Avustralya Aile Birleşimi

Ülke Başkent: Canberra
  • Para Birimi: Avusturalya Doları ($)
  • Telefon Kodu: + 61
  • Nüfus: 24.104 Milyon

Açıklama

Avustralya Aile Birleşimi

 

Avustralya yüzyıl öncesine dayanan geçmişe dönük tarihi ile insanlar tarafından her zaman merak konusu olan ülkelerden bir tanesidir. Başlı başına bir kıta olan Avustralya, yeşili, ormanı, timsahı ile harikalar yaratan gizemli bir ülkedir. Avustralya aile birleşimi vize alınması için tarafımıza ulaşıp,  Avustralya aile birleşimi  için gerekli belgelerle ilgili detaylar için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Dünyanın yüzölçümüne sahip 6. ülke olan Avustralya, 2 ayrı büyük bölgeye sahiptir. Avustralya aile birleşimi önem veren bir ülkedir. Aslında aile birleşiminin amaçlarından bir tanesi de Avustralya sınırı içindeki vatandaşların başka ülkedeki ailelerle birlikte kültür harmanlaması yapmak içindir. Avustralya aile birleşimi vizenin mümkün kılınabilmesi için 3. derece bir akraba bulundurma zorunluluğu vardır. Avustralya aile birleşimi için gerekli evrakların tüm ayrıntısını tarafımıza ulaşarak profesyonel olarak çözebiliriz. Eksik evrak olmaması, doğru bilgilerle Avustralya vizesi almanıza herhangi bir mazeret durumunuz yoksa sizin için vize alabilir, Avustralya konsoloslukla sizin için bağlantıya geçilip gittiğiniz yol boyu size asistanlık yapabilir.

Avustralya ülkesi dünyadaki çoğu kişinin görmek istediği ve yaşamak için uygun gördüğü bir ülkedir. Avrupa Birliği kuralları içeriğinde turist çekme ile ilgili konularda hassas davranan Avustralya, misafir olarak gelen kişilere karşı bile birçok evrak talepleri olabiliyor. Şirketimiz güçlü kadrosu ile birlikte hızlı Avustralya aile birleşimi vize alımını sağlayıp, Avustralya aile birleşimi vize başvurusu konusunda desteklerini esirgememektedir. Vize alma işlemini en kolaya indirgemek için mutlaka uzman kişilerden destek alın ki zaman konusunda sıkıntı yaşamayın. Zamanınız size kalsın, bırakın tüm başvuru işlemlerini sizin adınıza biz yürütelim.

Şirketimiz aile birleşim konusunda size A2dan Z’ye destek olmaktadır. Ama yolculardan isteğimiz şudur ki doğru bilgi, eksiksiz evraklarla tarafımıza başvuru yapmaları gerekir. Avustralya Konsolosluklarla işimiz gereği daha sık iletişime geçtiğimizden ve güven verdiğimizden dolayı bizim tarafımızdan yönlendirilen vize alma işlemleri de daha hızlı bir şekilde ilerler. Bu yüzden % 90’lara varan hızlı alım şartımız ile yol boyu size asistanlık eden şirketimizle tanışın, güzel ülke Avustralya’ya ziyareti ertelemeyin.

Şirketimiz, konsolosluklarla ilgili aranızda geçen birtakım sorunlara da çözüm arayışı içinde olmaktadır. Herhangi olumsuz durum bir mazeretiniz yoksa konsoloslukla aranızdaki yıldızın parlamasını sağlayabilir, vize alımı için Avustralya aile birleşimi vizesini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Herkesin hayalidir, yurt dışını görmek. Size hayallerinizin en gerçeğe yakın olması için sınırsız bir şekilde hizmet eden şirketimizle çıktığınız bu yolda hayallerinize yakın olduğunuz an anlayacaksınız ki profesyonel destekle hızlı bir şekilde alınan vize sayesinde gerçeğe yakınsınız. Avustralya Konsolosluklar ciddi ve güvenilir bir firmaya daha fazla inanmakla beraber, işlerin hızlı yürütüldüğü gerçeği ile de karşı karşıya gelmektedir. Avustralya aile birleşimi durumunda da ciddi bir araştırma isteyen konu olduğundan her evrakta ince eleyip sık dokurlar. İşte bu aranızdaki güven olmak için profesyonel ekibimizle çıktığımız bu yolda size yol boyu asistanlık edip, Avustralya’nın muhteşem insanları ile kaynaşmanıza bir adım kala desteklerimizi esirgememekteyiz. Globalvize İletişim bölümünden firmamıza ulaşarak Avustralya ile daha detaylı almak isterseniz mutlaka ulaşın. Gerekli evraklarla ilgili bulundurmanız gereken bilgi formlarını tarafımızdan öğrenip, dilerseniz ofisimize gelerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Hayallerinizi ertelemeyin. Bizimle çıkacağınız bu yolda farklı ailelerle kültür kaynaşması için geleceğiniz için gerçekleştirilmesi zor olmayan düşleri hayata geçirin. Yapmanız gereken telefon aracılığı ile ya da ofisimize gelerek aklınızda olan tüm sorulara yanıt aramanız. Sonrasında zaten hayallerinize giden yolda asistanlık yapmak için tercihiniz biz olacağınız, yol boyu yol arkadaşı olarak geçireceğimiz günleri Avustralya seyahatinize dek sürdüreceğiz.

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33