Gana Vizesi - Gana Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Accra
Nüfus :
23.88 Milyon
Para Birimi:
Ghana Cedi (GHS)
Telefon Kodu :
+ 233

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Gana Ankara Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Gana vizesi
için acentamız tam yetkilidir. Siz şahsen başvuruya gelmeden istenilen evrakları yalnızca bize iletmeniz yeterli olacaktır. Gana vizesi
için başvuruda bulunurken sarı humma aşı kartının olması zorunludur. İşlem süresi 7 iş günüdür. Türkiye’nin tüm illerinden Gana vizesi
için başvuru kabul edilmektedir. Tek yapmanız gereken evraklarını Globalvize Acentalarımızdan birine bırakmış olmanız yeterlidir. Gana vizesi için gerekli evrak listesine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Gana vizesi alınırken Gana vize başvurusu gelmenize gerek yoktur. Türkiye'nin her ilinden yalnızca evraklarınızı ileterek başvuru sürecinizi tamamlayabilir ve pasaportunuzu en az 7 en fazla 10 iş gününde bizden teslim alabilirsiniz. Sarı humma aşı kartı Gana vizesi alınırken mutlaka dosyanızda bulunmalıdır. Bu sebeple seyahatinizden en az 15 gün önce aşı kartınızı temin etmeniz herhangi bir gecikme yaşanmaması için faydalı olacaktır. Gana vize başvurusu için gerekli olan evrak listesi ve yapılması gereken işlemler danışmanlarınız tarafından sizlere en ince ayrıntısına kadar aktarılacak, sorunsuz ve hızlı bir vize başvuru süreci geçirmeniz sağlanacaktır. (KUBRA)
Gana vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Kişinin çalışma durumuna uygun olarak gerekli evrakları hazırlaması ve vize başvurusu öncesi sarı humma aşı kartına sahip olması beklenmektedir. Turistik, ticari ve transit olmak üzere 3 farklı vize tipi bulunan Gana vizesinin sonuçlanma süresi 5 ila 7 iş günü arasında değişmektedir. İsitisnai durumlarda bu süreç daha uzun veya daha kısa olabilir. Bu sebeple seyahat tarihinizden en az 1 ay önce işlemlere başlamanız tavsiye edilmektedir. ( KUBRA )
Gana vizesi sonuçlanma süresi 5-7 iş günüdür. İstisnai durumlarda bu süreç bazen daha uzun veya daha kısa olabilir. ( KUBRA )
Gana Vizesi için gerekli evrak listesi kişinin çalışma durumuna uygun olarak değişmektedir. İstenilen evrak listesi ve detaylı bilgiye http://www.globalvize.net/gana-vizesi adresinden ulaşabilirsiniz. ( KUBRA )
Gana Fahri Konsolosluğu İstanbul Adres: Altunizade Mahallesi, Kısıklı Caddesi No: 14 / 2 Aköz İş Merkezi B Blok Kat: 2 Daire: 5 İstanbul
Gana ticari vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Vize başvurusu için gerekli ilgili dokümanlar temin edilmeli, kişinin çalışma durumuna uygun olarak belgelerini tam bir şekilde hazırlaması sağlanmalıdır. Gana ticari vize başvurusu için kişinin Gana'dan gelen ticari içerikli davet yazısına ihtiyacı vardır. Davet yazısını temin edemeyen başvuru sahipleri Gana ticari vize başvurusunda bulunamazlar. Sarı humma aşı kartı vize başvurusu öncesinde zorunlu kılınmaktadır. Bu sebeple seyahat tarihinden en az 20 gün önce sarı humma aşı kartınızı almanız tavsiye edilir. Gana ticari vizesinin sonuçlanma süresi 7 ila 10 iş günü arasında değişmektedir. İstisnai durumlarda bu süreç daha uzun veya daha kısa olabilir. ( KUBRA )
Gana turist vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Vize başvurusu için gerekli ilgili dokümanlar temin edilmeli, kişinin çalışma durumuna uygun olarak belgelerini tam bir şekilde hazırlaması sağlanmalıdır. Gana turist vizesi için konaklama bilgisi olarak otel rezervasyonun dosyada sunulması yeterli olacaktır. Turistik vize başvurularında Gana'dan gelen herhangi bir davet yazısı zorunluluğu yoktur. Gana Büyükelçiliği tarafından Sarı humma aşı kartı vize başvurusu öncesinde zorunlu kılınmaktadır. Bu sebeple seyahat tarihinden en az 20 gün önce sarı humma aşı kartınızı almanız tavsiye edilir. Gana turist vizesinin sonuçlanma süresi 7 ila 10 iş günü arasında değişmektedir. İstisnai durumlarda bu süreç daha uzun veya daha kısa olabilir. ( KUBRA )
Gana Büyükelçiliği Ankara Adres Bilgileri: Gölgeli Sokak No:9 Gaziosmanpaşa / ANKARA
Gana vizesi için, giriş sayısı ve talep edilen gün sayısına göre vize harç bedeli değişmektedir. Gerekli evrak listesi ve ücret bilgisine http://www.globalvize.net/gana-vizesi adresinden ulaşabilirsiniz. ( KUBRA )
Gana vizesi için şahsen başvuruya gelmenize gerek yoktur. Elçilik tarafından yetkilendirilmiş güvenilir acentalar ile başvuru işleminiz kolaylıkla siz yorulmadan tamamlanabilir. ( KUBRA )
Gana vizesi Ancak Gana konsolosluğunun yetkili kıldığı acentalar vasıtasıyla alınabilir. Gana Vizesi Almak İçin yapmanız gereken tek şey evraklarınızı GLOBALVIZE şublerinden herahngi birine bırakmış olmanız yeterlidir.
Gana vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda herhangi bir bekleme süresi olmaksızın yeniden başvuru yapma hakkınız vardır. Önemli olan nokta, red alma sebebinizi iyileştirici evraklar ile yeniden başvuru yapmanızdır. ( KUBRA )
Ankara Gana Konsolosluğu / Büyükelçiliği adres : Gölgeli sok. No:9 GOP-Çankaya/ Ankara
Gana vize işlemleri sadece Ankara Gana Konsolosluğu / Büyükelçiliğinde yapılmaktadır .
Ankara Gana Konsolosluğu Büyükelçiliği adres : Gölgeli sok. No:9 GOP-Çankaya/ Ankara / Telefon : 0312 426 88 89
Gana vizesi için kişinin şahsen başvuruya gelmesine gerek yoktur. Başvuru sahibi adına gerekli dokümanlar temin edildikten sonra Gana Büyükelçiliği üzerinden işlemler yürütülebilir. ( KUBRA )
Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

