Senegal Vizesi - Senegal Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Dakar
Nüfus :
13.71 Milyon
Para Birimi:
CFA Frankı
Telefon Kodu :
+ 221

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Senegal Büyükelçiliği
Kızkulesi Sok. No:1 G.O.Paşa Ankara
Telefon:(+90) 312 446 09 32
Faks:(+90) 312 446 53 75
Email :

Açıklama

Senegal vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Senegal vizesi alabilmektedir.


Senegal vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Senegal vizesi almakta tam yetkili acentadır.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Senegal Vize işlemleri için gerekli olan evrakları (pasaport, 2 adet biometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, banka hesabı ve şirket garanti yazısı) ilgili evrakları şubelerimize elden teslim etmeniz veya kargo çıkmanız yeterlidir. (Seda DURAN)
Senegal turist vizesi almak için otel rezervasyonunuzun olması gerekiyor. Senegal vizesi için gerekli olan otel rezervasyonunu biz acentamız tarafından yapılmaktadır. Diğer gerekli olan evraklar ile başvurunuzu gerçekleştirip 3 iş gününde sonuçlanan vize işleminiz dilediğiniz kargo adresine teslim edilmektedir. (Seda DURAN)
Senegal ticari vizesi almanız için ilgili olduğunuz şirket tarafından davetiye gelmelidir. Gerekirse davetiyeniz konusunda size yardımcı olmaktayız. Senegal ticari vizesi için diğer gerekli evrakları da hazırladıktan sonra 1 ile 3 iş günü içerisinde sonuçlanan vize işleminiz dilediğiniz kargo adresine teslim edilmektedir. (Seda DURAN)
Senegal vize başvurusu için gerekli evraklar pasaport, 2 adet biometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, iş yerinden dilekçe, banka hesabı.... (Seda DURAN)
Senegal Büyükelçiliği Ankara Adres: Hilal Mahallesi, 6. Cadde, No: 8, Yıldız / ANKARA Tel:0(312) 426 88 89
Senegal Fahri Konsolosluğu İstanbul Adres: Cumhuriyet Caddesi, No: 157, Kat: 3, Şişli / İSTANBUL Tel:0(212) 232 00 88
Senegal Büyükelçiliği Ankara Adres: Hilal Mahallesi, 6. Cadde, No: 8, Yıldız / ANKARA Tel:0(312)426 88 89
Senegal vize ücreti değişmek ile beraber 150 euro dan işleme alınmaktadır. Gerekli ücreti size verilen hesap numaralarına havale olarak yapabilirsiniz veya şubelerimize nakit olarak ödeyebilirsiniz.(Seda DURAN)
Senegal vize işlemleriniz için herhangi bir yere gelmenize gerek yoktur. Senegal Ankara Büyükelçiliği biz acentalar ile başvuru kabul etmektedir.(Seda DURAN)
Senegal vize işlemleri Ankara Senegal Büyükelçiliği tarafından yapılmaktadır. İstanbul da ise Senegal Fahri Konsolosluğu bulunmaktadır. (Seda DURAN)
Senegal vize işlemlerinde şu zamana kadar olumsuz yani red cevabı gelmemiştir. Eğer yine de red ile sonuçlarınırsa red sebebinin ne olduğu öğrenilerek eksiklik veya yanlışlık düzeltilerek yeniden başvuru yapabilir veya Ankara Senegal Büyükelçiliğine itirazda bulunabilirsiniz.(Seda DURAN)
Senegal vize ücretini size verilen hesap numaralarına havale olarak yapabilirsiniz veya şubelerimize nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. (Seda DURAN)
Senegal turist vize işlem süreci 1 gündür bu süre konsolosluğun yoğun olduğu zamanlarda 3 güne kadar uzayabilmektedir.(Seda DURAN)
Senegal ticari vize işlem süreci 1 gündür bu süre konsolosluğun yoğun olduğu zamanlarda 3 güne kadar uzayabilmektedir.(Seda DURAN)

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

  • Seda Özdemir
    02/09/2017 - 13:21

    Merhaba; Acil olarak senegal vizesi almam gerekmektedir. Konyada yaşıyorum senegal vizesi için senegal konsolosluğuna gelmem gerekmektemidir.                    0 850 346 68 74