Vietnam Vizesi - Vietnam Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Hanoi
Nüfus :
88.56 Milyon
Para Birimi:
Vietnam Dong
Telefon Kodu :
+ 84

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Vietnam Konsolosluğu 
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

Vietnam Vizesi - Vietnam Vize Başvurusu - Vietnam Vize Ücreti - Vietnam Konsolosluğu - Vietnam Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.


7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74


Vietnam vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Vietnam vizesi alabilmektedir.


Vietnam vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


   

Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Acentamız Global Vize Vietnam vizesi almakta tam yetkili acentadır.

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Vietnam vizesi için, davetiye yani C1 Belgesi zorunlu evraklardandır. Davetiyesiz başvurular kabul edilmemektedir. Bu sebeple Vietnam Vizesi için en önemli detay C1 Belgesinin aslıdır. Eğer davetiyeniz yok ise tarafımızca davetiye işlemleriniz de yürütülmektedir. Davetiyenin belediye onaylı aslına gerek olması nedeniyle Vietnam vizesinin işlem süresi 15 ile 20 iş günü arasında değişmektedir. Vietnam vizesi için şahsen başvuruya gelmenize gerek yoktur, yalnızca evraklarınızı ileterek tarafımızca Vietnam vizesi için hizmet alabilirsiniz. Gerekli belgeler ise; pasaportunuzun aslı, 2 adet biometrik fotoğraf ve renkli kimlik fotokopinizdir. ( KUBRA )
Ankara Vietnam Konsolosluğu / Büyüykelçiliği adresi : Koza Sokak No: 109, G.O.P. - Çankaya / Ankara
Vietnam Vize işlemleri sadece Ankara Konsolosluğu / Büyükelçiliğinde yapılmaktadır.
Ankara Vietnam Konsolosluğu / Büyükelçiliği adresi : Koza Sokak No: 109, G.O.P. - Çankaya / Ankara / Telefon : 0312 426 88 89
Vietnam vize işlemleri için şahsen başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. Vietnam vizesi için elçilik tarafından yetkilendirilmiş resmi kayıtlı acentalar sizin adınıza başvuru yapabilmektedir. Vietnam Ankara Büyükelçiliği tarafından yürütülen Vietnam vize başvuru süreci için işlem süresi yaklaşık olarak 15 iş günüdür. Vietnam vizesi alınırken gerekli olan evraklar arasında C1 Belgesi olan belediye onaylı davetiye zorunlu evraklar arasındadır. Vietnam vizesi için davetiye süresi de dahil olmak üzere işlem süresi 15 iş günüdür. ( KUBRA )
Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir.
Vietnam vizesinin sonuçlanması 15 ile 20 iş günü arasında değişmektedir. İstisnai durumlarda bu süreç bazen daha uzun veya daha kısa olabilir. ( KUBRA )

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

  • Yönetici
    -

    Henüz bu ülke için soru sorulmamış.0 850 346 68 74