Estonya Vizesi - Estonya Vize Başvurusu    

Kısa Bilgiler :

Başkent :
Tallinn
Nüfus :
1.340 Milyon
Para Birimi:
Euro (€)
Telefon Kodu :
+ 372

Büyükelçilik :

Büyükelçilik iletişim bilgileri :


Estonya Konsolosluğu 
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Açıklama

Estonya vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Estonya vizesi alabilmektedir.


Estonya vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Estonya vizesi almakta tam yetkili acentadır.


7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74

S.S.S. - Sıkça sorulan Sorular

Estonya vize İşlemleri elçilikten ve VFS Globalin Ankara ve İstanbul harbiye şubelerinden yapılabilmektedir. Avrupa ülkelerine dahil olduğu için Estonya vizesi için gerekli olan evrak listesi Estonya içinde hemen hemen aynıdır. Gerekli olan evrak listesi mensup olduğunuz iş sektörüne göre değişiklik göstermektedir. İşleme giren evraklarınız yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.
Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah ve Kırmızı) Pasaport sahibi olan kişiler 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmayan Estonya seyahatlerinde Estonya vizesi Başvurusu muaf tutulmaktadırlar. Estonya vizesi için Ankara ve İstanbul VFS global başvuru merkezlerinden yapılmaktadır. Estonya vize Başvurusu için bölge ayrımı bulunurken. ikamet ettiğiniz şehir bu sebeple Estonya vizesi alınırken en önemli unsurlardandır. Estonya vizesi, Schengen vizesi kapsamına girer. Bu nedenle Estonya'dan alınan bir vize ile kişi Estonya'ya giriş yaptıktan sonra diğer schengen ülkeleri arasında seyahat etme özgürlüğüne sahiptir. Estonya vizesi için kişi seyahat amacına uygun olarak vize tipini seçmelidir. Estonya Turist vizesi, Estonya aile ziyareti vizesi, Estonya Ticari vize, Estonya vizesi, Estonya çalışma vizesi gibi kategorilere ayrılmıştır. Estonya Vize İşlemleri, belgeler doğru ve eksiksiz sunulduğu takdirde ise 1 hafta ile 10 gün arası işlem süresi bulunmaktadır. Estonya vize Başvurusu için gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişmektedir. Estonya vizesi için gerekli evraklara ve detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz. (Naile)
Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah ve Kırmızı) Pasaport sahibi olan kişiler 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmayan Estonya seyahatlerinde Estonya vizesi başvurusundan muaf tutulmaktadırlar. Estonya vizesi için Ankara ve İstanbul VFS global başvuru merkezlerinden yapılmaktadır. Estonya vize başvurusu için bölge ayrımı bulunurken. ikamet ettiğiniz şehir bu sebeple İtalya vizesi alınırken en önemli unsurlardandır. Estonya vizesi, Schengen vizesi kapsamına girer. Bu nedenle Estonya'dan alınan bir vize ile kişi Estonya'ya giriş yaptıktan sonra diğer schengen ülkeleri arasında seyahat etme özgürlüğüne sahiptir. Estonya vizesi için kişi seyahat amacına uygun olarak vize tipini seçmelidir. Estonya turistik vizesi, Estonya aile ziyareti vizesi, Estonya ticari vizesi, Estonya oturma vizesi, Estonya çalışma vizesi gibi kategorilere ayrılmıştır. Estonya vize işlemleri, belgeler doğru ve eksiksiz sunulduğu takdirde ise 1 hafta ile 10 gün arası işlem süresi bulunmaktadır. Estonya Vize Başvurusu için gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişmektedir. Estonya vizesi için gerekli evraklara ve detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz. (Naile)
Estonya Vizesi için gerekli evraklara http://globalvize.net/gerekli-evrak-estonya-vizesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. (NAİLE)
Gölgeli Sok. No:16 Gaziosmanpaşa Ankara adresindedir.
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 58 Buyaka E Blok Ümraniye İstanbul Fahri konsolosluğu bulunmaktadır.
Gölgeli Sok. No:16 Gaziosmanpaşa Ankara adresindedir.
Estonya vize ücretleri kalacağınız süreye göre farklılık gösterir. Kısa süreli kalışlarda vize ücretleri totalde vize ücretleri + seyahat sağlık sigortası + danışmanlık bedeli totalde 150 eurodur. 3 aya kadar olan seyahatlerde ise bu bedel 170 eurodur. (Naile)
Estonya vizesi başvuruları için Ankara VFS ve İstanbul Harbiye VFS Global şubelerinden alınan randevuda, biyometrik parmak izi uygulamasından dolayı şahsen bulunmak gerekmektedir. (Naile)
Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir. (Naile)
Vize redlerinde red nedeniniz büyük önem taşır. Bu nedenleri baz alarak yeniden başvuru yapılabilir ya da red durumuna itiraz edilebilir. (Naile)
Vize ücretleri randevu günü başvuru merkezlerinde sizin adınıza tarafımızdan gerçekleşir. (Naile)
Estonya turist vizelerinin sonuçlanma süreci ortalama 7 ila 10 iş günüdür. (Naile)
Ticari vizeler diğer vize türlerine göre daha erken sonuçlanabilmektedir. Estonya ticari vize başvuruları 3 ile 5 iş gününde sonuçlanmaktadır. (Naile)

Fiyat Listesi

Hızlı Vize Başvuru

IP

Etiketler

Yetkili Vize Danısmanı

Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.


Soru - Cevap

  • Yönetici
    -

    Henüz bu ülke için soru sorulmamış.0 850 346 68 74