Senegal

Senegal Vizesi

 • Senegal'e gerçekleştirmek üzere olduğunuz seyahatleriniz için devletler arası anlaşma gereği Senegal vizesi vardır, vize alınmalıdır. 
 • Global Vize olarak Senegal'e gerçekleştirecek olduğunuz gerek iş gerekse de seyahat gibi her türlü aktivitenizde, Senegal vize alım konusunda bilgilendirmelerimiz ışığında çok daha rahat ve bilinçli bir şekilde hareket edeceksiniz.
 • Söz konusu ülkeye dair Senegal  Vize alım işlemlerinizi başlatabilmek için, ülkemiz içerisinde bulunmakta olan Senegal, büyükelçiliği ile iletişime geçmelisiniz ya da söz konusu ülkeye seyahatler düzenlemekte olan uluslararası bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Bu aracı firma ile de vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bizler Global Vize olarak Senegal Vize belgeleri, Senegal vize ücreti v.b konularda detaylı bilgilendirmeleri sizlere etkili bir şekilde yapacağız. SMS ve e-posta yolu ile, bütünüyle ücretsiz olmak üzere.

 

Senegal Vizesi Nasıl Alınır

 • Senegal'e  gitmek için mutlaka Senegal vizesi almanız gerekmektedir. Vize tipi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara, İstanbul veya İzmir’den başvuru yapılabilir) ulaştırmanız durumunda tarafımızdan vize başvuru formunuz doldurularak işleminiz gerçekleştirilir. Vize işleminiz gelmeniz gerekmeden tarafımızdan yapılır. Vize süresi elçilik tarafından değerlendirilerek 2-3 günde verilir.

 

Senegal Turist Vizesi Nasıl Alınır

 • Turistik Senegal vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra vize işleminiz tarafımızdan başlatılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır.

 

Senegal Turist Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Turistik Senegal vizesi için gerekli belgeleri size en yakın Global Vize şubesine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Profesyonel danışmanlar tarafından, işleminiz gerçekleştirilerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlamaktayız.

 

Senegal Turist Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • Senegal turistik vize başvuruları gerekli evrakları tarafımıza ulaştırdığınız günden itibaren 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. 

 

Senegal Ticari Vizesi Nasıl Alınır

 • Ticari Senegal vizesi başvurunuz için sizin içinde bulunduğunuz statüyü kapsayan evrakları hazırlayarak size en yakın ofisimize teslim etmeniz veya ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra vize işleminiz tarafımızdan başlatılır. Satın alınmış uçak biletiniz ve ödenmiş konaklama belgeleriniz yok ise tarafınıza formalite uçak rezervasyonları ve konaklama rezervasyonları yapılır.

 

Senegal Ticari Vizesi İçin Ne Yapmam Lazım

 • Ticari Senegal vizesi için gerekli belgeleri size en yakın Global Vize şubesine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Profesyonel danışmanlar tarafından, işleminiz gerçekleştirilerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almanızı sağlamaktayız.

 

Senegal Ticari Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

 • Senegal ticari vize başvuruları gerekli evrakları tarafımıza ulaştırdığınız günden itibaren 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

 

Senegal Vize Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gerekir

 • Senegal vizesi başvurusu için gerekli evraklar çalışma durumunuz ve ziyaret amacınıza göre değişkenlik göstermektedir. Seyahat amacınıza ve çalışma durumunuza göre hangi evrakları hazırlamanız gerektiği ile ilgili ve süreç ile ilgili tüm detaylı bilgilendirme için lütfen en yakın şubemizi ziyaret ediniz veya bize ulaşınız.

 

Senegal Vize Ücreti Ne Kadardır

 • Senegal  vizesi başvuru harçları ve toplam maliyet seyahat amacınız ve süresi gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Senegal vize ücreti ile daha detaylı bilgi için tıklayın.

 

Senegal Vize Ücretini Nereye Yatıracağım

 • Senegal  vize başvuru harçları ödemesi, tarafımızdan yapılmaktadır. Dosyanızı teslim etmek için geldiğinizde ilgili ofisimize ödeme yapılabilir veya hesaba havale yolu ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Senegal Vizesi Almak İçin Benim Bir Yere Gelmeme Gerek Var Mıdır

 • Senegal vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak ilgili ofisimize (ikamet yerinize göre Ankara, İstanbul veya İzmir’den başvuru yapılabilir) teslim etmeniz veya ulaştırmanız yeterlidir. Daha sonrası için de gelmeniz veya başvuruya katılmanız gerekmez. Başvuru işlemleriniz tarafımızdan yapılır.

 

Senegal Vizesinden Red Aldığımda Ne Yapmam Gerekir

 • Senegal vizesi başvurularınızda sonucun olumlu veya olumsuz olması durumu işleminiz sonuçlandıktan sonra belli olur. Seyahat sicilinizde bir olumsuzluk veya maddi durumunuzda bir problem yok ise vize başvurunuz büyük ölçüde olumlu sonuçlanacaktır. Yetkili kişi tarafından ret ile sonuçlandırılması durumunda ret gerekçe veya gerekçelerini ortadan kaldırarak, mevcut durumunuzu vize alma şartlarına uygun hale getirerek tekrar başvuru yapılabilir.

 

Senegal Aile Birleşimi Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari Senegal vizesine göre farklı bir prosedürü olan Senegal Aile Birleşimi Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

Senegal Öğrenim Vizesi İçin Ne Yapmalıyım

 • Turistik ve ticari Senegal vizesine göre farklı bir prosedürü olan Senegal Uzun Süreli Eğitim Vizesi ile ilgili detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evrak listesi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

 

Senegal Konsolosluğu Nerededir
 • Senegal vize başvurularınızı Ankara, İstanbul veya İzmir’den gerçekleştirebilirsiniz.  Senegal konsolosluğu ile daha detaylı bilgi için tıklayın.

 

Hangi İllerde Global Vize Şubesi Vardır
 • Global Vize, vize başvuru ve danışmanlık merkezi olarak;
 • Ankara – Gazi Osman Paşa,
 • İstanbul – Harbiye (Avr),
 • İstanbul – Kadıköy (And) ve
 • İzmir – Alsancak’ ta,
 • siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

 

son güncellenme tarihi 
08.04.2020