EstonyaTallinn

Estonya

Estonya vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.


Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Global Vize Estonya vizesi alabilmektedir.


Estonya vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.


Acentamız Global Vize Estonya vizesi almakta tam yetkili acentadır.


7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74

Büyükelçi


Estonya Konsolosluğu 
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 66 60
Email info@globalvize.net

Gezi Notları


Sıkça Sorulan Sorular


Estonya vizesi nasıl alınır ?

Estonya vize İşlemleri elçilikten ve VFS Globalin Ankara ve İstanbul harbiye şubelerinden yapılabilmektedir. Avrupa ülkelerine dahil olduğu için Estonya vizesi için gerekli olan evrak listesi Estonya içinde hemen hemen aynıdır. Gerekli olan evrak listesi mensup olduğunuz iş sektörüne göre değişiklik göstermektedir. İşleme giren evraklarınız yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.

Estonya Turist vizesi nasıl alınır ?

Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah ve Kırmızı) Pasaport sahibi olan kişiler 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmayan Estonya seyahatlerinde Estonya vizesi Başvurusu muaf tutulmaktadırlar. Estonya vizesi için Ankara ve İstanbul VFS global başvuru merkezlerinden yapılmaktadır. Estonya vize Başvurusu için bölge ayrımı bulunurken. ikamet ettiğiniz şehir bu sebeple Estonya vizesi alınırken en önemli unsurlardandır. Estonya vizesi, Schengen vizesi kapsamına girer. Bu nedenle Estonya'dan alınan bir vize ile kişi Estonya'ya giriş yaptıktan sonra diğer schengen ülkeleri arasında seyahat etme özgürlüğüne sahiptir. Estonya vizesi için kişi seyahat amacına uygun olarak vize tipini seçmelidir. Estonya Turist vizesi, Estonya aile ziyareti vizesi, Estonya Ticari vize, Estonya vizesi, Estonya çalışma vizesi gibi kategorilere ayrılmıştır. Estonya Vize İşlemleri, belgeler doğru ve eksiksiz sunulduğu takdirde ise 1 hafta ile 10 gün arası işlem süresi bulunmaktadır. Estonya vize Başvurusu için gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişmektedir. Estonya vizesi için gerekli evraklara ve detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz. (Naile)

Estonya ticari vizesi nasıl alınır ?

Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah ve Kırmızı) Pasaport sahibi olan kişiler 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmayan Estonya seyahatlerinde Estonya vizesi başvurusundan muaf tutulmaktadırlar. Estonya vizesi için Ankara ve İstanbul VFS global başvuru merkezlerinden yapılmaktadır. Estonya vize başvurusu için bölge ayrımı bulunurken. ikamet ettiğiniz şehir bu sebeple İtalya vizesi alınırken en önemli unsurlardandır. Estonya vizesi, Schengen vizesi kapsamına girer. Bu nedenle Estonya'dan alınan bir vize ile kişi Estonya'ya giriş yaptıktan sonra diğer schengen ülkeleri arasında seyahat etme özgürlüğüne sahiptir. Estonya vizesi için kişi seyahat amacına uygun olarak vize tipini seçmelidir. Estonya turistik vizesi, Estonya aile ziyareti vizesi, Estonya ticari vizesi, Estonya oturma vizesi, Estonya çalışma vizesi gibi kategorilere ayrılmıştır. Estonya vize işlemleri, belgeler doğru ve eksiksiz sunulduğu takdirde ise 1 hafta ile 10 gün arası işlem süresi bulunmaktadır. Estonya Vize Başvurusu için gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişmektedir. Estonya vizesi için gerekli evraklara ve detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz. (Naile)

Estonya Vizebaşvurusu için hangi evraklar gerekli ?

Estonya Vizesi için gerekli evraklara http://globalvize.net/gerekli-evrak-estonya-vizesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. (NAİLE)

Estonya konsolosluğu nerededir ?

Gölgeli Sok. No:16 Gaziosmanpaşa Ankara adresindedir.

İstanbul Estonya konsolosluğu nerededir ?

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 58 Buyaka E Blok Ümraniye İstanbul Fahri konsolosluğu bulunmaktadır.

Ankara Estonya konsolosluğu nerededir ?

Gölgeli Sok. No:16 Gaziosmanpaşa Ankara adresindedir.

Estonya vize ücreti ne kadardır ?

Estonya vize ücretleri kalacağınız süreye göre farklılık gösterir. Kısa süreli kalışlarda vize ücretleri totalde vize ücretleri + seyahat sağlık sigortası + danışmanlık bedeli totalde 150 eurodur. 3 aya kadar olan seyahatlerde ise bu bedel 170 eurodur. (Naile)

Estonya vizesi almak için benim bi yere gelmeme gerek varmıdır ?

Estonya vizesi başvuruları için Ankara VFS ve İstanbul Harbiye VFS Global şubelerinden alınan randevuda, biyometrik parmak izi uygulamasından dolayı şahsen bulunmak gerekmektedir. (Naile)

Hangi illerde Global vize şubeleri vardır?

Global vize şubeleri Ankara merkez olmak üzere, İstanbul Kadıköy, İstanbul Harbiye, İzmir ve Gaziantep illerinde sizlere hizmet vermektedir. (Naile)

Estonya vizesinden red aldığımda ne yapmam gerekir ?

Vize redlerinde red nedeniniz büyük önem taşır. Bu nedenleri baz alarak yeniden başvuru yapılabilir ya da red durumuna itiraz edilebilir. (Naile)

Estonya vize ücretini nereye yatırıcam ?

Vize ücretleri randevu günü başvuru merkezlerinde sizin adınıza tarafımızdan gerçekleşir. (Naile)

Estonya turist vizesi kaç günde sonuçlanır ?

Estonya turist vizelerinin sonuçlanma süreci ortalama 7 ila 10 iş günüdür. (Naile)

Estonya ticari vizesi kaç günde sonuçlanır ?

Ticari vizeler diğer vize türlerine göre daha erken sonuçlanabilmektedir. Estonya ticari vize başvuruları 3 ile 5 iş gününde sonuçlanmaktadır. (Naile)

Soru Cevap (2)


Merak Ettiğiniz Sorular ?

Sorunuz varsa uzmanlarımız cevaplasın.
-> *Güvenliğiniz için iP Adresiniz kaydedilmektedir.
Hızlı Estonya Vizesi Başvurusu

Bilgileriniz

Ülke Bilgileri

  • Ülke Bayrak
  • Nüfus 1.340 Milyon
  • Para Birimi Euro (€)
  • Telefon Kodu + 372