Küba Vizesi

Küba Vizesi

Ülke Başkent: Havana
  • Para Birimi: Küba Pesosu
  • Telefon Kodu: + 53
  • Nüfus: 11.451 Milyon

Açıklama

Küba Vizesi - Küba Vize Başvurusu - Küba Vize Ücreti - Küba Konsolosluğu - Küba Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.


7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


Küba vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Küba vizesi alabilmektedir.


Küba vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Küba vizesi almakta tam yetkili acentadır. Daha Detaylı bilgi için blogumuzdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. http://www.globalvize.net/blog/kuba-vizesi/

Vizesi


  • Büyükelçi
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Gezi Notları
  • Soru - Cevap
  • Soru Sor

Küba Vizesi Başvuru Süreci

Küba'ya herhangi bir amaçla seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ve üçüncü ülke vatandaşlarının Küba vizesi almaları gerekmektedir. Küba Vizesi sahibi olmayan vatandaşlar Küba'ya giriş yapamazlar fakat yeşil, gri veya kırmızı pasaportlu vatandaşlar Küba vizesi işlemlerine gerek duymadan Küba'ya giriş yapabilirler. Yeşil, gri ya da kırmızı pasaport sahibi vatandaşlar Küba'yı 180 gün içerisinde toplamda 90 gün olmak kaydı ile ziyaret edebilirler. Küba vizesi için başvuru yapacak vatandaşlar Küba Büyükelçiliği Ankara'da Küba vize başvurusu yapabilirler. İstanbul'dan Küba vizesi için başvuruda bulunacak vatandaşlar ise Küba vize başvuru merkezlerine veya Küba Konsolosluğunun Küba vizesi başvurusu alma yetkisi verdiği ilgili diğer birimlere müracaat edebilirler.

Küba vizesi başvurusu yapılırken kullanılacak pasaportların son on yıl içerisinde çıkarılmış olması gerekir ve bu pasaportlar Küba seyahati bittikten sonraki altı ay için de geçerli olmalıdır. Küba vizesi başvurusu yapıldıktan sonra sonuçlar en fazla üç iş günü içerisinde açıklanır. Küba vizesi 180 gün geçerlidir ve Küba'da otuz gün kalmaya imkân sağlar. Küba Vize başvurusu yapacak kişilerin başvuru için ilgili birimlere vereceği evraklar istenilen vize çeşidine göre farklılık göstermektedir. Küba'yı turistik amaçlı ziyaret edecek kişiler Küba turistik vizesine, ticari amaçlı seyahat edecek kişiler Küba ticari vizesine, Küba'yı ziyaret etmek isteyen kişiler Küba ziyaret vizesine başvuru yapmalıdırlar.

Küba için vize başvurusu yapacak kişiler Küba vizesi başvuru formunu doldurmak zorundadırlar. Bu formu Küba Konsolosluğu hazırlar ve başvuru yapılan ilgili birime verir. Küba vize Başvuru yapan kişiler bu formu eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve gereken diğer evraklarla beraber teslim etmelidir. Küba vizesi başvuru formunda ki bilgilerle başvuruda bulunan kişinin bilgilerinin uyuşması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan Küba Vize başvuru kabul edilmez. Küba turistik vizesine, ticari vizesine ve ziyaret vizesine başvururken gerekli belgeler pasaport, biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, otel ve uçak bileti rezervasyonu, seyahat sağlık sigortasıdır. Küba ticari vizesi talebinde bulunacak kişilerin ise artı olarak şirket bilgilerini gösteren belgeleri ve ticari davetiye belgesini ilgili kuruma iletmesi gerekmektedir. Küba vizesi ücretleri Küba Konsolosluklarından öğrenilebilir.Küba Ankara Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Küba Vizesi, Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Konsolosluğu olmak üzere yalnızca iki şehirden alınabilmektedir. Size en yakın olan bölgeyi seçebilir, evrak ve başvuru süreci kapsamında çok fazla yorulmadan 1 iş gününde Küba vizenizi alabilirsiniz. Şahsen başvuruya gelmenize gerek kalmadan Küba vizeniz tarafımızca alınır ve adresinize teslim edilir. ( KUBRA )

Küba Vizesi
tarafımızca 1 iş gününde temin edilmektedir. Resmi işlem süresi minimum 2 maksimum 5 iş günüdür. ( KUBRA )

Küba vizesi için tüm masraflar dahil toplam bedel 100 Euro'dur. ( KUBRA )

Küba Vizesi sizin ne bir Küba konsolosluğu nede bir başka küba vize başvuru merkezine gelmenize gerek vardır. küba vizesi alınırken şahsen küba vize başvurusu na gelmenize gerek yoktur. Sizin adınıza bizler tüm süreci takip eder, pasaportunuzu 1 iş gününde adresinize göndeririz. ( KUBRA )

Küba vizesi için tarafımızla iş birliği yaptığınız takdirde sonuçlanma süresi 1 iş günüdür. ( KUBRA )

Küba vizesi için gerekli evraklar çok yoğun olmamakla beraber yalnızca pasaport ve kimlik fotokopiniz ile 1 iş gününde Küba vizeniz tarafımızca temin edilmektedir. ( KUBRA )

Küba vizesi, Küba Ankara Büyükelçiliği ve Küba İstanbul Konsolosluğu olmak üzere yalnızca iki şehirden alınabilmektedir. Küba'ya turistik seyahat amacı taşıyan başvuru sahipleri için herhangi bir davetiye koşulu aranmamaktadır. Konaklama bilgisi olarak otel rezervasyonu ile Küba turist vizesine başvuruda bulunulabilir. ( KUBRA )

Küba Ankara Büyükelçiliği Adres: Pak Sokak, No: 1/28, Portakal Çiçeği Rezidansı, Çankaya / ANKARA Tel : 0312 426 88 89

Küba vize işlemleri sadece Ankara Küba Konsolosluğu / Büyükelçiliğinde yapılmaktadır.

Küba Ankara Büyükelçiliği Adres: Pak Sokak, No: 1/28, Portakal Çiçeği Rezidansı, Çankaya / ANKARA Tel : 0312 426 88 89

Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.

Küba Vize Ücreti konusunda Türkiyedeki herhangi bir şubemize bunun ücretini ödeyebilirisiniz.

Bir sorunuz var mı ?

Şubelerimiz

Ankara Şube

Cinnah Cad. No: 29/2 Çankaya / Ankara


+90 312 426 66 60

İstanbul Avrupa Şube

İnönü Mah. Papa Roncalli Sok.No:13/2 Harbiye / Şişli / İstanbul


+90 212 232 00 88

İstanbul Anadolu Şube

Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk.Karacahan İş Hanı 19/7 Kadıköy İstanbul


+90 216 345 44 66

İzmir Şube

Kıbrıs Şehitleri Cd. No.:66/2 Libabe Apt. Alsancak / İzmir


+90 232 404 07 07

Gaziantep Şube

İncilipınar Mahallesi 3. Cadde Çayırlı İş Merkezi A Blok No:4 Şehitkamil / Gaziantep


+90 342 231 32 33