 • Ali Yılmaz
  01/09/2017 - 00:08

  merhaba; Gana Vizesi almak istiyorum. Gana vizesi kaç günde çıkar ücreti nedir? ve hangi evraklar gereklidir? İlginiz için teşekkür ederim.                    


 • sermin kabataş
  22/11/2017 - 13:55

  Merhaba ben gana vizesi için yardım istiycektim.Patronumuz bi şirket toplantısı için ganaya seyahat edecek .Bunun için ne yapmamız gerekli masrafı nedir ve ne kadar zamanda alırız ?Birde işlemleri nasıl yapıyoruz konsolosluk sayfasında bilgi bulamadım.Teşekkürler İyi çalışmalar                    


 • fatih kul
  13/12/2017 - 16:07

  Gana vizesi için bilgi alabilirmiyiz acaba ? İki kişi ganaya bir iş görüşmeye gideceğiz bize ne gerekiyor ben bir şirketin genel müdürüyüm , arkadaşım ise avukat iş evrağı isteniyormu bu işlemlerin toplam maliyeti nedir ? Teşekkür ederiz...                    


 • nimet kuloğlu
  11/06/2018 - 14:40

  Gana vizesi için bilgi lütfen . Eşim gana da bir iş projesine katılacak bunun için Neler gerekli turistik vize alabilirmiyiz ücreti ne kadara mal olur bize bunun bilgi lütfen teşekkürler                    0 850 346 68 74