşı kutlamaları genelde bu alanda yapılmaktadır.


The Rocks:

“Kayalıklar” anlamına gelen ve yine Sidney ‘de bulunan bölge Avustralya tarihinin önemli bölgelerinden biridir. Geçmiş dönemlerde Britanya Krallığı’nın kolonisi olan Avustralya, coğrafi yapısı da düşünüldüğünde iizole edilmiş bir bölgeydi ve Britanya bu adayı açık hapishane olarak kullanmak istemişti. Nitekim 1788 yılında adaya ilk gelen suçlu kafilesi bu bölgeye yerleşmiştir. Bu nedenle bölgedeki ilk yerleşme ve şehirleşmeye ev sahipliği yapmış olan bölge zaman içinde ilkel halinden sıyrılsa da bölgenin mimari yapısında orijinallikten mümkün olduğunca kopmamasına özen gösterilmiştir. 


The Art Gallery: 

Sidney’de bulunan bir başka kültürel yapı olan “Sanat Müzesi”, günümüzden 142 yıl önce 1874 yılında halka açılmıştır. Ülkenin en önemli sanat galerisi rolünü üstlenen müzede Avustralya’daki ilk yerleşimden günümüzde kadar olan hemen hemen tüm önemli sanat eserlerini içeren alan ücretsiz girişlere açıktır. Aynı zamanda Avrupa ve Asya’ya ait sanat eserleri de müzede sergilenmektedir. Şehrin merkezine yakın olmasından dolayı ülkedeki en büyük ikinci müze olsa da en çok ziyaret edilen müzesi olmayı başaran Saray Müzesi, yılda yaklaşık 1 milyon turiste kapılarını açmaktadır.


Peki ya mutfak?

Okyanus ortasında küçük bir ada olan Avustralya’nın bu özelliği mutfağına da yansımıştır. Genelde deniz ürünü ve sebze tüketen ülke halkı, yemeklerini çoğu zaman baharatlar ve çeşitli soslarla tatlandırarak yemektedir. Bununla birlikte “barbekü” keyfi ülkenin vazgeçilmezleri arasında yer almakta. Aynı zamanda üzüm ağaçlarıyla ünlü olan ülkede bu sebepten ötürü şarap üretimi bir hayli fazla. Avustralya seyahatine çıkmış olanların güzel bir barbekü yanında Avustralya şaraplarını da tatmaları en büyük önerimiz.

Avustralya ile ilgili sorularınızı Danışmanlarımız memnuniyetle yardımcı olacaklardır!